U

Yarbay
20 Nisan 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
16 üye
Görüntülenme (?)
332 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
U
2 yıl
iPhone junk silmek için hangi programı kullanıyorsunuz ?
şu an çalışan bir junk temizleme programı var mı ? genelde bu tip programları store’dan kısa süre sonra kaldırıyorlardı.
not:duplicate silmekten bahsetmiyorum.
U
6 yıl
Ibanez Talman Series TCY10E - Amfi Tavsiyesi
arkadaşlar merhaba;
başlıkta belirttiğim Ibanez Talman Series TCY10E modeli elektro akustik gitara sahibim. önerebileceğiniz amfi var mı acaba bunun için ? giriş seviyesi. (ev içinde kendi çapında çalma için.)
< Resime gitmek için tıklayın >
U
6 yıl
Sistem Servisleri - Uçuk Hücresel Kullanim Miktari
arkadaslar merhaba;

sistem servisleri altinda ciddi miktarda hucresel veri kullanimi goruyorum. canimi sikan ilk iki kalem. digerleri anlasilabilir.

toplamda 500 mb'a dayanmis vaziyette, kotam zaten 6 gb. fatura kesimine 15 gun var daha.

sizde durum nasil ? normal mi bu ?

telefon: 6s plus - ios 10.2.1

< Resime gitmek için tıklayın >
U
7 yıl
Akicilik Hakkinda.
selamlar;
iPhone 6s Plus iOS 9.2.1 uzerinde program calisirken konu icinde sayfa kaydirmada ciddi takilmalar gozluyorum. mesela bir twitter ya da instagram sayfalari gibi akici sekilde yukari asagi kayamiyorum. ciddi derecede rahatsiz ediyor.
bunun ile ilgili bir performans guncellemesi gelecek mi acaba ? belki de sadece bende oluyor, bilemiyorum.

kolay gelsin, iyi calismalar.


Cihaz: iPhone8,2 (9.2.1)
Sürüm: 2.0 (9386)
U
7 yıl
Program İstediğimiz Bir Forumdan Açılsa.
merhabalar;
programda emek veren herkesin ellerine sağlık. benim önerim ayarlara koyacağınız bir seçim ile programın istediğimiz forumdan açılması. mesela direkt playstation bölümü gelecek karşıma gibi...
kolay gelsin arkadaşlar.
U
7 yıl
PS4 İçin SSD Ömrü Yeter Mi ?
uzun zamandır kafamda ssd alma fikri var fakat aklıma takılan büyük bir soru mevcut. fikir yürütürseniz sevinirim.

bilindiği üzere playstation oyunun güzel anlarını kaçırmamak adına devamlı kayıt halinde. beni korkutan da bu. ssd'lerin yazma ömürleri kısıtlı. çok erken mi tüketir acaba kendini ? ssd'lerin pahalılığı ya da gerekli gereksizliği değil de; bu kafamı kurcalıyor benim. belirttiğim minvalde yazarsak yararlı bir başlık olur durumumdaki kişilere.
U
7 yıl
Force Touch Teknolojisi Hakkında Bir İpucu.
arkadaşlar bilmeyenler için paylaşıyorum;

force touch ile gelen 6s ve 6s plus cihazlarında ekranın sol kısmına hafif bastırdığınızda multitasking açılıyor. bu sizi assistive touch ya da home tuşu kullanımından kurtarır. alıştıktan sonra büyük kolaylık.

tavsiyem; ayarlar / genel / erişebilirlik / 3d touch altındaki duyarlılığı "hafif" yapsınlar. böylece daha az kuvvet ile aktif edebilirsiniz özelliği.
U
7 yıl
Home Tuşu Bozulma Olayı Bitti Herhalde ?
arkadaşlar uzun zamandan beridir görmüyorum home tuşu arıza sorunlarını. apple herhalde sağlamlaştırdı tuşu. boşuna pimpiriklenip assistive touch kullanmamak mı lazım acaba...
U
7 yıl
Kullandığınız JB'siz Reklam Engelleme Programı ?
merhaba arkadaşlar;

ios 9 ile artık apple reklam engelleme programlarına izin verdiğini belirtmişti. sizin kullanıp memnun olduğunuz var mı acaba ?
U
7 yıl
Antalya / iPhone 6S Etkinliği
merhaba arkadaşlar;

istanbul'da 22 ekim gece 12'de satışların başlayacağı yerler vardır herhalde, geçen seneler oluyordu. antalya'da da bu tip etkinlik düzenleyip gece satışı yapacak mağaza var mı bildiğiniz acaba ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.