S

Yarbay
12 Mart 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
1099 (Bu ay: 5)
Gönderiler Hakkında
S
dün
kargoya gitsem bişi olurmu?
gönderilecek kargolar birikti. erkenden gidip parayı erken teslim alayım diyordum. en yakın kargo subesi sürat ve arabayla 5 DK uzaklıgında. toplam 1.5 KM. birine yakalanmadan gidersem, mobeseden falan ceza gelir mi?
S
2 gün
le cola zamlandi
bim belediyesinin sundugu icilebilir zift asfalt 1.75 den 2.20 oldu.

< Resime gitmek için tıklayın >
S
6 gün
sahibinden sitesi çöktü mü?
sabahtan beri giremiyorum hep böyle. sizde de oluyor mu? olmuyorsa nasıl düzelecek bu? diğer tarayıcı larda da aynı ama telefondan giriyor.

< Resime gitmek için tıklayın >
S
geçen hafta
Model arabalarım :)
S
2 hafta
hararet degeri normal mi?
sehir icindeki degerler. bir dis daha yukari cikarsa fan aciyor. bu degerler normal mi?

< Resime gitmek için tıklayın >
S
2 hafta
2025 BMW 5.20d yollarda tam haliyle goruntulendi.
S
2 hafta
bu parçanın adı ne?
havalandırma yerine takılan kırmızı şeylerin adı ne ve amacı ne?

< Resime gitmek için tıklayın >
S
2 hafta
direksiyonu çevirirken gelen ses nedir?
direksiyon rahat dönüyor. problem yok. herhangi bir sertlik yok. takırtı veya sallanma, gevşeklik yok. ama bu ses var.

bu ses bazen gidiyor, bazen azalıyor. bazen suankı halı gıbı max. ses seviyesine gelebiliyor.

https://go.4vio.com/48c11sr
S
3 hafta
iftardan sonra yürüyüş yapmayı (gezmeyi) özledim.
+1
eskiden iftar saatleri 20.00 ve sonrası gibiydi. güzel yaz akşamlarından bahsediyorum. iftarı yaptıktan sonra saat 8.30 - 9 gibi arkadaşı arardım ve dışarı yürüyüşe veya bisiklet binmeye çıkardık. şehri turlardık ne de olsa hiçbir sıkıntımız yok. yarın gideceğimiz bir iş yok çünkü öğrenciydik. ve yaz tatili oldugundan okul mokul da yoktu. yani çok tatlıydı. hep derdik o zaman "keşke ehliyetimiz ve arabamız olsa da şöyle bi deniz kenarı olan yan şehre (Antalya'dan bahsediyorum) gitsek, deniz kenarında sodalarımızı, kolalarımızı, çekirdeklerimizi alıp hafif tatlı müzik ve dalgaların eşliğinde vakit geçirsek. en son olarakta sahuru orada yapıp geri gelsek.."

peki şimdi durum ne? hem ehliyet hem araba var. hemde 2 tane. ama bırak gezmeyi, kapı önüne bile çıkamıyoruz. gerçekten ben eskiden yaptıgımız şeyleri cok ozledım. az önce saat 18:00 gibi arabayla yan ilçeye varıp geldim 1 saat içerisinde. gerçekten harikaydı. özlemişim dedim kendi kendime. hava 25 derece ve evdeyiz. çok şükür balkon varda bi şekilde rahatlıyoruz. ama taban kat ve bahcesız yerde oturan birinin sıkıntılarını anlıyorum.

bu dediğimi tek bir twitle özetleyen @debuluj isimli arkadaşın twitiyle noktalıyorum. sizdende tek isteğim konuyu öne çıkarmanız.

< Resime gitmek için tıklayın >
S
3 hafta
Nissan Juke R 2.0 600 hp güç
kurbagaya benzetılıp, yüzüne tükürülen juke'ın satısa sunulmayan manyak bır motora sahip modeli bulunuyor. 6 yıl geçmiş olmasına rağmen, aracı daha yeni görüyorum.

< Resime gitmek için tıklayın >

Nissan, yüksek gücü ve sportif tasarım özellikleri ile standart modellerden ayrılan Juke R 2.0 modelini, Goodwood Hız Festivali ile birlikte tanıttı. (2015 haberi)
Nissan, Juke R 2.0'da, GT-R NISMO modelinde görev yapan 3.8 litrelik çift turbolu V6 motoruna yer veriyor. Bu motor 600 hp güç ve 652 Nm tork üreterek, Juke R 2.0'ın öncüsü olan ve 2011 yılında tanıtıldığında Dünya'nın ilk super crossover modeli olan Juke R'ın 492 hp güç değerinin oldukça üstüne çıkmasını sağlıyor.

Özel tamponlar, hava girişleri, gövde boyası, spoiler ve jantlardan oluşan agresif gövde kiti ile öne çıkan Juke R 2.0, 0'dan 100 km/s hıza 3.7 saniyede ulaşabiliyor ve 257 km/s hıza çıkabiliyor. Konsept olarak geliştirilen aracın, şu an için satışa sunulması planlanmıyor. 
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.