RTE 2.0 gözlüklü halı bosuna demiyoruz gene gösterdi. |
İyi yapmış, yandaş medyanın çöp gazetecilerini mi götürecekti. Bir ülkede gazeteciysen en zoru muhalif tarafta olmaktır. Yandaşlarda ne var, yukarıdan yazacakları hazır gelir,... |
İyi yapmış, yandaş medyanın çöp gazetecilerini mi götürecekti. Bir ülkede gazeteciysen en zoru muhalif tarafta olmaktır. Yandaşlarda ne var, yukarıdan yazacakları hazır gelir, yazdıklarından dolayı başlarına herhangi birşeyde gelmez, ohh rahattt. |
İmamoğlu, fıtrat olarak RTE 2'dir. Aralarında fark yoktur. |
İmamoğlu ülkede en çekilemeyen kişi olabilir, her taraftan oy aldığı gibi, her tarafa da batıyor yaptıkları |
İyi yapmış, yandaş medyanın çöp gazetecilerini mi götürecekti. Bir ülkede gazeteciysen en zoru muhalif tarafta olmaktır. Yandaşlarda ne var, yukarıdan yazacakları hazır gelir, yazdıklarından dolayı başlarına herhangi birşeyde gelmez, ohh rahattt. |
Çok güzel yapmışla ren azından en azından birilerine yurt dışı eğitim burs parası adı altında peşkeş çekilmemiş. |
RTE 2.0 gözlüklü halı bosuna demiyoruz gene gösterdi. |
Bu konuyla ilgili haber yapılması gereken devleti yönetenlerin bakanların hatta kendi partisinin vs imamsonu oraya tek yollamaları zaten olayın eleştiri yönü buradan geliyor.Ülke için yapılacak organizasyonda adamı tek başına bırakırsanız o da istediği gibi yapar.Aksini iddia edip bıdı bıdı yapanları yarın 19 mayısta göreceğiz.. |
Sanırım insanın doğasında avanta var. Hangi görüşten olursa olsun dayanamıyorlar. Kaldıkları 5 yıldızlı otelin oda fiyatlarını fondaş medyada bulamazsınız. İktidar aleyhinde olsa çoktan fondaş medyada 997866667 puntoyla yazılırdı. Son dk haber yapılırdı. |
Son günlerde İmamoğlu 2. plana düşmüştü hiç konuşulmuyor adı bile anılmıyordu. Oda kendini konuşturmak için ne yapsın böyle bir hamle yapmıştır... Not: Hayret Nagihan Alçı'yı çağırmamış heralde ! Not: Bu arada gazetecileri kendi PR'ı için götürür götürmez beni alakadar etmez. Lakin 45'i gazeteci 70 kişilik bir ekip götürmüş İmamoğlu bunların yol paralarını yemek paralarını veya otel paralarını kendi cebinden mi yoksa Belediyenin kasasında mı ödedi ? Hepsine 5 yıldızlı otelde yer ayarlanmış tahmini 70 kişinin otel ve yol masrafı 15-20 milyon TL deniyor bu doğru ise bu parayı kim ödedi ? Orada ki bütün gazeteciler İmamoğlunu öven savunan gazeteciler bir tane aykırı isim veya gazete yok ! Sabah akşam AKP'ye sallayan israf edebiyatı yapan kitle buna tek kelime eder mi acaba ? |
Devlet yani akp onu yalnız bırakmasa, destek çağrılarına geri dönse belki 1-2 tane sabah akşam İmamoğlu'na sallayan gazeteci adındaki partizanlardan da götürürdü. Ama tabi bundan bahsetmek akpye laf etmek olduğu için bahsedilmiyor tabi. |
Devletin malı deniz yemeyen domuz zihniyeti devam ediyor |
ahaha gelmis yillardir ayni mevzu akpde varken (hala da var) ses cikarmayanlar.bosuna urumeyin... ![]() |
