Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
28
Cevap
2389
Tıklama
60
Öne Çıkarma
Saat 00.00, havalı kornalar, sonuna kadar açık müzik sistemi, bu nasıl bir psikolojidir?

L Levcho Konu Sahibi
4 yıl (3351 mesaj)
Saat olmuş gece yarısı, bazı araçlar geçiyor sokaktan, teyp sonuna kadar açık, kornaya basar müziğin ritmine göre...
Ya bu insanlık mı? Biri bana bunu açıklasın lütfen....
Bu tür saygısızca davranışlarda bulunan varsa bu konuyu okuyanlar arasında, lütfen bana açıklasın neden böyle davrandıklarını?
Abart egzost taktıran ve caddelerde gezenler varsa, onlara da soruyorum, çok mu hoşunuza gidiyor insanları rahatsız etmeyi.....?? Ne elde ediyor sunuz bunu yaparak?
Sizin babanız ananız hiç demiyor mu size, "hey evlat, bu araba çok ses yapıyor, insanları rahatsız etme bu şekilde".< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Düşüncesiz aptal insanlar ya
Yoruma Git
DineİnValhalla - 4 yıl +33
Hey evlat çok ses yapıyorsun
Yoruma Git
Mianfei - 4 yıl +25

S samako789
4 yıl (0 mesaj)
Hoçam eğer kalıplı güçlü biriysen gidip azarlamaya çalışabilirsin ama tehlikeli çünkü bunlar geçe geçe milletin hakkını yemeyi dert etmiyor, adam bile şişlerler kim bilir. Hem bu değişikler uslanmazlar iki lafla. Polise gidebilirsin araba plakalarıyla belki o işe yarar. Böyle davranmalarının da tek nedeni annesi bütün gün ev işinden başını kaldıramayıp çoçuğu sokağa bırakıyor, baba desen kendine hayrı yok çoçuk aileden bulamadığı ilgiyi bu yaşlara kadar arıyor. En sonunda da çareyi serserilikte buluyor.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

D DineİnValhalla
4 yıl (114 mesaj)
Düşüncesiz aptal insanlar ya
O onbeştemmuz
4 yıl (34 mesaj)
böyle insanları tertemiz dövmek lazım
L Levcho Konu Sahibi
4 yıl (3351 mesaj)
DELİ BİR DEĞİL Kİ BAĞLAYASIN.
M mahmut716
4 yıl (8293 mesaj)
daha fazla değerlenir diye köşebaşından ya da cadde üzerinden ev alırsan olacağı bu

ha kiraciysan, evi değiştir, çünkü öyle tipler bitmez, adam bodrum katında yaşıyordur, ana caddeler eğlenmeye gidiyor, bunu değiştirmek imkansız< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


M Mianfei
4 yıl (1504 mesaj)
Hey evlat çok ses yapıyorsun< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


D destinati0n
4 yıl (1374 mesaj)
Ben polise şikayet ediyorum.

Ceza ödeyecek parası var ki hem son ses müzik hem de abart egzozla gece vakti insanları rahatsız edebiliyor.

Yağmurlu havada bir damla su yok bunlara.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Z zeewbl
4 yıl (400 mesaj)
Bu ülkede sağlıklı kalmak çok zor. Belki de onlar bu şekilde hayata tutunuyor olabilirler< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


E Equris
4 yıl (2175 mesaj)
O bir psikoloji değil dostum tam karşılığı; KÜLTÜRSÜZLÜK!
A Anthony Quinn
4 yıl (309 mesaj)
Cehalet.

