A

Yarbay
09 Eylül 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
41 üye
Görüntülenme (?)
2242 (Bu ay: 40)
Gönderiler Hakkında
A
23 sa.
KEMURI | PS5 | ANA KONU
KEMURI | PS5 | ANA KONU
< Resime gitmek için tıklayın >


Ikumi Nakamura tarafından kurulan stüdyo UNSEEN, Nakamura tarafından tasarlanan ve yaratılan orijinal bir fikri mülk olan KEMURI'yi duyurdu.


İşte UNSEEN aracılığıyla oyuna genel bir bakış:


KEMURI sizi, gizemli yaratıkların (YOKAI) halkın arasında saklandığı bir şehir ormanında, öngörülemez olanın olağanüstü olanla buluştuğu bir diyara çağırıyor. Bir YOKAI AVCISI olun ve şehrin gizemlerini çözmek ve dünyaya denge getirmek için FOX PENCERENİZİ kullanın. Tek başınıza veya arkadaşlarınızla heyecan verici bir maceraya dalın, yokai'yi şık bir şekilde avlayın, güçlerini toplayın ve daha büyük zorluklarla yüzleşin.


KEMURI'nin dünyası, geleneksel Japon folkloru, modern kültür, anime estetiği ve sıradan insanların görüşünün hemen ötesinde doğaüstü harikaların var olduğu uluslararası bir yeteneğin karışımıdır. Bu dünya, yokai avcılarını avlarını takip ederken ve hızlı tempolu dövüşlerde savaşırken varoluşsal temalar ve ahlaki ikilemlerle yüzleşmeye zorluyor. Görünümünüzü değiştirmek ve paranormal yeteneklerine erişmek için bazıları kötü niyetli, bazıları dost canlısı çok çeşitli yokaları toplayın.


Kaotik dikey bir şehirde koşun, süzülün ve avlanın, diğer dünyadan karakterlerle tanışın ve bizim dünyamız ile bilinmeyen arasındaki boşlukta var olan nefes kesici bir anime dünyasını deneyimleyin.


KEMURI'nin görüldüğü yerde... yokai'nin de onu takip edeceği kesin. Geriye kalan tek soru şu: BİLİNMEYENİ nasıl AVLAYACAKSINIZ?


Geliştirici : UNSEEN


Yayıncı : UNSEEN


Çıkış Tarihi : Açıklanmadı.
Duyuru Fragmanı
https://www.youtube.com/watch?v=YCAX_eC3rOo


A
2 hafta
Jet Set Radio | Reboot | PS5 | ANA KONU
Jet Set Radio | Reboot | PS5 | ANA KONU


< Resime gitmek için tıklayın >Jet Set Radio Yaratıcıları SEGA'nın Reboot için Çalışmalara başlandı.


The Game Awards 2023'ün en dikkat çekici duyurularından biri SEGA'nın bazı eski serilerine yeni bir soluk getirmesiydi ve artık Jet Set Radio'nun yeniden başlatılmasında en azından orijinal yaratıcıların yer alacağını biliyoruz.


Haber, Washington Post'un Sega of America CEO'su Shuji Utsumi ile yaptığı ve "Jet Set Radio gibi oyunların konsepti gelişmiş durumda. Orijinal yaratıcıları yeniden işin içinde ve şimdi tam zamanı. İnsanların her türlü konsepti takdir edebilecekleri iyi bir zaman."


Utsumi büyük olasılıkla orijinal oyunu yöneten ve yakın zamanda birkaç Like a Dragon oyununda yapımcı olarak görev alan Masayoshi Kikuchi ve konseptleri Jet Set Radio'yu ortaya çıkaran ve birkaç yıl başka fırsatlar peşinde koştuktan sonra 2021'de SEGA'ya geri dönen sanatçı Ryuta Ueda gibi personel üyelerine atıfta bulunuyor. Ancak, Jet Set Radio'nun yeniden başlatılmasındaki özel katılımları doğrulanmadı.

