I

Binbaşı
12 Mayıs 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
20 üye
Görüntülenme (?)
115 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
I
6 ay
KABLONET ALT YAPI ÇALIŞMASI VE KABIN TIPI HAKKINDA BILGISI OLAN ?
Merhaba arkadaşlar bölgemde internet alt yapı çalışması sağlanılıyorda borular çekildi. Bugün ekipler logar kapaklarının içindeki borular için sıva sağladı ve kapakları tek tek açtılar ne zaman sürede alt yapı süreci tamamlanır ve Ana cadde üzerinde böyle bir kabin konuldu acaba Gpon mu yoksa docsis mi çekerler sizce?


< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
I
7 ay
VODAFONE FİBER VS SUPERONLİNE FİBER
Merhaba arkadaşlar iş amacıyla Kayseri Talasa taşındım. abone olabileceğim internet firması arıyorum. Sadece iki firma arasındaki farkı merak ediyorum arıza ping ve hız durumu olarak.

Vodafone net: Superonline alt yapısıyla 129 tl 100 mbite kadar gizli kota felan var mıdır bu tarifede?

Superonline 200 mbit hız şenliği kampanyası 5 tb kota vs var deniliyor kullanım yaparsam firma itnerneti kapatır mı bu durumu açıklayabilir misiniz

Kullananlar konu altında tracert sonuçlarını ve ping durumlarını paylaşabilirler mi.

vie.valve.net

1.1.1.1 gibi


Tavsiyelerinizi bekliyorum

Teşekkürler.
I
geçen yıl
ipad air 2 şarj aleti tavsiye
Arkadaşlar ipad air 2 aldım satan arkadaş şarj aleti vermedi. Bataryaya zarar vermeden tavsiye edebileceğiniz makul bir şarj aleti var mı?
I
2 yıl
İnternet Hizmeti Alamayan Muhtar Önce Kabloları Kesti, Sonra Direkleri Parçaladı
Sakarya’nın Akyazı ilçesinde bulunan mahallelerinde bir süredir internet sorunu yaşadıklarını ve gerekli başvurulara rağmen hizmeti alamadıklarını öne süren mahalle muhtarı, eline aldığı balta ile önce kabloları kesti daha sonrasında ise telefon direklerini parçaladı.
Akyazı ilçesi Altındere Osmanağa Mahallesi Muhtarı Ergün Kalyoncu, mahallesinde bulunan telefon direklerinin tehlike saçtığını iddia ederek, yaklaşık 2 senedir direklerin değiştirilmesi için gerekli yerlere şikayetlerde bulunarak, dilekçe verdi.
Yaklaşık 15 gün önce mahalle genelinde internetin tamamen gitmesi üzerine mahalle muhtarı sesini duyurabilmek için bir yönteme başvurdu. İHA'nın haberine göre eline aldığı balta ile telefon direklerinin yanına giden muhtar Kalyoncu, önce kabloları kesti daha sonrasında ise balta ile direkleri parçaladı.

'Bu direklerin hepsini motor alıp keseceğim'
'15 gündür hiçbir şekilde internetimiz yok' diyen Ergün Kalyoncu şunları söyledi:
"Çocuklarımız sınava girecek. Ben bir muhtar olarak uzun bir süredir bu olayla uğraşıyorum ve bunlar burada hiçbir şey yapmıyorlar. Bugüne kadar güzellikle hallettirmeye çalıştım ama bunlara delilikten başka bir şey yaramıyor, bundan sonra böyle. Arabaların ve insanların üzerine düşmesin diye direkleri bağladık, bu iş yapmıyorsa bunu keseceksin. Bu direklerin hepsini motor alıp keseceğim.”Videoyu izlemek için tıklayınız


Kaynak : https://tr.sputniknews.com/20200616/internet-hizmeti-alamayan-muhtar-once-kablolari-kesti-sonra-direkleri-parcaladi-1042265204.html/
I
2 yıl
Vodafone FiberMaxx Alcatel-Lucent G-010G-A ONT Arayüz Şifresi Nedir ?
Yardımcı olacak arkadaşlar var mı ?
I
2 yıl
Konu silinebilir..
Konu silinebilir..
I
2 yıl
Konu silinebilir
Konu silinebilir
I
2 yıl
Gpon internet internet firma tavsiyesi
Acaba hangi firma 100 mbit ve oyun için uygun tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler.
I
3 yıl
Kredi kartı aidat ücreti (akbank)
Kredi kartı kullanan arkadaşlar, bankalar çeşitli kampanyalar adı altında bizlere kredi kartlarını kullanmaya ikna etmektedir. Fakat güncel piyasa koşulları alınan ücretler bir hayli yüksek olmakla birlikte, mağdur olan çok kişi bulunmaktadır. Maaş müşterisi olduğunuz bankaların kartlarını kullanınız, başka bankalara ait kartları kullanarak, cebinizdeki paraya ortak etmeyiniz. Bugun itibariyle wings kartıma yansıtılan yüksek kart ücreti nedeniyle, kartımı iptal etmiş bulunmaktayım.


Güncel Kart kullanım ücretleri

Kart Tipi Asıl Kart Ek Kart
Wings 141.5 TL 70.5 TL
Wings Black 190.5 TL 90 TL
Wings Temassız 141,5 TL 70,5 TL
Wings Black Temassız 190,5 TL 90 TL

Axess Klasik** 134,5 TL 67 TL
Axess Gold** 150 TL 75 TL
Axess Platinum** 169 TL 84,5 TL
Axess Business/Axess KOBİ 175 TL -
Axess Öğrenci *** 31 TL
I
3 yıl
Dead Rising 4 Türkçe yama (İSTEK)
Bu oyunun türkçe yamasını yapmayı düşünen arkadaş var mı ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.