:) Merhaba, Faturaların oluşturulması tamamlandı. Az sayıda müşterimizin faturaları henüz sistemlerine yansıtılamadı. Umuyoruz ki hizmetlerimizden memnunsunuzdur. Ödeme konusunda sisteminize yansıdığı zaman, imkanınız ölçüsünde ödemelerinizi yapabilirsiniz. Konuyla alakalı tek ricamız geçmişten mevcut aya doğru ödeme yapmanız konusundadır. Durumu bilgilerinize sunarız. |
Teşekkür ederiz sevgili @Netbone. Elbette çok memnunuz. ![]() |
Ön ödeme sistemi var mı? Sadece aylık mı ödeniyor faturalar |
Aylık bazında ücretlendirme sistemi var hocam. |
Mail attım 2,3 defa ama 1 haftadır cevap verilmedi. Kontrol eder misiniz lütfen? |
Merhaba, özel mesajdan adınızı soyadınız paylaşmanız akabinde durumu arkadaşlarımıza iletiyor olacağız. |
Netbone'da faturalar ayın hangi tarihinde kesiliyor ve hangi güne kadar ödeme yapılması isteniyor? Birkaç günlük bir gecikme olursa internet hizmeti son ödeme günü sonunda hemen kesiliyor mu? Bir de, sabit IP ücretini bilen var mıdır? |
Kendi adıma yazıyorum; Benim faturalarım ayın son haftası çıkıyor. Ödeme tarihi konusunda fikrim yok, firma sorun etmediği için hiç bakmadım. Aklıma geldiğinde ödüyorum açıkçası. Sabit IP kullanmıyorum. Muhtemelen 50-70 lira civarıdır. |
Merhaba, Birkaç gündür fatura ödeme ekranında hata alıyorum, kartımı kabul etmiyor. Aynı kart ile yılbaşında fatura ödemesi yapmıştım. Sorun nedir? @Netbone < Resime gitmek için tıklayın > |
Ödeme için alternatif seçenekler olsa aboneler için kolaylık olur. Ziraat, İş Bankası, Ptt; online, atm ve şube gibi. Hadi uygulamadan mesela. |
@NT2L Merhaba, fatura ödeme kısmında sizlerden gelen değerli geri dönüşler sonucunda bazı güncellemeler yapmaktayız. Bu sebeple ödeme ekranında hata alıyor olabilirsiniz. Bu süre zarfında hizmetinizin kesinlikle "Pasif Mod" a alınmayacaktır :) Ayrıca sizin ve forumdaki diğer tüm Netbone abonesi dostlarımızın olumlu/olumsuz şikayet, talep ve önerilerinizi destek@netbone.com.tr adresine paylaşmalarınızı rica ederiz. Şu da olmalı dediğiniz her şey bizim için önem arz etmektedir. ve paylaşımlarınız yeni sistem ve yazılım güncellemelerimizde bize yol gösterecektir. |
Engelli indirimi, taahütlü veya peşin yıllık ödeme, ipv6 konularında çalışmanız olacak mı? |
@Birkanbey Merhaba, 1-) 35mbps ve 100Mbps lik paketlerimizde engelli indirimleri sitemizden duyurulacaktır. 2-) IPv6 çalışmalarımız tamamlanmış testleri sürmektedir. Belirlenen süreden sonra tüm Bireysel Segment ipleri v6 ya taşınacaktır. 3-) Taahhütlü hizmet müşterilerimiz tarafından çokça talep edilen bir hizmet tipidir. Bununla alakalı çalışmalarımız sürmektedir. Yıllık Peşin Ödemeli hizmet bugün için gündemimizde bulunmamaktadır. Durumu değerli bilgilerinize sunarız. |
Benim modemin olmayan ipv6'ya bağlandığını iddia etmesi bundan kaynaklı mı acaba ![]() ![]() Bu arada, ilk denk geldiğimde ciddi ciddi uzun süre arayüzü inceledim, ulan bu neye bağlı dedim ama cevabını bulamadım. Muhtemelen bağlandığını sanıyor benimki. ![]() < Resime gitmek için tıklayın > |
Ipv6 durumu benim TP-Link modemde bağlanılıyor olarak görünüyor bazı ZTE modemlerde bağlandı şeklinde görünüyor modemden modeme fark ediyor hocam. Blok gelmediği sürece orada yazılan süs gibi bir şey aslında ![]() |
Benzer şekilde düşünüyorum hocam. Sonuç olarak blok olmadıktan sonra gerisi boş. İki fiber aboneliğimin ikisi de ZTE modem. Diğerinde bağlanıyor yazıyor bunda bağlandı yazıyor. İkisi de farklı firmalarda gerçi. Bu olayı da yeni fark ettim, normalde bunda da bağlanıyor yazıyordu. Modemde sabit yanan internet ışığı yeşil renk yanıp sönmeye başlayınca arayüzü kontrol ettim. Bu ay fazla internet kullanmadığım için ne zaman böyle oldu bilmiyorum. Sonuç olarak ne modemde ne bağlantıda sorun var, akıyor internet. Benim fukara da kendi kendine bağlanıp mutlu olsun nedir yani ![]() ![]() |
Sayın Netbone yetkilisi faturam hala gelmedi. 1 ayı geçti lütfen bu konu hakkında tarafıma bilgilendirme yapabilir misiniz? |
Hocam üst kısımda netbone bir açıklama yapmıştı faturalandırma ile ilgili sistemlerini güncelledikleri için fatura geç yansıyabiliyor. Dilerseniz alt kısımda bıraktığım bağlantı adresindeki firmanın açıklamasını okuyabilirsiniz. https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/158085947 |
Ev telefonu paketi de satiyor musunuz. Ek olarak alsak. Suan 209luk bet kullaniyorum. Yanina 200dakikalik birseyler de verseniz ona da ucret falan odesek belirlediginiz. |
Bu mesajda bahsedilenler: @Ö_mer