C

Binbaşı
13 Ekim 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
11 üye
Görüntülenme (?)
1213 (Bu ay: 11)
Gönderiler Hakkında
C
2 yıl
Giriş sorunu!!
Giriş yapmak için ardarda deneme yapmadan girmiyor.Giriş için miniden mobile veya masaüstü versiyona atıp yine giriş yapmadan giriş.dh’ye atıyor.Fazla deneyince de 401 error veriyor.

Giriş yaptık diyelim , cevaplar linkine tıklıyorum veya başka yere pm vs logout oluyor.
Mobilden miniden giriş yaptık diyelim , örnek minide yapamadığım iş için sürüm değiştirince yine logout oluyor.


C
2 yıl
75/25 bonus Market Giyim Akaryakıt
C
2 yıl
Üyelikten otomatik çıkış ve giriş sorunu
Mini sürüm kullanıyorum malum mobil sürüm hantal ve reklam popup yüzünden donup duruyor

Mini sürüm bazen kendiliğinden üyelikten çıkış yapıyor tekrar girmek için de 3-5dk bekliyorum.Son zamanlarda bu hata sık sık olmaya başladı
@Jeolog.
C
2 yıl
Mini sürüm ÇÖKÜYOR
Hata mesajı;

Opppss...


Beklenmedik bir hata oluştu.

Anasayfaya dön
https://mini.donanimhaber.com/pm

Index was outside the bounds of the array.

System.IndexOutOfRangeException: Index was outside the bounds of the array. at System.Collections.Generic.List`1.Add(T item) at Dh.Framework.Cache.Redis.RedisCacheProvider.DeleteToMySetByScoreRange(String setKey, Double startScore, Double endScore) in C:\Users\Jason\Desktop\Projects\DH\DonanimHaberForum\DonanimHaberForum\Dh.Framework\Cache\Redis\RedisCacheProvider.cs:line 890 at ForumBO.SessionManager.DeleteByScore(List`1 keys, Double maxScore) in C:\Users\Jason\Desktop\Projects\DH\DonanimHaberForum\DonanimHaberForum\ForumBO\SessionManager.cs:line 263 at ForumBO.SessionManager.SetUserOnline(Member member, List`1 forumIds, Nullable`1 threadId, LookSection section) in C:\Users\Jason\Desktop\Projects\DH\DonanimHaberForum\DonanimHaberForum\ForumBO\SessionManager.cs:line 157 at DhMini.Controllers.BaseController.OnActionExecuting(ActionExecutingContext filterContext) in C:\Users\Jason\Desktop\Projects\DH\DonanimHaberForum\DonanimHaberForum\DhMini\Controllers\BaseController.cs:line 33 at System.Web.Mvc.Async.AsyncControllerActionInvoker.AsyncInvocationWithFilters.InvokeActionMethodFilterAsynchronouslyRecursive(Int32 filterIndex) at System.Web.Mvc.Async.AsyncControllerActionInvoker.<>c__DisplayClass33.<BeginInvokeActionMethodWithFilters>b__31(AsyncCallback asyncCallback, Object asyncState) at System.Web.Mvc.Async.AsyncResultWrapper.WrappedAsyncResultBase`1.Begin(AsyncCallback callback, Object state, Int32 timeout) at System.Web.Mvc.Async.AsyncControllerActionInvoker.BeginInvokeActionMethodWithFilters(ControllerContext controllerContext, IList`1 filters, ActionDescriptor actionDescriptor, IDictionary`2 parameters, AsyncCallback callback, Object state) at System.Web.Mvc.Async.AsyncControllerActionInvoker.<>c__DisplayClass21.<BeginInvokeAction>b__19(AsyncCallback asyncCallback, Object asyncState)
C
2 yıl
Mobil sürümde mesaj atılmıyor
Mobilde mesaj atamıyorum hata veriyor.Hata mesajı;
Beklenmedik Bir Hata Oluştu! Lütfen Tekrar Deneyiniz.
Anasayfaya dönKonuyu miniden açabildim , tarayıcım safari + unity blocker
C
2 yıl
Ölmek bile parayla! Mezar ücretine zam
Samsun Büyükşehir Belediyesi Ağustos Ayı Komisyon Toplantısı’nda alınan karar doğrultusunda mezar yerlerine zam yapılması teklifi oy birliği ile kabul edilerek meclise havale edildi.
Büyükşehir Belediyesi Ağustos Ayı Komisyon Toplantısı'nda meclisten havale edilen toplam 28 madde, ilgili komisyonlarda görüşüldü. Komisyonda Asri Mezarlığı'nda bulunan 151 mezar yeri için mezar yeri fiyatının 7 bin TL'den 10 bin TL'ye çıkartılması ve Kıranköy Mezarlığı'nda bulunan 105 adet mezar yerinin adet fiyatının da 4 bin TL'den 10 bin TL'ye çıkartılması teklifi komisyonlardan oy birliği ile geçerek meclise havale edildi. Komisyonlarda ayrıca Samsun Büyükşehir Belediyesi yeni teşkilat şeması hakkında da bilgi verildi. Yeni şemaya göre 8 daire başkanlığı ve 40 şube müdürlüğü kapatıldı veya başka birimle birleştirildi.

https://www.sozcu.com.tr/2019/gundem/mezar-yerlerine-zam-komisyondan-gecti-5291489/
C
2 yıl
HB 200/25 TürkTelekom
TT uygulamasında bana özel>size özel fırsatlar bölümünden alabilirsiniz
C
2 yıl
Bilet bulamıyorum
Geçen haftadan beri bilet arıyorum
Bir tane boş yer buldum ama saat 23:30da mecbur aldım ek sefer veya koltuk açılırsa değiştiririm dedim , alarmları kurdum bugün bildirim geldi 16:00da olan sefer için 2 tane yer açıldı hemen girdim siteye tam kart bilgilerini girdim satın ala tıkladım üzgünüz dedi biri erken davrandı bileti aldı

Yardım edin
C
2 yıl
30 Ağustos,halkın genelini ilgilendiren bir bayram değildir
15 Temmuz'da ulaşımı ücretsiz yapan AKP'li Bursa Belediye Başkanı Alinur Aktaş, belediye meclisinde 30 ağustos zafer bayramı'nda toplu taşıma araçlarının ücretsiz olmasını isteyen üyelere ‘’30 ağustos,halkın genelini ilgilendiren bir bayram değildir" dedi. "

https://mobile.twitter.com/muratagirel/status/1152199912085446656
https://mobile.twitter.com/muratagirel/status/1152199912085446656
C
2 yıl
İstanbul valiliğinden skandal paylaşım
İstanbul valiliği resmî twitter adresinden Ekrem İmamoğlu ile İstanbul valisinin olduğu iki farklı fotoğraf paylaşıldı
Twiti görenler arkadaki Atatürk portresindeki garipliği hemen fark ettiler.Tepkiler üzerine twit silinip oynanmamış fotoğraf ile aynı paylaşımı tekrar yayınladılar

Silinen ilk twitteki fotoğraf
https://mobile.twitter.com/Omer47201713/status/1145667869197447169/photo/1
http://archive.fo/zBhRA
Videolu kanıt :https://mobile.twitter.com/vaziyetcomtr/status/1145665606387195904

Yeniden paylaşılan oynanmamış twit
https://mobile.twitter.com/TC_istanbul/status/1145664361626767360
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.