Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
47
Cevap
2093
Tıklama
12
Öne Çıkarma
Cevap: kılıçdaroğlu, artık yeter. (2. sayfa)
M
2 yıl
Binbaşı

Bizim halk, özellikle AKP seçmeni efendi, sessiz, kibar adamı sevmez..laf sokacak, hor görecek, sokak ağzı konuşacak, tehtidler savuracak ki oy versin.

İnsanlar da bunu bildiği için en azında Muharrem İnce gibi biri gelsin derdinde..Bende maalesef hak veriyorum insanlara..

Yoksa KK bence iyi biri, hele şu 20 yıllık kavga gürültüden sonra artık kibar, seviyeli insanlar görmek istiyorum siyasetti, bu kutuplaştırma, nefret, kahvehane ağzı bezdirdi artık..


Bu mesaja 2 cevap geldi.
A
2 yıl
Yarbay

Gılışdar, 2023 seçimleri öncesi kamuoyu baskısıyla koltuğu bırakacak. İmamoğlu çok istese de parti başına Mansur geçecek. Gılışdar ile seçim riskli, Gül ve Ekmeleddin olayını unutmadık< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

A
2 yıl
Yarbay

İnce güven vermiyor, zora gelemiyor< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Miu
C
2 yıl
Yarbay

İnce'yi millet bu saatten sonra ilkokul sınıf başkanı bile seçmez , bir de CHP'ye lider olacakmış Hakeden birisi varsa o da Özgür Özel'dir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celonfix -- 8 Eylül 2021; 11:23:25 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

D
2 yıl
Yüzbaşı

Kılıçdaroğlu Tuncelili Alevi olduğu için baştan kaybediyor.Bu ülkede o kadar ırkçı mezhepçi artık var ki.Bu tiplere sorsan Müslümanım der.
Chp nin muhafazakar tabanda görüntüsüde din düşmanı,elit zengin partisi tipinde.Öyle görüyorlar.Özellikle chp nin tabanında ki belli bir kesim zamanında muhafazakarlarla az uğraşmadı.Bende bunu anlamıyorum onlarda Türk sende Türksün.Aynı soydan geliyorsunuz.Onlar daha gelenekçi,daha dindar muhafazakar olabilir.Onlara sahip çıkmak yerine niye dışlıyorsun adamları.Chp halkın her kesimine hitap etmeyi,herkesi kucaklamayı başaramadı o zamanlar.O yüzden oy bandı 25 den yukarı çıkmıyor.
ama CHP eskisi gibi değil.Artık bütünleştirici,her kesime hitap eden politikalar izliyor.O yüzden beğeniyorum şuan ki CHP yi.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

O
2 yıl
Yüzbaşı

En basitinden sırf borsa sektörü 150 önce nerede vardı?
150 yıl önce hastane denen bir şey mi vardı? Ot toplayıp kıçınıza başınıza sürüp geçiniyordunuz...

150 yıl önce devlet yöneten adamları sadece sağlık sektörüne getirsen 1 yıl dayanmaz.

Yönetilecek bir sürü şey geldi, hepsi için ayrı ayrı uzmanlık alanları oluştu. İnsanlar bir ömrünü harcıyor bu işleri öğrenebilmek için, öğrenebilmesi de yetmiyor senin dışında, çin var rusya var, kos koca avrupası var asyası var var da var, bunların hepsinden de daha iyi yönetebilmesi gerek. Rekabet var. Ben okudum öğrendim ile bitmiyor bu iş.

Bizim ülkeye bakıyorum gece gündüz çalışsa bile zor bela idare edilecek işleri yöneten adamlar oy toplamak için partilerinin arkasından fink atıyor.

halen daha masaya yumruğunu vuracak hoplayacak zıplayacak. Tek başına uzaya falan çıkacak. Bıktık yahu yobazlığınızdan cahilliğinizden.1
2 yıl
Yarbay
Konu Sahibi

chp'ye mezhepçi derken , yüzleri kızarmıyor mu? bu aktrollerin en aşağılık olanları, gücü arkasında sertçe hissedip, mezhep muhabbeti yapanlarıdır. kılıçdaroğlu çıkıp" biliyorsunuz o sünni" dedi mi mesela? ortada fol yok yumurta yokken , konuşmanın içine mezhep katmaya çalışan tek siyaset akp siyasetidir. ayıp artık ama.< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

K
2 yıl
Yarbay

rambo mezhepçi değil ise delegelerin ve üst kadronun niye %80 nine yakını alevi ve doğulu bana bir açıklarmısın bu konuyu? ha?
tv de chp cenazesi ve cem evi görmekten sıkıldım artık yani:)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 9 Eylül 2021; 1:53:9 >

T
2 yıl
Binbaşı

Klasik trol konusu okumayın boşuna.L
2 yıl
Yarbay

Kılıçdaroğlu hep CHP'ye yakışmayan bir liderdi zaten. Genel başkan olduğu zamandan beri chp'ye sezgin tanrıkulu, Mahmut tanal, canan Kaftancıoğlu gibi teröristlerden farkı olmayan kişileri doldurdu. Zaten bu herifin chp'ye katkısı da yok, iyice akp'den farksız hale dönüştü CHP.