İmamoğlu Ulvi kişilik yapınca sesin çıkmaz tabi çünkü senin taraf, birde seversin sen adalet hukuk vsvs Kendi tarafına olursa hoş karşı tarafa boş dersin |
Yoo sessim cikarda sizin taraftakilerin iki yuzlulugi yuzunden mustehak goruyorum. En basit ornek; Caliyor ama calisiyoru bosuna soylemediniz yillarca. |
İmamoğlu, fıtrat olarak RTE 2'dir. Aralarında fark yoktur. |
Solunda cidden sağdan farkı yok. Değişmeyecek bu düzen ben anladım. Roma'da konaklanan otelin kişi başı ücreti, menüde adını Google bakmadan yazamayacağım yemekler filan hepsi internete düştü. Yapmayın etmeyin. Seçim öncesi kent lokantalar açtık şuna mercimek çorbası verdik, buna pirinç pilavı verdik diye ortalıkta dolaş sen git bilmem neli havyar ye. Tamam kardeşim havyarda ye ama önce vatandaşını kent lokantasına düşürecek durumdan çıkar ondan sonra kimsenin gıkı çıkmasın. Ulan bazı ülkelere bakıyorum başkanı devlet parasından çikolata aldı diye hakim karşısına çıkıyor bize bakıyorum bizim paralar ile roma moma dolaşılıyor. İbb çıkıp açıklasın kafile tamamı ile her ücreti kişi başı kendi cebinden harcadı diye gıkım çıkmaz. Ama bu seyahat İBB bütçesinden sağlandı ise hakkım helal değildir. |
Bu milletin parasını kim çarçur ediyorsa ister Chp'li olsun ister akpli fark etmez hepsinden hesap sorulmalıdır. |
devletin özel jetiyle gitmediyse problem yok napıcaktı gta şifrelerine feto şifresi diyen gazetecilerlemı gıtseydı |
1 kişi 2 kişi veya hadi 3 kişi gitsin 73 kişi ile gitmek nedir ! Neyin gösterişi neyin şovu bu ? Hayret ama İmamoğlunu muhalif gazeteciler bile eleştirmiş çok ilginç... Geceliği 100 bin TL olan yemekleri ultra lüxs ve pahalı olan bir otelde 73 kişiyi ağırlaması gerçekten ayıp bencede İBB bütçesinden yaptıysa... https://finans.mynet.com/haber/detay/ekonomi/imamoglu-nun-roma-cikarmasindaki-luks-hotel-olay-oldu-cogu-arkadasim-ama-kusura-bakmasinlar-diyerek-elestirdi-geceligi-100-bin-tl-lik-oda/482851/ |
https://www.youtube.com/watch?si=I6pp1z09pXNcjLk7&v=Pa5qzY15r4M&feature=youtu.be |
çalış belki sen de tatil yaparsın. trollük mesleği bitti diyorlar veya 4 sene arayla mevsimlik işçi olabiliyorsunuz sanırım |
THY'nın Roma'ya günlük tarifeli uçuşları varken bu gezi için özel olarak THY'den BOEING 737 kiralandığı ortaya çıktı. 45 kişilik gazeteci grubunun toplamda 22 milyon tl konaklama ve diğer gezi masraflarının ise İBB tarafından karşılandığını İmamoğlu doğruladı.
Youtube yayıncısı İbrahim Haskoloğlu konuya ilişkin İBB yetkililerinden bir açıklama talep etti. İBB soruları yanıtsız bıraktı.
Geziye katılan uhalif gazetecilerden Nevşin Mengü ise gezinin İBB ödeneği ile yapıldığını açıkladı.
Mengü gibi gezide olan İsmail Saymaz'ın Roma gezisi görüntüleride medyaya yansıdı.
https://x.com/haskologlu/status/1791725641999519888
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
https://x.com/i/status/1792128367191339461
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DARTH_BLACK -- 21 Mayıs 2024; 17:53:27 >