C

Yarbay
22 Aralık 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme (?)
837 (Bu ay: 44)
Gönderiler Hakkında
C
6 sa. önce
Evdeki Doğalgaz Borularının Boyanması
Ev içindeki doğal gaz boruları boyanması yasak mı? Değilse hangi tip boya ve renk yapılmalı. Bu konuda ne bilgisi olan yazarsa sevinirim. Yaptığım araştırmalarda çok farklı bilgiler buldum.
C
20 sa. önce
Forumdaki İktidar Yanlılarının Aktivitelerinin Azalması
Faiz kararından sonra konularda görünmez oldular, neredeyse yorumları hiç görülmüyor. Sükut ikrardan gelir demişler. Sanırım son 2 günde yaşananlara yazacak birşeylerinin olmaması, durumun onlar tarafından da hoş karşılanmadığının göstergesi olabilir mi?
C
4 hafta
Çok Sağlam Lastik Önerisi
Bugün arkadaşımla dolaşırken, arkadaşım hafif kuru otların bulunduğu yere girdi, yaklaşık 15 dkk sonra ön ve arka lastik patladı. Bisikletler yeni aldık, üstelik dağ bisikleti. Bu kadar kolay patlamasına şaşırdık.

Şimdilik asfalt yollarda kullansakta ileride ormanlık bölgelere gitmeyi planıyorduk ama böyle olunca biraz zor. Haliyle çok sağlam lastiklere ihtiyacaımız var. Fiyat çok önemli değil, adam akıllı birşey olsun bizi yarı yolda koymasın yeter.
C
geçen ay
Reis Sozunu Tuttu Faizler 100 Baz Puan Dustu
PPK yapildi, sonuc ortada, 100 baz puan dustu. Dolarin yukseldigine bakmayin, gerekirse dolar yakariz onuda dusururuz. Enflasyonda dususe gecer artik boylece
C
geçen ay
Hangisi T-Roc, 2008, Mokka (Sıfır)
T-Roc, 2008, Mokka birini almayi planliyorum. Sifir olarak alacam. Butce 350bin. Hangisini onerirsiniz, sebepleriyle yazarsaniz sevinirim.
C
2 ay
Erdoğan: 45 TL'den 650 TL'ye Yükselttik.
Erdoğan: 45 TL'den 650 TL'ye Yükselttik. 

Verilen KYK kredisinden bahsediliyor. Hani şu faiziyle geri alınandan.

Durmak yok yola devam...
C
2 ay
350bin TL için SUV tavsiyesi.
Maksimum 350bin TL ye kadar SUV için hangi marka modelleri tavsiye edersiniz.

Aklımda T-Roc , 2008, Mokka var.
C
2 ay
Mülteciler Akp'nin Yüksek OY Aldığı Şehirlere Yerleştirilmeli.
Gerek muhalif kanattaki partiler gerekse muhalif seçmen, Akp'nin mülteci konusundaki politikasını desteklemiyor. Şuan mülteciler için okullar yapılmaya da başlandı. Madem Akp'nin yüksek oy alan şehirleri, Akp'nin bu politikasını destekliyor, o vakit mültecilerinde o şehirlere yerleştirilmesine razılar demektir.
C
2 ay
Temmuzda Şahlanacatık... Ağustosta Faiz düşecekti.. Ne oldi!
Temmuz geçti!
Ağustos ppk sı 12'sinde yapıldı!

Geriye ağustos ayının enflasyon rakamları kalıyor. Bakalım eylülde ağustos rakamları açıklanınca göreceğiz diyecem ama mevzu bahis tüik olunca insanın bir gülesi geliyor
C
2 ay
Kimlik ve Ehliyetini Yenileyen Varmı.
Benim kimlikte ehliyette eski tip, artık ehliyetler yeni kimliklere yükleniyormuş. Ancak nerede okuduysam, yeni tip kimlik ve yeni tip ehliyeti olanlar bunları birleştirmesinden bahsedilmiş. Ben her ikisine de başvuru yapınca birleştirilmiş haliyle verilmesi konusunda bir şey bulamadım. Yakında zamanda bu işlemleri yapan varmı.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.