Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
18
Cevap
1646
Tıklama
5
Öne Çıkarma
Google'da aradığınızı daha hızlı bulacaksınız: İşte yeni özellik
E
3 ay
Yarbay
Konu Sahibi

Google'da aradığınızı daha hızlı bulacaksınız: İşte yeni özellik
Simple Search özelliği, masaüstü ve mobil arama sonuçları sayfasının üst kısmında görüntülenen bir butona tıklayarak etkinleştiriliyor. Etkinleştirildikten sonra, arama sonuçlarında öncelikli olarak doğrudan yanıtlar ve ilgili seçeneklerin bir listesi gösteriliyor, sonrasında daha sade ve öz sonuca dönüştürülüyor.Ayrıca Bkz.Google'ın gizli arama hilelerini biliyor muydunuz? İşte birbirinden eğlenceli o özelliklerDoğrudan sonuca odak, SGE ve snippet yok!Görünüşe göre Basit Arama, arama sonuçlarında verimliliğe, doğruluğa ve alaka düzeyine değer veren kullanıcılar için mükemmel bir seçenek olacak. Karmaşık arama sonuçlarına boğulmadan, ihtiyaç duydukları bilgiyi hızlı bir şekilde bulmak isteyenler için ideal. Öte yandan, karmaşık konular, farklı bakış açıları veya yeni bilgileri keşfetme hakkında derinlemesine bilgi arayan kullanıcılar için en uygun seçenek olmayabilir.https://twitter.com/DanielS76479430/status/1727076143700856909?s=20Google'ın basit aramalarda sonuca ulaşmayı hızlandıracak yeni Simple Search özelliği, şu anda test aşamasında.
Kaynak:https://mspoweruser.com/what-is-googles-new-in-testing-simple-search-feature/

 Haberi Portalda Gör

sahte site sorununu çözemedik, sadece 1 sonuç göstererek gözlerinizi kapatıyoruz demenin kolay yolu, 5 para etmez arama motoru.
Yoruma Git
Seto-Kaiba - 3 ay +23
spam sayfaları geçtim. Eskisi kadar başarılı sonuçlar gösteremiyor.
Başarılı aramadan giderek uzaklaşıyor.
Yoruma Git
interwap - 3 ay +19
S
3 ay
Binbaşı

sahte site sorununu çözemedik, sadece 1 sonuç göstererek gözlerinizi kapatıyoruz demenin kolay yolu, 5 para etmez arama motoru.Bu mesaja 1 cevap geldi.
B
3 ay
Yüzbaşı

Güzel bir konuya değindin; klon siteleri göstermemeleri gerekir, bir çok kişinin canı yandı zaten. Spam siteleri listelememeleri gerekir. Zararlı içerik barındıran sitelerin tespitiyle kullanıcıyı koruma altına almalı. Bunları önüne geçse zaten bilgisayar virüs programı kurmaya da gerek kalmayacakta işte . Malesef birilerin cebi para doluyor.

Bu mesajda bahsedilenler: @Seto-Kaiba
L
3 ay
Binbaşı

Neyi bulacağım ya; eskiden çok güzel bir listeleme yapıyordu. Şimdi, neredeyse 2. sonuç sayfasından itiraberen garip, saçma sapan siteler listeleniyor ve bazıları birden fazla listeleniyor.Bu mesaja 1 cevap geldi.
İ
3 ay
Yarbay

spam sayfaları geçtim. Eskisi kadar başarılı sonuçlar gösteremiyor.
Başarılı aramadan giderek uzaklaşıyor.Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @lterlemez
L
3 ay
Binbaşı

Aynen, adamlar reklam işine taktı, gerisini bıraktı...


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @interwap
H
3 ay
Yarbay

Premier lig maçları için canlı yayın aratıyorum, Google'da çıkmıyor. Yahoo veya Yandex çok daha iyi sonuçlar veriyor. Ne oldu Google birden kaçak yayın karşıtı mı oldu, hayırdır? Google istediğini gösteren, istemediğini göstermeyen Hintlinin elinde oyuncak artık.
L
3 ay
Yarbay

github dahil pek çok kaynakdan yardm sonucları verimsiz çıkıyor, bing/yandex de daha faydalı sonuclara erişebiliyorm artk
L
3 ay
Teğmen

Bak bu iyi oldu< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

M
3 ay
Yarbay

Saçma sapan uzantılı site sonuçlarından bıktım, Bing e geçtim tertemiz sonuçlar geliyor.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.
A
3 ay
Binbaşı

Uzun süredir kullanmıyorum. Diğer arama motorlarına yönelmeli insanlar.< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.
B
3 ay
Yüzbaşı

hangisi mesela ?


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @azizfikri
N
3 ay
Çavuş

Brave< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @bilade
A
3 ay
Yüzbaşı

spam domainler SEO'da nasıl başarılı olup ta indexleniyor hayret bunlar parayla ve analizle yapılan teknikler botlar buna da el atmış olmalı.
G
3 ay
Yüzbaşı

Aynen, 1 aydır Bing kullanıyorum. 5-6 kere, Bing'de yaptığım aramanın aynısını Google üzerinde de yaptım bu süreçte ara sıra, istisnasız hepsinde Google daha kötü sonuçlar getirmişti.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @MegaWolt38
B
3 ay
Yarbay

Google uygulamasını kaldırabilsem kaldıracağım. O kadar boş birşey ki benim için. Chrome yüklüyken onun yerine kendi üstünde arama yapıyor! Chrome'da aç diye buton çıkarıyor üstte... Ya direk Chrome'da arasana işte. Ne uğraştırıyorsun...< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

İ
3 ay
Yarbay

Google kitabında der ki : "Reklamlar kullanıcıları rahatsız etmeyecek. Sonuçlar asla reklamların üzerinde olmayacak."
Hatta sanırım Mercedes yüklü miktarda ödeme teklif etmiş. Kabul etmemişler. Kitapta kendi yazdıkları. Yıllardır bu kuralı çiğniyorlar.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @lterlemez
S
3 ay
Teğmen

ChatGPT ve Bard'ın gelişmesinden çok Google Search'ün doğrudan AI ile iyileştirilmesi taraftarıyım. Çok daha fazla işe yarayacağını düşünüyorum.L
3 ay
Binbaşı

Çünkü reklam beleş gelir. Neredeyse hiç maliyeti yok Google'a. Ama reklam olayı her şeyi öldürdü, Hiç bir şeyi prömiyerinde seyretmiyorum artık, tv seyretmiyorum, sinemaya gitmiyorum, radyo dinlemiyorum. Reklam ve reklamcılık camiası hepsinin içinden geçti maalesef. Bakınız, yakında CD, DVD vb medya ile yayımlanan dijital yayınlar da bile reklam görebilir, dinleyebiliriz. Hiç şaşırmam...
Bu mesajda bahsedilenler: @interwap
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.