Aynı şekilde düğünlerde,asker uğurlamalarında,özel günlerde araç konvoyu yapıp trafiği alt üst eden, çaldıkları kornalar ile rahatsızlık veren ve havaya ateş eden,meşale yakan, gecenin bir yarısı altlarındaki tenekeye dönmüş vasıtaları ile türlü saçmalıklar yapan, kısaca hayatı, etraftakilere saygı göstermeden tam bir cahile yakışacak biçimde yaşayan tüm tiplere acıyorum. Tez zamanda kurtulmak dileğiyle.
C CeremiKılarksın
4 yıl (317 mesaj)
Şehirde yaşıyorsan gürültüye katlanmak zorundasın yapacak bir şey yok.
F fiat tempra sxak
4 yıl (6702 mesaj)
vallaha yapabileceğimiz birşey yok..
S Sirchade
4 yıl (2173 mesaj)
arabaya alışığız da, burda (gaziantep) kekolar elektrikli motora bluetooth hoparlör bağlayıp son ses geziyorlar gece bu saatlerde. sürekli sıfır bir, çukur müzikleri falan çalıyor. şu diziler yüzünden kendini bişey sanan gereksizlerle dolu etraf. ele alıp bir güzel ezeceksin de işte...
F fractal design
4 yıl (2294 mesaj)
Çünkü bunlar eğitimsiz, görgüsüz, saygısız, ahlâksız, empatiden yoksun, boşuna oksijen tüketen varlıklar. Yani bu zamana kadar bir şey yapılmadığı için böyleler. Bundan sonra düzeltemezsin.

Eğitim sistemini Finlandiya sistemiyle değiştirsen bile bunun halka yansıması 20 yıl sürer ki o eğitim sisteminin gelmeyeceğini hepimiz biliyoruz. Hiç heveslenmeye gerek yok.
A ApsinteX
4 yıl (602 mesaj)
Direksiyon ve araç göğsü arasında yaşamanın yan etkileri. Bizim millet ne zaman öyle değildi ki? Anneye, babaya saygı olmaz bu evlatçıklar da.
F flonky
4 yıl (2503 mesaj)
Anneleri evde yatakta çalışırken sokakta kalan çocuklarıda '' ANNEM EVDE ÇALIŞIYOR'' mesajını vermek için müziği son ses açarak annelerine davet ediyorlar. Hele birde egzozlu yapınca bu işi Önlü/Arkalı çalıştıklarınıda anlayabiliriz.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


D Dolumay
4 yıl (262 mesaj)
Ceza yazılmasına yazılıyor da ödeniyor mu bilemem. Anca aracı sattığı zaman< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @destinati0n

V VolkanCOO
4 yıl (1329 mesaj)
Plakayı alıp trafik polisine verin kabahatler kanunundan işlem yapılsın.Ben yaptırmıştım gevşeğin birine.Yemiştir cezayı.Birindede bağırdım küfür ettim özür dileyip kısmıştı gençler.
S SAY10
4 yıl (1504 mesaj)
ankara keçiörende otururken ( 23 sene oturduk ) uyuyamazdım bu tipler yüzünden. bi düğün yaparlardı öğlen 12 den gece 2 ye kadar çubuklu cem,sincanlı mustafa , güdüllü osman her türlüsünü mecburen dinlerdik. polisi arıyorsun gelmiyor. gelse 2dk durup gidiyor düğün son gaz devam. sokakta evlenen evlenene her hafta mutlaka 3 düğün. düşünün yani cinnet geçiriyorduk. her düğün adamlar deli gibi cephane harcardı. herkesin elinde pompalı tüfek , tabanca. terasta kafama saçma yağmıştı. silahı biter havai fişekleri başlar. ard arda 30 tane havai fişek. çocugunuz olmasın diye beddua ediyordum artık gece. düğünü biter bebe belik başlar. 3 yaşında cocugun gece 1 de sokakta ne işi olur ? oluyor işte. çocukların ağzı leş gibi birbirlerine ana avrat küfürler. en üst katta oturmamıza ragmen çok net duyuluyor herşey binada dandik.çocugu biter şahini başlar gece sürekli bir egzos sesi bir yanlama sesi........

eryamana taşındık. insan yok. huzur var sessizlik var.her taraf park dolu mis gibi. it çakal serseri yok. kimse kimseye karışmaz ilgilenmez.jandarma bakıyor zaten bizim bölgeye. semtten semte çok farkediyor. cahil kesimin olduğu yerlerde oturan arkadaşlara allah sabır versin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAY10 -- 16 Şubat 2018; 14:4:9 >