Arkadaşlar bu Ülkeye ne yapılmaya çalışılıyor anlam vermek çok güç.Dün Antebin en nezih semtine gittik hep Suriyeliler kara kara çarşaflılar vardı herkes arapça konuşuyordu.Oysaki biz nezih semt diye gittik yoksa kırsal bölgeleri zaten işgal etmişler.Hükümet sağolsun sayelerinde vizesiz Suriye seyahati yaptık.Şaka bir yana artık bu Araplar ciddi bir milli güvenlik sorunu haline gelmekte ve çoğunluğu terörist. |