Geliştirici : Sega


Yayıncı : Sega


Çıkış Tarihi : Açıklanmadı.Duyuru Fragmanı
https://www.youtube.com/watch?v=0VHYLJR9pNg


A
2 hafta
Housemarque | New IP | ANA KONU
Housemarque | New IP | ANA KONU


< Resime gitmek için tıklayın >


Returnal Geliştiricisi Housemarque Yeni Bir IP Üzerinde Çalıştığını Açıkladı!


Geliştirici Housemarque, 2021'deki Returnal'ın ardından duyurulmamış yeni bir IP olan bir sonraki oyunu üzerinde çalışıyor. Ancak oyunun henüz geliştirme aşamasının ilk günlerinde olduğu için ne olduğunu öğrenmemize muhtemelen daha çok var.


VentureBeat'e göre Housemarque genel müdürü Ilari Kuittinen, DICE Ödülleri'nde "Yeni bir oyuna, yeni bir IP'ye başlamak, onu konseptleştirmek için erken günler," dedi. "Bununla birlikte neler olacağını göreceğiz."


Returnal oyun direktörü Harry Krueger, "Bu aşamada, Returnal ile başardıklarımızdan oldukça gurur duyuyoruz ve bir şirket olarak aynı yörüngeyi takip etmekten oldukça heyecanlıyız" diye ekledi.


Housemarque bundan sonra ne üzerinde çalışacak olursa olsun, PlayStation Haziran 2021'de Housemarque'ı satın aldığı için muhtemelen PlayStation donanımına özel olacak. Satın almadan önce Housemarque, Super Stardust HD, Dead Nation, Resogun ve son olarak Returnal gibi bir dizi oyunda PlayStation ile yakın işbirliği içindeydi.

Kuittinen satın almayla ilgili olarak şunları söyledi: "Bu, stüdyomuza net bir gelecek ve oyun merkezli yaklaşımlar sunmaya devam ederken, aynı zamanda yeni anlatım yöntemleri denemek ve bu modern sanat formunun sınırlarını zorlamak için istikrarlı bir fırsat sunuyor."

Şimdilik daha fazla Returnal oynamakla yetinmek zorundayız. Ki bu kötü bir şey değil, o oyun mükemmel. GameSpot'un Returnal incelemesinde Mike Epstein şöyle yazıyor: "Returnal oynamak için biraz cesur olmanız mı gerekiyor? Evet. Cezaya aç olmanız gerekiyor mu? Bu yardımcı olur. Yapmaya değer her şeyin sizi en azından biraz korkutması gerektiğini söylerler. Bunun her zaman doğru olup olmadığından emin değilim ama Returnal güçlü bir örnek teşkil ediyor."
Geliştirici : Housemarque


Yayıncı : SIE


Çıkış Tarihi : Açıklanmadı.


İçerik Güncelleniyor..!!
A
2 hafta
Uncharted: Drake\u0027s Fortune | Remake | PS5 | ANA KONU
Uncharted: Drake's Fortune | Remake | PS5 | ANA KONU


< Resime gitmek için tıklayın >
XboxEra Podcast'in son bölümünde içeriden Nick Baker tarafından paylaşılan haberde, isimsiz bir kaynak tarafından Uncharted'ın "sıfırdan" yeniden yapımına işaret eden "kanıtlar" sunulduğu belirtildi: Drake's Fortune'un "baştan aşağı" yeniden yapımı üzerinde çalışılıyor. Baker, diğer sunucu Jon Clarke'ın da bağımsız olarak bu iddiayı doğrulayan bilgiler aldığını ekledi. Daha sonra bu yeniden yapımın gün ışığına çıkacağına dair kesin bir teyit olmadığı vurgulandı. Ayrıca, Uncharted'ın yeniden yapım projesi üzerinde potansiyel olarak hangi stüdyonun çalıştığı da bilinmiyor. 


Genel olarak konuşmak gerekirse, PlayStation'ın Uncharted'ın yeniden yapımını yayınladığını görmek o kadar da şok edici olmazdı: Drake's Fortune'un yeniden yapımını yayınlaması, yayıncının son yıllardaki diğer hamleleri göz önüne alındığında çok da şaşırtıcı olmaz. Uncharted'ın geliştiricisi Naughty Dog özelinde, stüdyo yakın zamanda The Last of Us Part II'nin yeniden yapımına ek olarak The Last of Us'ın PS5 yeniden yapımını yayınladı. Bunun ötesinde, PlayStation son yıllarda Demon's Souls, Shadow of the Colossus ve Ratchet & Clank gibi oyunları da yeniden düzenledi. 


