Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
568
Cevap
0
Tıklama
4
Öne Çıkarma
Cevap: Elden Ring - From Software & G.R.R. Martin - 21.01.2022 (21. sayfa)

U UyGaR___
3 ay (4613 mesaj)
umarim sekiro gibi invade mekanigi koymamazlik etmezler. yikilirim :)< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


N No Way Out
3 ay (25861 mesaj)
Grafıkler çok kötüydü, deamon souls ıle kıyaslamıyorum sekırodan bıle kotu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 10 Haziran 2021; 23:22:41 >


B bigbooss
3 ay (6984 mesaj)
Grafik düzelir belki< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

C CheKD
3 ay (3684 mesaj)
Uzun bir sürenin ardından etkileyici bir fragmanla dönüş yaptı oyun bence. Çıkış tarihi de pek uzak değil, umarım erteleme almaz da zamanı gelince oynarız.
R Raising Kratos
3 ay (12130 mesaj)

K KrallŞaplakçı
3 ay (2544 mesaj)
Demons souls grafiğine yakın bir görselik olsaydı keşke ama geri kalan herşeyiyle güzel gözüküyor< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >


S sinmeister
3 ay (9610 mesaj)
6 ay içinde çıkacak bir oyun için imkansız. Bu Ps4 versiyonu ise Ps5 için ümitlenebiliriz.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @bigbooss

R Raising Kratos
3 ay (12130 mesaj)
Afişler hazırlanmaya başlanmış. :)

< Resime gitmek için tıklayın >
K koftehor1
3 ay (3430 mesaj)
From software'in tüm oyunları (demons souls remake hariç) grafik olarak etkileyicikten çok uzak. Yani o yüzden grafiklerin düzelmesini beklemeyin. Demons souls remake'i de bluepoint studios yaptı zaten. Kendileri harika bir firmadır. He benim için bu grafikler önemli değil from software oyunlarının konsepti ve gameplayine hastayım. Ancak tabii ki demons souls grafiklerini görmek isterdim bu oyunda da.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


M melkor23
3 ay (8096 mesaj)
Öncelikle birkaç ay önce sızan düşük çözünürlüklü oynanış videoları doğru çıktı, oradaki sahneleri gördük.

İkincisi, trailerda ben çok net aynı ya da çok benzeyen mekan ve karakterler gördüm. Cemetery of Ash, Irithyll, Duke's Archive, Lothric ya da Ring City'i çok andıran bir yer daha vardı, katedral zaten aynıydı neredeyse, düşmanlardan Seth, Smough, Gaping Dragon'a da çok benzeyen bir yaratık vardı, Gundyr, Tower Knight. Bazıları çok andırıyor, bazıları neredeyse aynı Smough mesela, eldeki malzemeler boşa gitmesin tercihi mi yoksa evrenler mi birleşik merak ettim.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Z Zauriel.
3 ay (348 mesaj)
Beklentiler tavan ama artık FromSoftware'in grafiklere biraz daha özenmesi gerekiyor bence. Tamam kimse FromSoftware'dan muazzam grafikler beklemiyor ama arkadaş yıl olacak 2022 yıllardır aynı grafiklerle sunup duruyorsunuz oyunlarınızı. Çıktığında elbette bayıla bayıla oynayacağız ama biraz da gözlerimiz bayram etse keşke.
K koftehor1
3 ay (3430 mesaj)
Bağlantı olduğunu sanmıyorum. Souls oyunlarındaki mekanlar birleştirilerek bir açık dünya yaratılmış gibi olmuş. Tabii daha fazla gameplay görmek lazım net fikir sahibi olmak için< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


R Raising Kratos
3 ay (12130 mesaj)

F fantastiko_92
3 ay (1634 mesaj)
Ben de sabırsızlıkla bekledim 1.30 saat boyunca, sonunda sızan fragmanların ardından olduğu gibi üzüldüm diyebilirim. Ha sevindiğim birkaç kısmı da oldu o ayrı.

Evet grafik kalitesi kötü olacak artık emin olduk, sızıntıda eskidir bu görseller, üstünden çok şey geçmiştir dendi ama gördükki burda sızıntılarda olan görseller de kullanılmış. Kaplama kalitesi de başırılı gözükmüyordu. Animasyonlar hala dark souls 2 animasyonları. Ha bu beni aslında biraz da sevindirdi çünkü içimde soulslike olmayacak gibi bir korku vardı (yeni birşeyler deneyeceğiz deyip durudkları için). Bu animasyonlar ve bu bossları görünce en azından o açıdan sevindim.
Atın abuk subuk yerlere zıplaması, atı şak diye çağırabilmemiz ve üstünde gerçekten de dövüşüyor olmamız çok fazla şeyi cheese edebilecekmişiz hissi uyandırdı. Umarım öyle olmaz. Büyük ihtimalle sadece ovada bayırda at kullandırtacaktır ama yine de böyle büyük bir evrende bir yerden bir yere giderken de zorlanmayı beklerdim.

Bonfire sistemi ile ilgili de birşey göremedim sanki yanılıyorsam düzeltin beni ama aklıma başka bir fikir getirdi bu benim. Acaba oyunda bonfire yok mu? Yani tek bir doğduğumuz yer var, ve biz her bölgenin girişine atla koştura koştura mı gidicez mesela. Atın olayı o mu olacak? Kafada yine deli sorular.

Neyse en azından elimizde bir tarih var. Ön sipariş açılsın da bir de fiyatları görsek :)


Bu mesaja 2 cevap geldi.

M MuharremAylar
3 ay (1476 mesaj)
Evet Fromsoftware her zaman sanat ve oynanış tasarımına odaklanmış bir firma bunu biliyoruz ama 2022'de de 2016Ds3 grafikli oyun çıkarmazsın be abi yapma bunu. Daha geçen hafta Hzd2'yi gördük, ağzı açık bırakıyordu. Atı çağırırkenki ıslığın sesi Sekirodaki düdüğün sesiyle aynıydı o absürt geldi bana.

Oynanış Sekiro ve BB gibi hızlı, oynanış çeşidi ise Ds gibi çeşitli. Çıktığı gibi alır oynarım.

Videoyu izlemek için tıklayınız
R Raising Kratos
3 ay (12130 mesaj)

K koftehor1
3 ay (3430 mesaj)
Oyun ps4 ps5 ortak. Ya 460 tl olur ya 500 tl olur konsollarda. Eski nesil oyunlar bu fiyattan çıkıyor. Yeni nesil oyunlar 560 tlden çıkıyor storeda< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @fantastiko_92

G Gaiseric
3 ay (157 mesaj)
Oyuncular kendi bonfire noktalarını yaratabilir belki. Dark Souls 3'te olacaktı bu mekanik ama oyundan çıkartıldı. Miyazaki, Elden Ring'de Dark Souls serisinde yapamadıklarımızı yapmak istiyoruz demişti.
Bu mesajda bahsedilenler: @fantastiko_92

M Matrixde ki Zenci Adam
3 ay (1447 mesaj)
Tek kelime ile mükemmel.