Merhaba arkadaşlar elimde ikinci bir pc var buna işlemci ram olarak en fazla ne takılabilir Quad işlemci 4 GB ram desteği varmıdır acaba ? < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > |
Arkadaşlar biraz garip bir soru olacak ama sizinde fikirlerinizi almak istiyorum Msi gungnir 110r kasamdan gelen cızırtı sesinden nzxt h5 kasaya geçiş yaptım Anakartı vidalarken önceden 6 vida kullanmıştım ama bunda vida yerinin birinde plastik bir çıkıntı vardı 5 vida ile kasaya montajladım Yani iki üst iki alt bir orta sol solacak şekilde orta sağdaki boşluğa plastik çıkıntı denk geldi Bir haftadır bu şekilde kullanıyorum sıkıntı olmadı Acaba uzun vadede sıkıntı çıkarır mı ? |
Selamlar Elimde hali hazırda ikinci pc olarak dual core işlemci ve 2 GB ramli bir pc var Buna win 11 de kasmayacak şekilde nasıl upgrade yapabiliriz Anakart islemci ram ve ssd alacağım Parçalar ikinci elde olabilir Önerilerinize açığım teşekkürler :) |
Merhaba arkadaşlar Ryzen 7 2700den 5600xe geçiş yaptım Fanın vidalarını gevşettim tam yukarı doğru çekerken işlemciyle beraber geldi Ne kadar kuvvet uyguladıysam ayıramadım sanki kaynak makinesi ile kaynak yapılmış gibi :) Bunu çıkarmanın bir yolu var mı |
Hiç münakaşaya girmediğim kendisiyle konuştuğumu bile hatırlamadığım adamlar beni bloklamış Forum ortamı demek tartışma ortamı demektir Yani burada her düşünceden insan olabilir Herkes seninle aynı düşüncede olacak diye bir kaide yok Gerçekten bu tiplere acıyorum bunlar evden çıkmayan sosyal iletişim kuramayan zavallılar |
Merhaba arkadaşlar Şu an mevcut zalman z5 kullanıyorum ama soğutma anlamında artık yetersiz geliyor Masada kasayı koyabileceğim yer en fazla 450mm ye kadar olan kasaları destekliyor Bütçe sıkıntım yok soğutması iyi onu mesh olan kasa önerisi yapabilir misiniz Soğutucu olarak arctic freezer 34 e sports duo alacağım bununda sığacağı bir kasa olursa çok iyi olur Şimdiden teşekkür ederim |
Merhaba arkadaşlar elimde ikinci bir PC var. Baya bir eski ben buna Windows 11 lite yüklemek istiyorum Mevcut haliyle epey kasar diye düşünüyorum Sizce yükseltmek mümkün mü Şu an pentium d işlemci ve 2 GB ram var < Resime gitmek için tıklayın > |
Beyler ne kadar rapor etsem adamlar ban yemiyor maçı 10 a 1 yaptık hile yok sonra karşı taraftaki adam triggermi ne ondan açtı 16 14 kaybettik 71 kill aldı maç üzerinden 5 gün geçmesine rağmen bugün profiline baktım ban yememis daha etkili bir rapor yöntemi varmı Ben 469 saattir oynuyorum iki kere rütbem silindi keleşe kasana kadar o kadar emek veriyorum boşa gidiyor |
Teklif edip değerinizi düşürmeyin egolarını şişirmeyin bırakın canları cehenneme |
Her ay bir yada iki parça alacak şekilde toplayacağım
Parçalar 5 6 ay boşta beklese sıkıntı olur mu
Birde gigabyte b450m k ile bu ramler uyumlu mu
https://www.akakce.com/ram/en-ucuz-team-t-force-vulcan-tuf-alliance-16-gb-2x8-ddr4-3200-mhz-cl16-tltyd416g3200hc16fdc01-fiyati,1875138522.html