Bu dk dan sonra muhalefetin CB adayı , kk olmuş, dingo olmuş , red kit olmuş, demir adam olmuş hiç fark etmez. Ülkede RTE ve AKP yi istemeyenlerin oranı %70. Gelipte buraya "yeaaa tayyi... |
Bu dk dan sonra muhalefetin CB adayı , kk olmuş, dingo olmuş , red kit olmuş, demir adam olmuş hiç fark etmez. Ülkede RTE ve AKP yi istemeyenlerin oranı %70. Gelipte buraya "yeaaa tayyipten başka kime oy verecen yiğen, başka adam mı var" algısı kasmayın sayın ak parti sevdalısı internet kullanıcıları. Yolcudur abbas bağlasan durmaz. |
abi bakın söylüyorum mevcut başımızdaki kişiye bizi muhtaç eden kk dır. o koltukta başka birisi olsa çoktan kazanmıştı çek git kalk git artık istenmiyorsun ! |
Olur mu? Hiç oruç tutarken, camide poz verirken fotoğrafı yok. Vatandaşı yumruklamadı, çiftçiye ananı da al git demedi, şehide kelle demedi, Şehidin tabutuna yaslanıp miting yapmad... |
Olur mu? Hiç oruç tutarken, camide poz verirken fotoğrafı yok. Vatandaşı yumruklamadı, çiftçiye ananı da al git demedi, şehide kelle demedi, Şehidin tabutuna yaslanıp miting yapmadı. Bence bunları yapsa daha kıymetli olurdu. |
Muharrem ince 2 ayda yuzde 31 oy topladi Genel baskan olsa chp suan 35 40lari konusuyordu Ama dur bak simdi kk sevdalilari nasil ikimize de saydiracak |
butik bir mehzep ırki bir parti zaten genelle işi yok, koltukda kalsın yeter, ölünce yerine başka alevi amcası geçircekler. adamın uslubu kötü olsada istediğimle çalışırım olayında haklı yalnız kpss şartı yok orda özel sektör vari imamoğlunda mansurunda çevresinde istediğini çalıştırıyor. |
abi bakın söylüyorum mevcut başımızdaki kişiye bizi muhtaç eden kk dır. o koltukta başka birisi olsa çoktan kazanmıştı çek git kalk git artık istenmiyorsun ! |
Bunun Kılıçdaroğlu'yla alakası ne? adam doğru söylemiş (son kısmı okuyun) inceden giydirmiş akp'ye başkan doğru yapmış yanlış yapmış onu sorgulamıyorum ama her şeyi kılıçdara bağlamak kabak tadı verdi artık. Üstelik Tanju başkanı hatası için disipline sevk etmişken. Bu olay duyulur Chp olmamış gibi davranır sessiz kalır o zaman siz Kılıçdaroğlu'na laf söylersiniz ve haklıda görülürsünüz ama böyle desteksiz ancak yancı görülürsünüz. |
Bu adam Erdoğan'ın CHP deki versiyonu. Bir de hala demokrasi felan diyor yüzsüz sümsük. Bir defolup gitmedi. Kaç seçim kaybettin kaç defol git artık.. Bırak yerini muharreme, özgüre namussuz |
Parti başkanı daha adil bir seçim sistemi ile seçilmeli. Şu anki sistemde lideri değiştirmek mümkün değil |
Bu dk dan sonra muhalefetin CB adayı , kk olmuş, dingo olmuş , red kit olmuş, demir adam olmuş hiç fark etmez. Ülkede RTE ve AKP yi istemeyenlerin oranı %70. Gelipte buraya "yeaaa tayyipten başka kime oy verecen yiğen, başka adam mı var" algısı kasmayın sayın ak parti sevdalısı internet kullanıcıları. Yolcudur abbas bağlasan durmaz. |
