Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
1023
Cevap
80420
Tıklama
6
Öne Çıkarma
Cevap: Kaira DTXR Serisi Klima Kullanıcıları (54. sayfa)
M
15 sa.
Binbaşı

Hocam bildiğim kadarıyla eski on-of klimalar icin gerekliydi yüksek amperli sigortalar. İntlverter klimalarda o kadar yuksek amper gerekli değil. Klimanın yeni ve 24bin btu değilse 25 amper çok gereksiz olur bence. Zira 12bin btu me legendera klimam icin hem montaj yapan bayi hemde kullanim kılavuzu 10 amper gecikmesiz sigorta önerdi. Hatta farklı bir ildeki bayidende bunu teyid ettim.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @alfa09
G
10 sa.
Yarbay

Kaira ile Baymak kıyası yaparsam Kaira daha iyi, insanlara da Kaira tavsiye ediyorum zaten. Lakin ses konusunda net şekilde hem dış ünite hem iç ünite Baymak daha sessiz. Baymak'ta sadece rüzgar sesi var, Kaira'da genleşme sesleri bile geliyor. Soğutma konusunda ise size katılıyorum. Net şekilde Kaira daha güçlü ve hızlı soğutuyor. Tabi 5 senedir hiç bakım yapılmamış Baymak var bende. Daikin ise ikisini de tokatlıyor. 11 yaşında ve çatır çutur buz gibi yapıyor.

Baymak'tan transfer etmek isteyeceğim sadece 2 özellik var. Kumandası ve 4 yönlü salınım özelliği. Geri kalan Kaira diyorum ben. Ses konusunda takıntım yok çünkü. İkisi de makul seviyede sesli.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Tropikalhava
A
9 sa.
Er

Anladım teşekkür ederim, şalteri değiştireceğim, cevabın için teşekkür ederim< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @motomurat
T
9 sa.
Er

Hocam tamamen iç ünite ve en düşük fan için konuşuyorum. Kaira aşırı derecede sessiz. Baymakta en düşük fanda dahi belirgin rüzgar sesi geliyor. Kumandayı açıp Extra sessiz moda aldığım zaman eh işte sesi katlanilabilir oluyor. Şimdi herkes baymak için aşırı derecede sessiz diyince aceba diyorum benim aldığım klima mi sorunlu?< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @gcb1903
G
9 sa.
Yarbay

En düşük hızdan bahsediyorum ben de hocam. Baymak Daikin'den bile sessiz. Turbo modda da en sessiz gerçi. Belki diğerleri daha fazla üflüyor olabilir, daha fazla üfyelen daha çok ses çıkarıyordur. Baymak zaten en zayıf soğutma performansı olan. Haliyle en az performans veren en az ses çıkaran oluyor. Tabi bunlar benim şartlarım.
Bu mesajda bahsedilenler: @Tropikalhava
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.