Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 2 kayıtlı üye, 27 misafir, 1 mobil kullanıcı
351383
Cevap
21518798
Tıklama
574
Öne Çıkarma
Cevap: Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (17570. sayfa)
P
8 sa.
Binbaşı

< Resime gitmek için tıklayın >

Bende 3. oyun olduğu için diğer üç oyun bu fiyata geliyor ama 1. ve 2. oyunun DLC'lerini kapsamıyor. Bu DLC'lere çok ihtiyaç var mı?


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Leingrad
F
2 sa.
Yarbay

İlk oyunun DLC'si incik boncuk veriyor, ikinci oyunun ise coop oynayabileceğiniz yeni görevler, birde tek başına oynayabileceğiniz mücadele görevleri var. Hikayeye her hangi bir katkısı yok. Trigoly paketi ilave olarak eski oyunun Redux sürümünü içeriyor. Açıkçası seriyi büyük keyifle oynamış birisi olarak en çok sevdiğim ikinci oyundu. Onda da Looter shooter olayından sıkılmıştım. Keşke ikinci oyun ile üçüncü oyunun karışımı bir yapım gelse. Yippie-Kai Yay
Bu mesajda bahsedilenler: @Paister
F
1 sa.
Yarbay

Yaz indirimlerine 3 gün kalmışken konu içerisinde yaprak kımıldamıyor. Geçen yıl bu günlerde ekonomimizin ne kadar kötüye gittiğini, daha da kötü olacağını konuşup son sepetlerimizi yapıyorduk.
Nereden nereye. İndirim oranlarına göre bir sepet yapmayı düşünüyorum. Ekleyeceğim garanti oyun Trepang2 olacak. Son olarak klasik indirim öncesi Hype videomuzu paylaşalım.


https://www.youtube.com/watch?v=tRxcSNaVCPA&t=3s


Bu mesaja 1 cevap geldi.
V
47 dk.
Yarbay

Steam'de oyunlar ucuz gibi gözükse de,2-3 tane alayım dediğinizde pahalı oluyor.Yetmezmiş gibi,aracı ödeme sistemi hayatı sorgulatıyor.

Hadi Steam'i kenara bırakalım.Battle.net Diablo DLC'si alayım diyorum,adamlar DLC'ye sınıflandırma(normal,deluxe,ultimate) yapmışlar.1 ultimate DLC 2.300 lira!!!! Zerre kadar oyuncuyu düşündüklerini sanmıyorum.Kim ne paket aldıysa,ona göre DLC ver geç.

Genel düşündüğümde,çok sevdiğim oyunlar dahil istediğim oyunları alıp almamakta kararsız kalıp almayan ve erteleyen kesimdenim.

Küçük bir not ekleyeyim,dün akşam Xbox store'a bakma şansım oldu,birçok oyun zamlanmış.İndirimde uygun veya eski fiyata döner mi bilemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vommel -- 24 Haziran 2024; 22:49:9 >


Bu mesajda bahsedilenler: @FORZAFATHER
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.