K

Yarbay
04 Şubat 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
19 üye
Görüntülenme (?)
4974 (Bu ay: 11)
Gönderiler Hakkında
K
4 ay
Halk tv de ne oluyor? Chp iç savaşta gibi.
Ne zaman açsam sitemler, k.k ya giydirmeler hani tek mamalı kanal a haberdi? bir sözleşme fesihi oldu diye yerinde durmuyorlar zaten bir siyasi partinin kanalla sözleşme yapması saçmapasapan birşey ahaberin bile akp le resmi sözleşme yaptığını sanmıyorum.
K
5 ay
Emekliye %25 zam.
Bozdur bozdur harca kendi fikrim eyt sayesinde emekli sayısı rekoru kıran ülke olarak önümüzdeki 30-40 sene boyunca ya açlık seviyesi yada biraz üstünde maaş alıcak emekliler şimdiden alışın.


https://www.haberturk.com/emekli-maas-zammi-yuzde-25e-cikiyor-3605675-ekonomi
emekli işçi takımı bitti memursan hayatı yaşarsın olayı tekrar tecelli ediyor ülkede.
K
5 ay
Hani fransada herkes zengin ve mutluydu.
Lüks markların mağzaları komple talan edilmiş soyulmuş herhalde fazla mal göz çıkarmaz demişlerdir kesin nedense forumda bu konuda pek ses yok.
K
6 ay
Ülkedeki işsizliğin ana sorunu vasıfsız diplomayla masa başı iş,memuriyet isteme.
Yeminle 10 ca adam görüyorum piskolojileri boyle bitirmiş balıkesir yada manisa yada apartman ünisi işletme,maliye,fizik kimya %80-90 nı masa başı iş arıyor,maaşta yüksek olucak,şunu çözemiyorlar artık 2000 lerden beri genç nesilin çok büyük kısmı okuyor,1980 lerde değiliz artık, üni mezunu olmanın çok espirisi kalmadı ha bitirirsin kalifiyeli bir okul iyi refarans alırsın ama işsiz kalırsın o adamı haklı bulurum ama bunlarınki kendini dev aynasında görmek.
K
6 ay
Muhalafet kazanmamak için değil,bu seçim direk abd natonun karıştığı bir seçimdi.
Muhalefet kazanmamak için değil, abd emriyle kürtçülük natoculuk oynadılar, k.k nun yerli yersiz rusyaya lafla saldırması tesadüf değil,abd bu ülkede kürtçü,kürdistancı bir yönetim istiyordu, chp de onun için yeteri kadar dizayn edildi zaten
Gidin listedeki isimlere bakın pöfür pöfür abd kokuyor baştan sona, batı medyası açık açık belli etti saklamadılar bile.
Abd şöyle düşündü ekonomi kötü zort herşeye mecburlar gibisinden her koşulda muhalafete oy atar halkı gibisinden,kendi halkıyla karıştırdılar planlar tutmadı.
K
7 ay
En istenmeyen,halkta hiç karşılığı olmayan kişinin aday olması.
Hala kafamı kurcalıyor onca seçim oldu hiçbirinde aday olmayıp ,onu bunu aday gösterdi neyine güvendide bu adam bu seçimlerde aday oldu? hemde zorla dayatmayla yemin ederim komplo teorisi gibi.
K
7 ay
Mührü parçalayarak kırmak isteyenler.
İnternette viral oldu bayağada ama yanlış hareket,pusula yırtılıyor sonuçta kağıttan show yapıcam diye oyunuz gidiyor, zeka fışkırıyor yani eylemlerinde kimene senin oyundan ordakilere ne, kime atarsan at.
K
9 ay
sil
konu açılmış pardon.
K
geçen yıl
Yeni nesil android tvlerin hepsi başlangıç androidlemi açılıyor?
Enerji kesintisinde durum nedir acaba ailemin evine yeni tv almayı düşünüyürumda yaşlı insanlar beceremezler ordan oaraya geç direk uyduy tv le açılıyorlarmı acaba?
hepsi androidle açılıyorsa webos bakıyım diyorum.
K
geçen yıl
Chp nin bu kadroyla halktan oy beklemesi,Milli Savunma Sanayii\u0027ne eleştiri.
https://www.youtube.com/watch?v=GEU8fdBrlhE
Akp nin iktidar olma sigortası gibi oldu bu parti artık.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.