Bu adamın tek iyi yönü, Mansur Yavaş'ı ve İmamoğlu'nu aday göstermesidir.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Ö
2 yıl
Yüzbaşı

quote:

Orijinalden alıntı: McCandlesss

Kılıçdaroğlu olması gereken siyaseti yapıyor,diğerleri gibi mağara adamı tarzında siyaset yapıyor olsaydı beğenirdiniz ama avrupa standardında tam da ülkemizin olmasını istediğimiz tarz da bir siyasi anlayışa sahip.ben çok başarılı buluyorum.akılcı ve nezaket sahibi.
https://www.youtube.com/watch?v=FlmTwD-XOO4


Bu mesaja 1 cevap geldi.
M
2 yıl
Yüzbaşı

Ülkenin mevcut halini gözetmeden Celal hocanın söyledikleri çok doğru ama böyle bir ülkede hocanın söylediği gibi olması gereken insanları taşlarlar,cezaevlerinde süründürürler.akıllı hareket edip adım adım gitmek gerek.yoksa chp ye oy atanlar çok sevdiğinden değil,en yakın kurtuluş yolu,tek ilerleme yolu bu olduğu için onu seçiyor.< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @George Carlin12
Ö
2 yıl
Yüzbaşı

quote:

Orijinalden alıntı: McCandlesss

Ülkenin mevcut halini gözetmeden Celal hocanın söyledikleri çok doğru ama böyle bir ülkede hocanın söylediği gibi olması gereken insanları taşlarlar,cezaevlerinde süründürürler.akıllı hareket edip adım adım gitmek gerek.yoksa chp ye oy atanlar çok sevdiğinden değil,en yakın kurtuluş yolu,tek ilerleme yolu bu olduğu için onu seçiyor.
Şengör'ün dediği de o zaten ama Kk'de bu yok diyor işte.
kaç seçim kaybetti hala koltuktan inmedi. Bence akpye çalışıyor.


Bu mesaja 1 cevap geldi.
M
2 yıl
Yüzbaşı

Celal hoca olaya toplum dinamiklerini hesaba katmadan konuşuyor ama siyaset başka şekilde çalışıyor,bilimde doğru ya da yanlış vardır.siyasette doğru hem yanlıştır hem doğru.

KK çizgisini bozup iktidar ağzında konuşsa seçimi kazansa yine kaybeden halk olacaktı ama bu çizgiyle hareket edip kazanırsa bizde toplum olarak nezaketi tekrar kazanabiliriz.Kendi adıma konuşuyorum asla kaba,nezaket yoksunu,ideolojik saplantılı birine oy vermeyeceğim.< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @George Carlin12
Ö
2 yıl
Yüzbaşı

quote:

Orijinalden alıntı: McCandlesss

Celal hoca olaya toplum dinamiklerini hesaba katmadan konuşuyor ama siyaset başka şekilde çalışıyor,bilimde doğru ya da yanlış vardır.siyasette doğru hem yanlıştır hem doğru.

KK çizgisini bozup iktidar ağzında konuşsa seçimi kazansa yine kaybeden halk olacaktı ama bu çizgiyle hareket edip kazanırsa bizde toplum olarak nezaketi tekrar kazanabiliriz.Kendi adıma konuşuyorum asla kaba,nezaket yoksunu,ideolojik saplantılı birine oy vermeyeceğim.
Anlamıyorsunuz. katarak konuşuyor.
https://www.youtube.com/watch?v=e9IepVtVIos


Bu mesaja 1 cevap geldi.
E
2 yıl
Yarbay

Bunun için konu açmış.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.
M
2 yıl
Yüzbaşı

Tabi ki farkında herşeyin,ama misal sorun kendisine bu bataklıktan çıkmak için ne yapalım diye,önce iktidarın en yakın rakibine oy atacaktır.tabi celal hoca en yakın rakibi diye kaba nezaket yoksunu birine de oy atmaz bu durumda kötünün iyisi KK olacaktır.

işte bende mevcut düzende nezaketi ve toplum yapısını iyi analiz ettiğini düşündüğğm için KK diyorum.yoksa daha kültürlü,eğitimli siyasetçilere ihtiyacımız var.< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @George Carlin12
O
2 yıl
Yarbay

Böyle gelmiş böyle gider valla :(< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1
2 yıl
Yarbay
Konu Sahibi

ya ne için açacaktım? uygun gördüğün konu başlıkları listesini yayınla da, öğrenelim.< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @El Fuego