Bi yok bulabildiniz mi |
Kulakustune geçtim asusun verdiği usb ses kartını kullanıyorum oldukça başarılı |
Model nedir aldığınız ses kartının |
Ekstra dahili ses kartı almadım hocam belki ilerde alabilirim Şu an iki tane kulaklık var biri kulakici rog cetra 2 onu kasanın jak girişine takıyorum Birde asus rog fusion 500 aldım onuda usb yoluyla bağlıyorum usb kısmı usb ses kartı olarak geçiyor Ses kalitesi çok çok iyi pubgde de oldukça iyi ses kasıyor Kulakicinde duymadığım sesleri bunda duyuyorum Ses seviyesini yüzde 50den yukarı alamıyorum o derece |
120 FPS ekran modunu kullanan oldu mu merak ediyorum :) https://www.kaypin.com/haberler/oyun-dunyasindan-haberler/pubg-mobilea-beklenen-ozellik-geliyor-n-34 |
emekli adamsın pubg mi oynuyon... oyunda nick agababangıda mı![]() |
No-recoil, aimbot kullanmayanları dövüyorlar galiba bu oyunda. Vallahi 2 el atalım diyoruz ne zevk bırakıyorlar ne birşey... |
Aman oyun ilgi çeksin diye iyi oynayan bir güruha serbest bıraktılar sonra herkes açtı. Şuan oyunun %80 90'ı No-Recoil. Yasaklasalar hepsi bırakır oyun iyice düşer diye şimdi de mecburen serbest birde o sorun var. |
hyperx cloud 2'den iyi mi bu kullandığın acaba. |
Ses kalitesi olarak cloud 2 nin çok ama çok üstünde Ama ne gariptir ki turkiyede çoğu pubg oyuncusu buna yayıncılarda dahil hep cloud 2 kullanıyor Sanırım ses kasma olayında cloud 2 daha önde Ama fusionda alamadığım ses yoktu |
Kesinlikle haklısın cs go ve Pubg de tam bir f/p ürünü cloud 2 ve doğru da senelerdir ben de kullanıyorum. Ayak sesi için logitech kulaklıklardan kat kat iyi cloud 2 ondan ayrıca gürültü dengeleyeci açınca daha iyi duyuyorsun ayak seslerini ama diyorum ki neden daha kalitelisi olmasın. Bulursam deneyeceğim millet kulak içi kullanıyor çevremde kullanıp deneyen olsa bende geçeceğimde boşa para vermek istemiyorum cloud 2 işimi görüyor |
Ben de Cloud 2 kullanıyorum aylardır. 50'den yukarısı rahatsız edici benim için ama oyunda hiç üzmedi. Çok kaliteli ürün. |
Hocam cloud 3 hakkında bir fikriniz var mı fusiondan ona geçme düşüncem var |
yani cloud 2 gibi sadaece type-c girişi gelmiş. Ayrıca bende yazılımını indirdim cloud 2'yi 3 gibi kullanıyorum. Ama bunlardan daha kaliteli kulaklıklar olmalı. |
%100 de kullanıyorum :) ayak sesleri için |
Ben 50 üzeri kullandığımda fazla gürültüden ses karmaşası yaşıyorum ve duyabileceğim sesler de araya kaynıyor. İşitme kaybın olabilir ara sıra kontrole git bence. |
gürültü dengeleyici açık realize time short kısımın en sonunda ondan dolayı %100'de . Yoksa 50 de yeter o silah seslerine kulak dayanmaz. |
Sadece şu sarı "lamborghini prim paketi"ni açtım ve çıkana bakın < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > Apex Legends kadar terör estirdiğim bir oyun olmasada kozmetik işinde pubgyi tek geçiyorum cidden. Bütün şansımı bugün kullandım gibi ![]() |
iyi şanslısın lambo olaydı daha iyiydi pass ile puan biriktiriyorum daha 40 gün var bakalım Urus garanti gibi. |
< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
Bu mesajda bahsedilenler: @OverClocKing