S

Yarbay
02 Ekim 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
236 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
S
2 yıl
Belirli bir kullanıcıdan 1 tablo hariç diğerlerini gizlemek
Merhabalar,

SQL'de yeniyim. Normalde admin içerisinde 10 database ve yüze yakın tablo var fakat ben açtığım bir kullanıcının sadece 1 database ve onun içindeki 1 tabloyu görmesini istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim? Tek 1 database'i görmesini sağladım fakat 1 tablo göstermeyi sağlayamadım.

SQL 2012 bu arada
S
3 yıl
KYK "kişiye ait ödeme bilgisi mevcut değil" çıkıyor
Bu uyarı ne anlama geliyor arkadaşlar? Başvuru yapmamış mı görünüyorum? Nereden bakabilirim buna?
S
3 yıl
Elektrik kesintisi sonrası laptopumda wifi kayboldu? *çözüldü*
Çözüm: Çalıştır'dan services.msc'yi açın. Kablosuz Yerel Ağ Otomatik yapılandırma'ya sağ tıklayıp özelliklere girin. Başlangıç türünü otomatik yapıp okeyleyin. Tekrar aynı şeye sağ tıklayıp Başlat'a tıklayın sorun çözülüyor.


Merhaba arkadaşlar,

Bugün laptop'ı pilsiz kullanırken elektrik kesildi. Pilini takıp açtım fakat pc'de wifi ile ilgili herşey kayboldu. Sağ altta ethernet logosu üzerinde çarpı görünüyor. Sorun gider diyorum sorun bulunamadı diyor. Fn+F3 ile wifi açıyorum herhangi bir tepki yok. Win+X ile mobility center'a giriyorum orda da wifi kaybolmuş.

Ama aygıt yöneticisine girince ağ bağdaştırıcılarda Broadcom WLAN diye görünüyor. Hatta komple driver ile kaldırıp tekrar kurdum, driver da kuruldu ama değişen bir şey yok. Ne yapabilirim?

edit: Alt kısımdaki Wifi ışığı yanıyor
S
3 yıl
İnternet üzerinden sıfırdan Almanca en iyi nerden öğrenilir?
Arkadaşlar internet üzerinden sıfırdan almanca öğrenmek istiyorum, ancak güzel bir kaynak bulamadım internet üzerinde, daha doğrusu nereleri araştıracağımı bilmiyorum.

Udemy'ye baktım 1-2 kurs var fakat yorumları pek iyi değil gibi. Almancam da lisede öğrenilen Almanca seviyesinde. Önerebileceğiniz bir kurs kanal vs var mı? Ücretli ücretsiz farketmez.
S
3 yıl
Üniversitede hazırlık muafiyet sınavı için kayıt yaptırmak gerekiyor mu?
Gaziantep üniversitesinde mühendislik okuyacağım, 24 eylül'de hazırlık muafiyet sınavı var ama bu sınava ayrıca kayıt vs gerekiyor mu? Bugün haberlerde yds falan gördüm olayını anlamadım bunun. Bizle alakası yok heralde değil mi?
S
3 yıl
AÇIKLANDI BEYLERRR KOŞŞŞ
S
3 yıl
Elektrik-Elektronik Mühendisliği için Laptop şart mı? (Masaüstü varken)
Kendi şehrimde ee okuyacağım, evde masaüstü bilgisayarım var (fx6100-gtx770) ortalama ama her programı da açar.

Bu şartlarda laptop yine de lazım olur mu? Olacaksa celeron n3350 veya ortalama i3lü bir laptop ayarlayacağım 500-600 liralık okul açılana kadar.
S
3 yıl
Sıralama 91k istediğim yer 94k gelir mi??
Gelmeme ihtimali var mı arkadaşlar? Gantep üni ee müh. istiyordum.
S
3 yıl
Gelmesi %100 garanti olan bölüme tek tercih yapmak?
arkadaşlar 90bin sıralamam var. istediğim bölümün birinci öğretimi geçen sene 95binle, ikinci öğretimi 130binle almış.
ben sadece ikisini yazdım. bir sorun olmaz değil mi?
S
3 yıl
MNG Kargo KARGOMU KAYBETTİ! NE YAPMALIYIM?
Merhaba arkadaşlar. Forum üzerinden aldığım 230tl değerinde güç kaynağı + cpu soğutucu olan paketimi MNG KARGO kaybetti. Kendi sistemlerine de düşmüş yanlış anlamadıysam ulaşılamayan paketler adı altında. (alıcısına ulaşamayan değil, paketin kendisine ulaşılamıyor.) Kendileri de paketin kayıp olduğunu kabul ediyorlar.

Paketim en son İstanbul aktarma'da görünüyor, sonrasında bir hareket yok 5 gündür.

Nasıl bir yol izlemeliyim? Daha önce başına gelen kardeşlerim abilerim yardımcı olabilir misiniz?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.