Yoo son derece mümkün. Büyük bir şehir efsanesi o. Diyarbakır delege sayısı gerçekten İzmir ile aynı zira nüfusları aynı. O yüzden böyle bir goygoy var. Oysa chp delegelerini zaten üyeleri seçiyor. Türkiye'de an itibariyle CHP'nin yönettiği belediyelerin şehirleri delegelerinde yüzde 70'ini seçiyor neredeyse. Çok kısaca Chp'li üyeler delegeleri seçiyor onlarda Kılıçdaroğlu'nu. Değiştirmek istiyen bir zahmet üye olup karşı olan delegeyi seçecek. Bu arada gördüğüm chp seçmeninin Muharrem İnce'yi affetmesi imkansız. Kılıçdaroğlu'nun ise kendisini yetersiz buluyorlar ama stratejisini kabul ediyorlar. |
Hırsızın hiç suçu yok o zaman 🤔 |
![]() ![]() Muhalefet iyi olsa böyle olmazdık diyenlere: chp de kaldır kılıçdarı, koy hasanı yada mahmutu, yine gider ampule basarsın oyu, kimi kandırıyon. kaldıki artık yolsuzlukta akp arsızlığa vurmaya başladı herşey, çalıyor ama çalışıyor diyenlerde akpli değilmi. Eee öyle olursa, muhalefet ne yapsın, adam açık açık ben istediğimi kayırırım, istediğim yolsuzluğu yaparım sanane muhalefet diyor, yargıya taşısa bihalt olmuyor, sonra muhalefet şöyle böyle. Bunun tek sebebi var, muhalefeti itibarsızlaştırmak ve kendi pisliklerini örtmek. Başka birşey değil. Şu akpli tayfa hiç bir zaman samimi olamayacak. |
Kılıçdaroğlu olması gereken siyaseti yapıyor,diğerleri gibi mağara adamı tarzında siyaset yapıyor olsaydı beğenirdiniz ama avrupa standardında tam da ülkemizin olmasını istediğimiz tarz da bir siyasi anlayışa sahip.ben çok başarılı buluyorum.akılcı ve nezaket sahibi. |
Olur mu? Hiç oruç tutarken, camide poz verirken fotoğrafı yok. Vatandaşı yumruklamadı, çiftçiye ananı da al git demedi, şehide kelle demedi, Şehidin tabutuna yaslanıp miting yapmadı. Bence bunları yapsa daha kıymetli olurdu. |
"Gılışdarı hiç sevmem..." mesajları artık ilgi çekmeyince "Gılışdar çok iyi adam ama..." mesajlarına geçtiler. |
İnsan olarak çok iyi birine benziyor ama siyaset ,helede ana muhalefet partisinde başkanlık hiç ona göre değil |
E başkan madem masaya yumruğunu vuran, sivri dilli, taşı gediğine oturtan adam arıyorsun, o zaman basacaksın Muharrem İnceye. |
çok değişik yorumlar gelmiş. hayatımda erdoğan'a oy vermedim. vermem de. kılıçdaroğlu'na oy verdim. ama hep bir "boşa gitti" hissiyatını yaşayarak. lütfen aklınızı kullanarak şu soruyu sorun: şu anki ülke şartlarında chp'nin oyunun en az % 30 olması gerekmiyor mu? koskoca cumhuriyet bu kadar insan yetiştirememiş mi? çağdaş, adaletli, hakça bölüşen bir ülke istemek yanlış mı? bence kemal bey öz eleştirisini yapmalı artık. |
Sen önce bana attığın bloğu kaldır. |
ah ah bu siyasetçiler. bu ülkede torpil mayasında var. bak şimdi size ne anlatacağım. annem den duydum bizim bir komşu vardı eskiden kocası da eczane çalışanı bir gün misafirlikte bir yerde bizim bir tanıdığımız rütbeli(albay yada yarbay mı ne) asker var onu kullanacağız diye hava atardı. sonra tabi emekli asker de ben bu işlere bulaşmam demiş sonra yine bir misafirlikte ne demiş SİZCE: TORPİL HARAM ![]() ![]() |
Herkes hak ettiği gibi yönetilir |
https://t24.com.tr/haber/akp-li-belediye-baskanindan-sozlesmeli-ise-alinan-18-kisinin-kimligini-soran-chp-li-uyeye-istersem-oglumu-istersem-kizimi-calistiririm,977221
olacak iş değil. chp içinden , ses getirecek biri parti başkanlığına gelmeli artık.
< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >