K

Yarbay
09 Mayıs 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
4 Gün Cezalı
2 s. 33 dk.
Gönderiler Hakkında
K
4 hafta
Pleksi levhayı nasıl aydınlatabilirim?
< Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın >

Pleksi levhaya şerit LED yapıştırıp komple aydınlansın istiyorum ama nasıl yaparım çözemedim. Levhanın alt ve üstüne bir şey koyulmalı ki RGB fan, bellek gibi ışıldasın.

Şunun gibi olacak yani

< Resime gitmek için tıklayın >

Şu LCD panellerin arkasında kağıda benzer beyaz bir levha var yansıtma filmi mi deniliyor bilmiyorum da ondan koysam işe yarar mı acaba?
K
4 hafta
Korsan oyun indirmekle VPN ile oyun satın almanın farkı var mı?
Oyuna para vermeyip resmi olmayan sürümü indirince korsan kullanmış olunuyor. Bazı forumlarda da destek görmüyor bu davranış. Peki VPN ile olmadığın bir yerde sanki varmışsın gibi göstererek oyun satın almak neden korsan gibi ayıplanmıyor? Birinde oyunu para ödemeden elde ediyorsun, diğerinde ise bulunduğun yerdeki fiyattan değil de olmadığın yerdeki fiyattan alıyorsun. Korsanı herhangi bir yerden indirebiliyorken, VPN ile sahte adres bilgisi oluştururak oyunu alıyorsun. Bence VPN olayı korsan kadar olmasa da yine etik dışı bir şey.
K
2 ay
Fıtrat değişir sanma bu kan yine o kandır
Afganlara en son 1988 yılında John Rambo tarafından yardım edilmişti. 2021 yılında ise fıtrat değişmedi; bayrağı cihan reisi Recep Bey aldı.


< Resime gitmek için tıklayın >
K
2 ay
Kingston SSD'yi garantiye nasıl gönderebilirim?
Ürünü Eylül 2020 Amazon üzerinden almıştım da birkaç tane bad sektör oluşmuş. Temizlemeyi de bilmiyorum. Garantiye gönderip kontrol ettirmek istiyorum da nasıl gönderebilirim?
K
2 ay
Bina içi arızadan mı yoksa TürkNet'ten mi bu hızı almaktayım?
< Resime gitmek için tıklayın >


35 Mbps paket kullanmaktayım. Aylardır bağlantı kopması, hız düşüklüğü problemi yaşamaktayım. Geçen aylarda arızaya gelen Türk Telekom çalışanı ankastreden daireye kadar ölçümünü gösterdi ve bu değer düşük, yeni hat çekilmesi lazım dedi. Ben de bina yönetimiyle alakalı bekleme durumundayım, henüz yeni hat çektiremedim. Teknik bilgiler sayfasından baktığımda günlerdir hızım 3 ve 26 Mbps gösteriyor ve müşteri hizmetlerine durumu bildirince de hız bir süreliğine düzeliyor.

Onlardan gelen cevap da bu;

< Resime gitmek için tıklayın >

Şimdi teknik bilgiler sayfasından gördüğüm değer TürkNet'in bana gönderdiği hız mı yoksa bina içi tesisatın arızalı oluşundan dolayı mı bu kadar gösteriyor?
K
2 ay
Volkan Demirel'in giyim tarzı
K
2 ay
MSI A650GF açılışta çıt sesi geliyor
Olduktan sonra güç kaynağını kapatıp tekrar denemedim ama sistemi çalıştırdığım zaman güç kaynağından çıt diye bir ses geliyor. Çalışmada herhangi bir sorun yok, saatlerce kullanıyorum ama başlatmada böyle bir ses geliyor. Dikkate almam gerekiyor mu?
K
3 ay
LG 55LB670V yetersiz bellek sorunu
LG 55LB670V TV'de bizimkiler YouTube üzerinden video izlerken yetersiz bellek vs yazıp normal TV'ye geçiyormuş. Google'da USB bellek ile bir şey yapıldığı anlatılmış ama tam anlamadım. TV'yi alalı 5 sene oldu sanırım; daha yeni böyle bir şey ile karşılaştık. Bu durum nasıl çözülebilir?
K
3 ay
Pin sökme aparatına alternatif ne kullanılabilir?
Bu aparata alternatif olarak ne kullanılabilir? Molexlerin ağzı biraz geniş olduğundan pinleri iğne veya tığ ile çıkartabiliyorum ama güç kaynağı kablosunda iş zorlaşıyor.
K
3 ay
Dolap uygulamasının abaza mekanı olması
Kadın kıyafetlerinin çoğunda böyle yorumlar var. Fotolar için bir şey demiyorum. Sonuçta ürün satma maksatlı çekilen foto hepsi ama bunlara bakarken çoğu kekonun ağzından salya akıyor muhtemelen.


< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.