Sonuç olarak, Uncharted: Drake's Fortune'un bir sonraki yeniden yapım olabileceğini duymak oldukça mantıklı olacaktır. Ayrıca, daha önce de belirtildiği gibi, Uncharted serisi bu noktada oldukça uzun bir süredir buz üzerinde ve 2017'nin Uncharted'ından bu yana yeni bir giriş görmedi: The Lost Legacy'den bu yana yeni bir giriş yapılmadı. Bunu akılda tutarak, PlayStation seriyi büyük bir şekilde geri getirmek isteyebilir ve bunu yapmanın ilk adımı Drake's Fortune'un bu yeniden yapımı olabilir.
Geliştirici : Naughty Dog


Yayıncı : SIE


Çıkış Tarihi : Açıklanmadı.


İçerik Güncelleniyor..
A
3 hafta
Hi-Fi Rush | PS5 | ANA KONU
Hi-Fi Rush | PS5 | ANA KONU


< Resime gitmek için tıklayın >

En büyük hayali rock yıldızı olmak olan Chai ve ayaktakımı müttefikleriyle robotik geliştirmeler üzerine çalışan kötücül bir mega şirkete karşı gümbür gümbür dövüşlerle başkaldır ve ritmi hisset! The Evil Within® ve Ghostwire®: Tokyo'yu (cidden) oyunculara sunan Tango Gameworks'ün yeni eseri: Hi-Fi RUSH! Karakterlerin, dünyanın ve dövüşün şık bir tarzda müzikle senkronize olduğu yepyeni bir aksiyon oyunu!


Chai Dünyaya Karşı


Şaibeli bir şirket deneyinde kalbine yanlışlıkla bir müzikçalar takılınca ""kusurlu"" olarak damgalanan Chai, şimdi platform bulmacalarının, düşman saldırılarının ve hatta eğlenceli esprilerin ve şakaların, kısacası her şeyin ritimle senkronize olduğu bu hareketli dünyada özgürlüğü için savaşacak.


Mosh Pit Açılsın!


Tatmin edici ve ritim destekli dövüşlerde metal yakalı şirket çalışanlarından oluşan (robotlar yani) orduları alt et. Hareketlerinin zamanlamasını ayarlayarak gözalıcı Beat Hit'ler (ritim vuruşu), sağlam vuran özel yetenekler ve hatta müttefiklerinle beraber kombinasyonlu saldırılar gerçekleştir! Hava mı atmak istiyorsun? Daha da ileri gidip ritme dokunarak yeteneklerinin sesini yükselt ve S dereceli skorlar kazan.


Ayaktakımı İsyankârlar, Güçlü Boss'lara Karşı


Her renkten takım arkadaşlarından oluşan ekibin liderliğini yap ve dövüşü kalpsiz bir şirketin merkezine taşı. Üretimden pazarlamaya ve finansa, her departmanın şirketin gelirlerini korumaya birbirinden hazır boss'uyla, kendi müzikleri eşliğinde abartılı dövüşlerde kozlarını paylaş!


Kulaklığını Tak


Harika orijinal müziklerin yanı sıra Nine Inch Nails, The Prodigy, The Joy Formidable ve dahasının şarkılarına ayak uydur! Yeteneklerini canlı yayında izleyicilerine mi göstermek istiyorsun? Endişelenme, Hi-Fi RUSH lisanslı şarkıları yayınlar için özel olarak hazırlanmış orijinal şarkılarla değiştiren bir yayıncı dostu ses modu seçeneğine sahiptir.Geliştirici : Tango Gameworks


Yayıncı : Bethesda Softworks


Çıkış Tarihi : Açıklanmadı.İçerik Güncellenecektir..!
A
3 hafta
SHALLAH | PS5 | ANA KONU
SHALLAH | PS5 | ANA KONU


< Resime gitmek için tıklayın >


JP GAMES, İnsan ve Tanrıça arasındaki yaşam ve ölüm üzerine bir aşk hikayesini anlatıyor
Yetişkinler için yeni ve son teknoloji bir RPG
SHALLAH Projesi (geçici isim) dünya çapında yayınlanmak üzere geliştirilmeye başlandı.


