S

Yarbay
18 Ocak 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
11 üye
Görüntülenme (?)
324 (Bu ay: 14)
Gönderiler Hakkında
S
2 ay
Arabamı çizmişler.
Merhaba arkadaşlar,

Geçen hafta maalesef mahallede arabamı çizmişler. Aracı yıkarken fark ettim. Galiba bilerek çizildi. İlk arabam ve ilk defa arabam çiziliyor biraz canım sıkıldı ama şu an çok dert etmiyorum. Çizilen yer sol ön kapı.

Asıl soruya gelecek olursak bu çizilen yer pas tutar mı? Boya attırmalı mıyım? Aracım VW Polo 2017

Teşekkürler.

< Resime gitmek için tıklayın >
S
2 ay
Kulak Memesi
Merhaba arkadaşlar,

Bugün berberim makasla maalesef kulak memesini az da olsa kesti. Kesilen yere pansuman yaptırdım fakat kesilen yer acaba tekrar eskisi gibi olur mu merak ediyorum. Hemşire dikiş gerekmez dedi ama nasıl görünecek merak ediyorum yine de.

Fotoğraf atamıyorum, yara bandı var. Çok kötü kanıyor zaten.
S
6 ay
Ölü Pixel mi?
Merhaba arkadaşlar

GamePower 23,6'' GPR24C1MS144 Curved monitore sahibim. Fakat geçen günlerde fark ettim. Monitore yukarıdan bakınca bazı pixeller yanmıyor. Ortadan ve aşağıdan bakınca ise pixeller yanıyor. Ölü pixel olsa hiç yanmaz garip bir sorun. Garantiye vermeyi düşünüyorum. Bu durum başına gelen oldu mu hiç?

Üstten görünüm. Tarihin altına iyi bakın.

< Resime gitmek için tıklayın >

Aşağıdan görünüm

< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >
S
12 ay
Göğüs Ağrısı
Merhaba arkadaşlar,

Perşembe günü iş yerimizde başka bir departmanda bir arkadaşta virüs çıkınca tüm şirket test yaptırdık. Test ağız ve burundan yapıldı sadece. Negatif çıktı. Fakat ara sıra göğüs ağrısı oluyor. Bu beni korkutuyor. Bunu devlet hastanesine gitsem akciğerlerime bakarlar mı? Ağrı tam sağ akciğer tarafında göğüs yerinde.
S
geçen yıl
Overclock HK.
Merhaba arkadaşlar,

Biri 8 diğeri 16 olan 2 farklı markanın 2133 MHZ ramlerini 2666 mhz'e çektim. Voltaj 1.20 gözüküyor ve Bios otomatik ayarlıyor. Değerleri daha aşağı çekmem gerekir mi? Tavsiyeniz nelerdir?

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >

Teşekkürler.
S
geçen yıl
Müzik Arıyorum
Merhaba arkadaşlar, bir müzik arıyorum yardımcı olabilecek olan varsa çok makbule geçer.
https://vocaroo.com/coRJ9LsZbpw

Müziğin şarkı sözlerini yazsanız da olur. Ben tam çıkaramadım ya.

Not: Konu dışına giren üye sayısı fazla olduğu için konu buraya açılmıştır.
S
2 yıl
Kredi Kartı Yıllık Aidat HK.
Merhaba arkadaşlar,

5 aydır kullanmış olduğum Maximum kartını iptal ettirmek istiyorum. İptal ettirirsem aidat isterler mi? Bilgisi olan yazabilir mi? Teşekkürler.

Edit : istemediler
S
2 yıl
Bakım Sonrası Ses Geliyor
Merhaba arkadaşlar,

2.el satın aldığım VW Polo aracımı sanayide 60k bakımı yaptırdım. Tüm filtreleri değiştirdik. Fakat bakımdan sonra arabanın altından ses gelmeye başladı. Daha öncesinde böyle bir ses yoktu. Ses aynı bir fan sesi gibi ince bir ses. Sonrasında tekrar sanayiye ustaya götürdüm sesin yakıt deposundan geldiğini söyledi. Şöylediği şey şu abim bu modellerde kronik arıza varmış zaten. Değişmemiz lazım 700 TL sadece parça, ayrıca gelmesi için bekleyeceğiz dedi. İlk aracım olduğu için size danışmak istedim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
S
2 yıl
Anakart ve İşlemci Değişimi
Merhaba arkadaşlar uzun süredir aklımda anakart ve işlemciyi değiştirme fikri var.

Şu an G4560 kullanıyorum ve işlemci oyunlarda artık %100 olmasından bazı kasmalar yaşıyorum ve bu beni rahatsız etmeye başladı.

Şu an Ryzen 5 2600 düşünüyorum fakat yeni nesil işlemcilerde kafamı kurcalıyor. Sizce yeni nesil beklenmeli mi yoksa fark olmaz diyip 2600 alıp geçmeli miyim?

Tavsiyeniz ne olur?

Teşekkürler.

Edit : R5 2600 alındı.
S
2 yıl
Beşiktaşta Gidilebilecek Dönerciler
Merhaba arkadaşlar,

Başlıktaki gibi, iftar için beşiktaş civarında gidebileceğim bir mekan arıyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.