R

Yüzbaşı
05 Nisan 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme (?)
487 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
R
geçen hafta
Ltd olmanın maliyeti
Şahıstan limited'e geçiş için tek seferlik ve sürekli maliyetlerin ne olduğu hakkında bilgisi olan var mı?
Ayrıca avantajlarına değer mi?
R
geçen ay
Yılbaşı ve doğum günü arasındaki fark
Doğum günü rastgele bir tarih iken
Yılbaşı aynı zamanda bir muhasebe döneminin de sonudur.
Büyük defter 1 ocak ile başlar 31 aralık ile biter. (Ayrıca ülkemizde %50 zam yapılan zamana denk gelir başta yazmayı unutmuşum)
Çoğu muhasebeci zaten o gece o defterle uğraşacağından yılbaşı kutlayamaz.
İşin dünya güneş ilişkisi boyutu da var.
Ayrıca yeni bir muhasebe dönemi, yeni planlar, yeni yatırımlar, geçmiş yıl değerlendirmesi ve yeni yıl vizyonu belirlenmesi yönünde yılbaşı doğum gününden çok çok daha farklıdır.
R
2 ay
400 bin tl otomatik ve aile tavsiye
altın satan yakınımız arıyor. 400 bin tl civarı otomatik ve uzun yolda kullanılacak, küçük yaşta çocukları var.
R
4 ay
station wagon c üst-d segment araç önerisi
Kesinlikle otomatik 100 bin maksimum 150 bin km arası araç önerisi bekliyorum ama bütçe 300-400 bin civari var mıdır böyle güzel bir araç? İş için ve uzun yolda kullanılacak.
R
6 ay
Size kolay gelsin ben kurtuldum
< Resime gitmek için tıklayın >
Size bu piyasada başarılar dilerim.
İstediğim bölüme yerleştip kurtuldum ve senelerdir verdiğim emeğimin karşılığında, evde yatmayıp babamın işinde yer edindim, üniden sonra tam zamanlı devam ettireceğim.
Size bu piyasada başarılar. Ortalaması 20 yaşında olan kitleye ben kur an okurum müslamanım diyerek nasıl kitap satmayı düşünüyor anlamış değilim (sanırım ailelere oynuyor bilemiyorum) yakın zamanda da lgbt zar zurt üzerinden yürürler. Seçimden sonra da hiçbir konuda bir düzelme olacağını sanmıyorum ekonomik anlamda da kitapların fiyatına bak. Neyse ki kurtuldum hepsinden iş sağlam.
R
6 ay
İncil ve tevrat için yayın, kitapçı önerisi
Kitaplığımda 10 tane falan kitap sığacak yer kaldı bilim kurgu ve din köşesi tarzı bir köşe yapmak istiyorum.
Kuranı amazondan 200'den fazla yorumu olan elmalılı hamdi yazır çevirisinden aldım satanic bible avon books basım aldım. incil ve tevrat için dorlion var galiba ama çok yazım yanlışı ve çeviri hatası varmış ucuz ve kaliteli nereden alınabilir?
En son 2018 de okumuştum hepsini tazelemek de istiyorum. < Resime gitmek için tıklayın >
R
6 ay
Boot hatası yardım
the system found unauthorized changes on the firmware operating system or uefi drivers
press n...

1 aydır açmıyordum bilgisayarı bir sorun yoktu ne yapmam lazım? Format falan diyorlar ama içindeki dosyalar lazım yok mudur bir çözümü?
R
7 ay
.
.
R
geçen yıl
Eyüp B "3d mat konu anlatım gümbür gümbür geliyor"
Eyüp B, Youtube üzerinden yaptığı basın açıklamasında şunları söyledi, "Arkadaşlar merhaba. Bir hoca arkadaşım vasıtasıyla bir yayın keşfetmiştim. Yıllar önce de 345 ilk çıktığı zamanlar kimse bilmiyorken bu yayın yürür gider dediğim gibi bu kitap da yürür gider diyorum. Açık söylemek gerekirse kendi kitabımız(3d mat konu anlatım) çıkmaya yakın iyi bir kitaba denk gelmiş olmak kıskandırsa da size faydalı olacağını düşündüğüm için ve tabiri caizse kimse keşfetmemişken yatırım tavsiyesi verir zamanında ilk ben önermiştim demek için inceledim,iyi olduğuna kanaat getirdim ve bi inceleme videosu da çektim pazar paylaşırım inşallah. Yayınla iletişime geçip birkaç sorusunu çözmek için izin istemiştim. Kabul ederlerse(ki bence kanalımız büyüyor kabul etmelerini diliyorum) tyt adına ara sıra çokluyorum tarzında videolaeım için kullanacağım. Zamanında 3dye beni zorla kabul ettirdiğiniz gbi bu yayına da kabul ettirirseniz ileride çözümlerini ben yaparım belki😃 ephesus akademi diye bahsetmiştim. Adamlara eyüp hoca var iyi çözer diye mail yağmuruna tutarsanız uzun vadede kanala bi yayın daha katmış oluruz inşallah😃 desteklerinizle kanalda beğendiğim yayınlara artık daha az yalavrıyorum çok şükür. Şu ana kadar 10 yayına çıkardık izin aldığımız yayınları. Seme içinde soru çözerken farklı soru modelleei adına çok işimize yarayacak inşallah bı çeşitlilik. İlk Göz ağrımız 3d olsa da diğerlerinden de faydalı bulduklarımı paylaşmaya devam edeceğim. İimdlik izin aldığım yayınlar
...
Mail veya instagram yoluyla şansımı deneyip de dönüş yapmayanlar da var. Şu an bu yayınlar bize yeter inşallah. Çokluyorum 1soruyorum tekrarlıyorum ve tekrar kampları için allah sağlık verdiği ölçüde özellşkle ocaktan sonra iyi tekrarlar yaparız diye ümit ediyorum. Sağlık ve huzur dualarınızı eksik etmemenizi diliyorum"
R
2 yıl
200 bin altına alınabilecek en f/p dizel-otomatik araç
İdarelik kullandığımız 17 senelik aracımızdan yine idarelik olarak geçiş yapacağımız bir araç arıyoruz en ucuz en performanslı araç 1.6 mjet egea gibi gözüküyor diğer yandan da 1.6 crdi elantra var ama idarelik alacağımız için en düşük fiyatlı çokta kötü olmayan bir araç arıyoruz. Fluence falan da alabilirdik ama adam gidip 150 bin fiyat yazıyor komedi..
Kriterlerimiz kesinlikle otomatik olması ve minimum yakıt tüketmesi, hantal bir araç olmaması, hacim olarak iyi olması hem uzun yolda çok kullanılacak olması hem de iş gereği çok olmasada önemli
Yorumlarınızı bekliyorum
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.