JP GAMES, Inc. ("JP GAMES") 1 Şubat 2024 tarihinde Quantum Solutions Co., Ltd. şirketinden ("Quantum Solutions") gelen bir talep üzerine yeni RPG "SHALLAH (geçici adı "SHALLAH") "ı geliştirmeye başlamıştır. ("Quantum Solutions") adlı yapay zeka geliştirme ve donanım satış şirketinin bir oyun projesinin oluşturulmasında işbirliği yapma talebine yanıt olarak 1 Şubat 2024'te yeni RPG "SHALLAH "ı geliştirmeye başlamıştır.


"SHALLAH", Binbir Gece Masallarını içeren destansı bir dünyada bir insan ve bir tanrıça arasındaki aşk hikayesi ile büyü ve büyücülüğün şiddetli bir savaşını tasvir eden yeni bir RPG projesidir. JP GAMES genel planlama ve geliştirmeden sorumlu olacak ve oyunu kendi ara yazılımı olan "PEGASUS WORLD KIT "i kullanarak geliştirecek.
Quantum Solutions "SHALLAH" IP'sinin sahibi olacak ve JP Games'in üstün dünya görüşü tasarımı, teknolojisi ve oyun tasarımına dayalı içerik geliştirmedeki gücünü en üst düzeye çıkarmak için gerekli tüm desteği sağlayacaktır.


Geliştirici : Quantum Solutions


Yayıncı : JP Games


Çıkış Tarihi : Açıklanmadı.
A
3 hafta
PHYSINT | PS5 | ANA KONU
PHYSINT | PS5 | ANA KONU


< Resime gitmek için tıklayın >
Hideo Kojima, PlayStation'a gelecek yeni projesi PHYSINT ile aksiyon-casusluk türüne geri dönüyor. PlayStation Stüdyoları Başkanı Hermen Hulst ve Kojima Productions'ın kurucusu Hideo Kojima'nın bu kısa mesajının keyfini çıkarın.


"PHYSINT (çalışma başlığı)" KOJIMA PRODUCTIONS'ın kuruluşundan bu yana üçüncü, yeni orijinal IP olacak. Yeni nesil için tamamen yeni bir "Aksiyon Casusluğu". En son teknoloji ve hem film hem de video oyunlarından dünyanın dört bir yanından en iyi yetenekler kullanılarak oluşturulacak. Elbette bu interaktif bir "oyun", ancak görünüm, hikaye, tema, oyuncular, oyunculuk, moda, ses, vb... hepsi "film" olarak adlandırılabilecek bir sonraki "Dijital Eğlence" seviyesinde.
Geliştirici : Kojima Productions


Yayıncı : Sony Interactive Entertainment


Çıkış Tarihi : Açıklanmadı.


Duyuru Trailer


https://www.youtube.com/watch?v=WEpK67JDLu8


İçerik Güncelleniyor..!!
A
2 ay
Project Ethos | PS5 | ANA KONU
Project Ethos | PS5 | ANA KONU


< Resime gitmek için tıklayın >
Büyük beğeni toplayan Grand Theft Auto ve Red Dead Redemption oyunlarının arkasındaki popüler oyun stüdyosu Rockstar Games, yeni bir rapora göre ortaçağ video oyunları türüne girebilir.


Rapora göre Rockstar, yayıncı için bir ilk olacağı için oyun camiasında heyecan uyandıran Project Ethos veya Project Medieval adlı yeni bir proje üzerinde çalışıyor.


Stüdyo büyük ölçüde Grand Theft Auto gibi modern ve tartışmalı oyunlarıyla tanınıyor. Red Dead Redemption'ın çok daha eski zamanlara ait olduğunu kabul etmekle birlikte Skyrim, The Witcher ya da Dark Souls benzeri bir oyun Rockstar hayranları için tamamen yeni olacaktır.


Gizemli Project Ethos hakkındaki söylentiler bir süredir devam ediyordu. Reddit forumlarında bir fısıltı olarak başladı, ancak tüm heyecan, selefinden 10 yıl sonra ilk fragmanını alan uzun zamandır beklenen GTA VI'ya yönlendirildiği için vızıltı azaldı.


