7

Yarbay
12 Mart 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
3345 (Bu ay: 138)
Gönderiler Hakkında
7
2 gün
sizce kk ikinci turda alabilecek mi?
özdağ ile anlaşma sonrası suriyelileri net bir dille gönderecem dedikten sonra biraz daha oy alabilir ancak yeterli olur mu bilmiyorum. daha önce seçime gitmeyen 8 milyon kişiden oy alabilirse güzel olur. ancak rte nin 49 da kaldığını gören ak seçmenler, reis bitirsin bu işi diyerek tüm sülaleyi toplayarak seçime gideceklerdir. o yüzden benim pek umudum yok. anketlerde reisi önde gösteriyor 2.tur için. 2028'e kaldık galiba.
7
geçen hafta
bugün TOGG gördüm
yolda giderken yanımdan yavaş yavaş geçti, ilk başta 2022 x5 sandım ama toggmuş. siyah renkti. harbiden güzel yapmışlar arabayı, yolda baya bi ilgi çekti millet bakıyodu sürekli. ama jantlar pek hoş olmamış gibi geldi bana.
7
2 hafta
02.02 an itibariyle rte açıklama yapmaya çıktı
tv de balkona çıktı, ne diyecek çok merak ediyoruz.
7
2 hafta
erdoğan açıklama mı yapacak?
şuan foxta açıklama yapması bekleniyor diyolar. kimisi balkona çıkacak diyolar. aldı mı şimdi rte ben gene anlamadım valla kafam allak bullak oldu.
7
3 hafta
kendi kendime konuşmak, hastalık belirtisi mi?
yalnız kaldığım zaman bazen kendi kendime konuşuyorum. örneğin gece vakti arabayla tek başıma uzun bi yola çıkınca kendi kendime çok konuşmuşluğum olmuştur. konuşma tarzım ise, geçmişte yaşadığım kötü olayları hatırlayıp onlar hakkında kendime yorum yaparak açıklamak gibi. ya da hayallerimi düşünüp ilerde şunu şunu yapıcam diye konuşmak. sesli bi şekilde sanki biri yanımdaymış gibi konuşuyorum. bu beni aşırı şekilde rahatlatıyor, içimi döküyorum. arkadaş yapmayı sevmem, yalnız kalmayı seven biriyim. şizofren belirtilerine baktım hiçbiri tutmadı. ama korkutmaya başladı bu durum.
7
4 hafta
fiş isteyince küçük esnaflar neden trip atıyor?
büyük zincir marketlerde sorun yok ama bakkal, ufak market gibi esnaflarda kartla alışveriş yaptıktan sonra fiş vermiyorlar. pos makinesinde onay kodu yazısını görünce "tamamdır" diyip posu kaldırıyorlar fişi vermiyolar. "fişi alayım ben" diyince atar, trip yapıyolar, yüzleri düşüyor, çıkarken kolay gelsin vs. diyince cevap vermiyolar. tam tersi fiş veren esnafa "fiş kalsın" diyince aşırı mutlu oluyolar, sanki dünyayı kurtarmış gibi. fişin onlarda kalması ne gibi bi duruma yol açıyor? 2-3 aburcubur aldığımda fiş almam genelde.
7
geçen ay
bugün ilk kazamı yaptım
şükür ufak atlattık. yağmurlu olunca ben ışıkta beklerken, arkamdan gelen duramadi vurdu, sarstı baya. inip baktim bişey olmamış bekletmeden yolumuza devam ettik. ama ilk defa yaşayınca korkuttu. kaza daha büyük olsaydı ne gibi bi yol izlemem gerekirdi? polis çağırmaktan başka? birde kaza büyük olunca araçlar olduğu yerde bırakılmalı mi?
7
geçen ay
kredi çekip ticaret yapmak mantıklı mı?
10.000 TL kredi 36 ay vadeli. ayda 487 TL taksit ödemesi var. Toplam geri ödemesi ise 17 bin kusur. krediyi çekerken 500 TL sigorta parası kesiyor. Yani bana kalacak tutar 9500 TL.

9500 TL'yi alıp, satılacak ürünler alsam ve satsam sizce mantıklı mı?
7
geçen ay
kapı ayarına hangi usta bakar?
benim sağ ön kapida hafif boşluk var, kapattığım zaman arka kapiyla esit olmuyor, biraz daha dışarda duruyor. kapatmak için de diğerlerine nazaran biraz daha sert kapatmak gerekiyor yoksa yarim kapanıyor. ve yüksek hızlarda sağ kapıdan rüzgar sesi alıyor. fitillerde yırtık yok.

buna hangi usta bakar ve maliyeti cok tutar mi?
7
geçen ay
bizim milletin ön basık arka kalkık sevmesinin amacı nedir?
yollarda çok fazla görüyorum, ticarilere de yapıyorlar. arabaya ekstra bi özellik mi katıyor? estetik olduğunu düşünüyorlarsa, acınacak haldeler.


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.