Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
19
Cevap
1165
Tıklama
3
Öne Çıkarma
iPhone 15 serisi yeni bir tasarıma sahip olacak
M
2 yıl
Binbaşı
Konu Sahibi

iPhone 15 serisi yeni bir tasarıma sahip olacak
2022 yılında yalnızca Pro modellerinde tasarım değişikliği yapan Apple, 2023 yılında tanıtacağı iPhone 15 serisinde tüm modellerde ciddi değişikliklere yer verebilir. Sızdırılan bilgiler, Apple'ın bu sene yapacağı değişiklikleri gözler önüne seriyor.Ayrıca Bkz.Teknoloji devleri binlerce kişiyi işten çıkarırken Apple nasıl ayakta kaldı?iPhone 15 modelleri kavisli bir tasarıma sahip olacakGeçmiş sızıntıları ile güvenilir bir kaynak haline gelen ShrimpApplePro, Twitter üzerinden iPhone 15 serisi hakkında bilgiler paylaştı. Bu rapora göre Apple, iPhone 15 serisinde ekran boyutlarında değişiklik yapmayacak ve standart Plus modelini iptal etmeyecek. Ayrıca Apple, iPhone 15 Pro modellerinde çerçeveleri ciddi anlamda inceltecek ve bu çerçeveler, Watch Series 7 ve Series 8’de olduğu gibi kavisli olacak. Kaynağa göre bu kararlar, iPhone 15 Pro Max'ı veya yeni ismiyle iPhone 15 Ultra'yı oldukça güzel bir cihaz haline getirmiş durumda. Standart iPhone 15 modellerine ise Dynamic Island eklenecek ve bu modellerin ekranı kavisli olacak.https://twitter.com/VNchocoTaco/status/1616822378608328710Ayrıca ShrimpApplePro’nun kaynaklarına göre Apple, iPhone 15 modellerinde kamera havuzunda, seramik gövdede ve Dynamic Island’ın yapısında herhangi bir değişiklik yapmayacak. 
Kaynak:https://9to5mac.com/2023/01/21/iphone-15-design-changes-rumor/

 Haberi Portalda Gör

Bu zamanda iPhone 15 beklenmez. Geçen yıl 16 binden çıkan iPhone 13 Pro şu an 40 bin lira. Bir yılda telefonun fiyatı iki buçuk kat arttı. Yeni tasarım diye beklerseniz seneye zamlı fiyattan iPhone 13 almak zorunda kalmanız işten bile değil.
Yoruma Git
Yorumun Devamı Mr. Jingles - 2 yıl +5
Hadiii, 14 pro alanların para çöpe gitti desene. Tasarım değişince 14'lerin havası kalmayacak, starbucks'ta masa üstüne koymaya utanır insan. 15'i bekleyin.
Yoruma Git
DH Misafiri - geçen yıl +4
T
2 yıl
Yarbay

Zaten alacagim onun icin fark etmez benim icin< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

E
2 yıl
Yüzbaşı

Aralık'ta 14 Pro alacaktım yurt dışından 2 yıl kullanırım diye ama Iphone 15'te yeni kasa, 3nm işlemci ve Zoom özellikli kamera ile geleceğini bildiğim için nasipse, kısa kullanımların dışında paramla alacağım ilk Iphone modeli 15 Pro olacak.
Maddi durumuma göre yurt içi veya yurt dışı nasıl uygun olursa.
B
2 yıl
Yarbay

Kasada titanyumun kullanılabileceği şöyle bir görsel vardı bir süre önce dolaşan, sanırım yeni sızıntılar da bu görseli destekliyor gibi.