Ancak Rockstar Games'in arkasındaki ana şirket Take-Two Interactive'in yeni bir ticari marka başvurusunda bulunmasıyla Project Ethos hakkındaki tartışmalar yeniden alevlendi. Video oyunlarıyla yakından ilişkili olan yeni ticari markalı terimin, Rockstar'ın speküle edilen ortaçağ temalı projesinin başlığı olduğuna inanılıyor.


Muhtemelen 'Project Ethos' olarak adlandırılan bu girişim, Rockstar Games için önemli bir adımı temsil ediyor. Ortaçağ ortamına girmek, yaratıcı hikaye anlatımı ve kılıç dövüşü gibi yenilikçi oyun unsurları için yollar açıyor. Aynı zamanda tarihi ve kültürel anlatıları daha derinlemesine keşfetme fırsatı sunarak alışılagelmiş oyun temalarından bir değişimi işaret ediyor.
Geliştirici : Rockstar Games


Yayıncı : Take-Two Entertainment


Çıkış Tarihi : Açıklanmadı.
İçerik Güncellenecektir..


A
2 ay
Dawnwalker | PS5 | ANA KONU
DAWNWALKER | PS5 | ANA KONU


< Resime gitmek için tıklayın >
Rebel Wolves yeni bir stüdyo, ancak ekibimiz tüm zamanların en çok beğenilen video oyunlarından bazılarında çalışma konusunda yılların deneyimine sahip. "The Witcher 3", "Cyberpunk 2077" ve daha pek çok oyunu birlikte yarattık.


Kendi stüdyomuzu kurmaya ve onu kendi şartlarımıza göre yönetmeye karar verdik. Bunların en önemlisi: ekip her zaman önce gelir. Mutlu insanlar harika oyunlar yapar - oyuncuların istediği ve hak ettiği oyunlar. Evet, bu kadar basit.


Sektörde tecrübeliyiz ama daha fazlası için açız. Ağzına kadar güçlü duygular ve benzersiz deneyimlerle dolu muhteşem sanal dünyalar yaratmak istiyoruz. Hepsinden önemlisi, video oyunlarına olan sınırsız tutkumuzu paylaşmak istiyoruz. Oyuncuların neyi sevdiğini biliyoruz, çünkü biz de oyuncuyuz.


Şu anda PC'ler ve yeni nesil konsollar için kendi AAA IP'miz, hikaye odaklı RPG destanımız üzerinde çalışıyoruz. Gördüğümüz ilgi bizi çok memnun etti ve en kısa zamanda daha fazla bilgi paylaşacağız. Sabrınız için teşekkür ederiz - buna değecek!


Geliştirici : Rebel Wolves


Yayıncı : Tencent


Çıkış Tarihi : Açıklanmadı.


İlk Konsept Görsel


< Resime gitmek için tıklayın >


A
2 ay
Project R | PS5 | ANA KONU
Project R | PS5 | ANA KONU


< Resime gitmek için tıklayın >


Bloober Team, Skybound Entertainment'ın sahip olduğu fikri mülkiyete dayalı bir oyun yaratmak için Skybound Entertainment ile bir lisanslama ve yayıncılık anlaşması imzaladı. Oyunun kod adı "R" ve 2025 yılında piyasaya sürülmesi bekleniyor.


Bloober Team CEO'su Piotr Babieno bir basın açıklamasında, "Bu proje, korku konusundaki bilgi birikimimizi sağlamak için harici ortaklarla çalıştığımız ikinci taraf stratejimizin bir başka adımıdır" dedi. "Bunlar bize sadece finansal kazanç sağlamakla kalmayıp, 2027 yılı sonuna kadar stratejimize ulaşmada bir sonraki adımlar olan başlıklar. Skybound'daki dostlarımızı uzun zamandır tanıyoruz ve başarılı bir işbirliği olacağından eminim."
Geliştirici : Bloober Team


Yayıncı : Skybound Entertainment


Çıkış Tarihi : 2025
Daha fazla ayrıntı açıklanmadı.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.