Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
5
Cevap
285
Tıklama
7
Öne Çıkarma
Techland | New IP | PS5 | ANA KONU
A
geçen yıl
Yarbay
Konu Sahibi

Techland | New IP | PS5 | ANA KONU 
< Resime gitmek için tıklayın >


Techland, eski CD Projekt RED çalışanları ile beraber fantezi bir dünyaya sahip AAA açık dünya aksiyon rol yapma oyunu geliştirdiğini duyurdu.
<p class="ql-align-center"> </p>
Techland CEO'su Pawel Marchewka bir basın açıklamasında yeni oyun hakkında şunları söyledi: “Şu ana kadar Dying Light serisiyle başardıklarımızdan oldukça memnunuz. Dying Light 2 Stay Human ile yolculuğumuz daha yeni başladı diyebiliriz. Bu oyunu en az beş yıl boyunca desteklemeyi planlıyoruz.
 
Dying Light 2 dışında bir başka hedefimiz daha var. Son birkaç yıldır yaptığımızdan çok farklı bir IP'yi sizlere sunmak istiyoruz. Tamamen yeni nesil bir deneyim yaratmak istiyoruz. Yıllar boyunca ekip olarak birçok beceri kazandık ve deneyim elde ettik. Bu temele dayanarak oyunculara açık dünyada geçen yeni bir fantezi ortamını sunmak istiyoruz. Şu anda bu proje hakkında daha fazla ayrıntı paylaşamıyor olsak da hepimiz buna gerçekten büyük yatırımlar yapıyoruz. Zamanı geldiğinde bunu sizlere göstermeyi sabırsızlıkla bekliyoruz." 
Oyun Hakkında bilgiler geldikçe Güncellenecektir.A
geçen yıl
Yarbay
Konu Sahibi

S
geçen yıl
Yarbay

Konsept tasarımlar harika gözüküyor bakalım nasıl bir oyun çıkaracaklar.


Bu mesaja 1 cevap geldi.
A
geçen yıl
Yarbay
Konu Sahibi

Umarım adından uzunca bir süre bahsedeceğimiz bir yapım olur. Bugün oynadığımız yapımlar kısa bir süre sonra unutulur oluyor. :)


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @SkyTech74
S
geçen yıl
Yarbay

Haklısınız hocam. IP olduğu için beklentim yüksek. Uzun süre adından bahsettiğimiz oyunları da şu an Remake yaparak biraz daha ekmeğini yiyorlar.

Artık beklenti o kadar yükseldi ki, biz mi çok şey bekliyoruz oyunlardan diyorum bazen.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @A r c h A n g e L.
A
geçen yıl
Yarbay
Konu Sahibi

Aslında tam anlamı ile bu nesilin oyununu gördüğümüzü düşünmüyorum hocam. Cihazlar daha neler yapabileceğini geliştiriciler bile zar zor farkındadır. Her ne kadar teknik anlamda olsa da yazılım kısmında da çok büyük sürprizlerin olacağı aşikar. :)

Aslında beklenti değil de bir nebze biz oyuncuların istediği diyelim.

Oynanış, Animasyon, yaratılan bir dünya, konunun gidişatı etkileyecek güzel bir hakiyesi de olursa oyuncular buna bile "Tamam" olacağı düşüncesindeyim. :)

Techland'a güvenim var bu konuda umarım beni şaşırtmaz diyeyim.
Bu mesajda bahsedilenler: @SkyTech74
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.