< Resime gitmek için tıklayın >Bu mesaja 1 cevap geldi.
M
2 yıl
Binbaşı

%90 yeni urunler gibi alti kavisli ustu duz yuzey olur.< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

G
2 yıl
Yarbay

HER SENE ÇIKMASI BEKLENEN İPHONE


< Resime gitmek için tıklayın >M
2 yıl
Binbaşı

Şuanki tasarımı bozmasalar iyiydi. Parmağı alta koyunca rahat duruyor.< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

M
2 yıl
Yarbay

Bu zamanda iPhone 15 beklenmez. Geçen yıl 16 binden çıkan iPhone 13 Pro şu an 40 bin lira. Bir yılda telefonun fiyatı iki buçuk kat arttı. Yeni tasarım diye beklerseniz seneye zamlı fiyattan iPhone 13 almak zorunda kalmanız işten bile değil. Kurlar yükseldiğinde kayıt ücreti de aynı miktarda yükseliyor. Dolayısıyla kayıt ücretini de hesaba katın. O da aynı kalmıyor.< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

M
2 yıl
Yarbay

Ön taraftaki kamera ve sensörleri tamamen gizleyene kadar köklü bir değişim beklemiyorum.
iphone 15 de belki yukarıdaki faceİD sensörlerini gizler... beraberinde kamera bir tık büyür... yeni İşlemci falan filan reklamı yapılır. asıl type-C ye geçiş yapacağı için onun getirilerini pohpohlar..
C
2 yıl
Yarbay

iPhone X dışında, selefine göre kayda değer tasarım değişiklikleri ile gelen bir model hatırlamıyorum. Genelde ya kasanın kenarları yuvarlatılır/keskinleştirilir, ya kameraların yeri değişir.

Önceki modellerle kıyaslandığında gördüğüm en radikal değişiklik iPhone X'le gelen amoled ekran ve ekran/kasa oranıydı. Onun dışında bir de ucube "çentik" tasarımı var.
M
2 yıl
Binbaşı

kamera yerini değiştirir der yeni bir kasa yaptık herkes te koşa koşa alır.hızlı şarj v.s olmaz şarj aleti olmaz içinde .yakında sadece tlf nu kutusuz satarsa şaşmam kutu isteyene extra para.android tarafıda yavaş kaldı ekran altı kamera için ekran altı kamera yerine çıkarılabilir modeller devam etseydi keşke k 20 seriler tutulmuştu ama sonra tüm firmalar saçma sapan çıkarılabilir kamera yaptılar ve gitti apple o tarz bir şey yaparsa tutar.zaten ne yapsa tutar.tam ekran deneyimi olur.
D
geçen yıl
Yarbay

Hadiii, 14 pro alanların para çöpe gitti desene. Tasarım değişince 14'lerin havası kalmayacak, starbucks'ta masa üstüne koymaya utanır insan. 15'i bekleyin.
C
geçen yıl
Yarbay

yeni tasarım dilleri bu olacak gibi düz ekran tercih ama arka kısmın böyle olması tutma açısından daha iyi hele gelsin düşme bükme testlerini geçsin bakarız,Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Bloodin
B
geçen yıl
Yarbay

Kesinlikle, ben de beğendim, düz ekrandan vazgeçmemesi de Apple'ın en doğru stratejilerinden biri.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @crashris
B
geçen yıl
Yarbay

süheyla hanımın muhteşem değişimi
G
geçen yıl
Yarbay

Kesinlikle ya kavisli ekran derecesi fark etmeksizin insanı aşırı yoran anlamsız bi yapı..
Bu mesajda bahsedilenler: @Bloodin
M
geçen yıl
Yarbay

İphone 20 ultra pro ++++ modeli gelene kadar köklü bir değişiklik yapmazlar. 15 ile en çok odaklanacakları nokta Type-C ve getirileri olur. 16 da kamera 4 olur. 17 gelir mi bilmem ama fazla beklemeden atlamalı olarak 20 ile X de yaptıkları tarzda köklü bir değişiklik yaparlar. BENCEBu mesaja 1 cevap geldi.
K
geçen yıl
Binbaşı

Ülkede ederinin 1 katı, 1,5 katı pahalıya satılıyor. tamam güzel telefon ama neden bu kadar pahalı. çok saçma çok, tepki gösteren olmayınca bu kadar yüksek fiyatlara rağmen talep fazla olunca alımda çok fazla oluyor.
K
geçen yıl
Binbaşı

Köklü değişiklikleri 16pro max'da yapacakları söyleniyor.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @major24