İ

Yarbay
11 Mart 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
266 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
İ
5 yıl
Türk Telekom 30 GB 9 TL
Az önce online işlemlerde karşıma çıktı.
1 aylık gece 00:00 - 6:00 saatleri arasında geçerli olmak üzere 9 TL. Hemen kabul ettim.

Sitede yazan paket detayları:
Paket ücreti KDV ve ÖİV dahil Gece 30GB İnternet Paketi için 9TL'dir.
Paket kapsamında fatura dönemi boyunca gece 00:00 ile 06:00 saatleri arasında 30 GB yurt içi internet kullanım hakkı ile cebinizden internete bağlanabilirsiniz.
6-20 Ağustos tarihleri arasında bireysel faturalı tarifeler tüm müşterilerimiz pakete kaydolabilir. 20 Ağustos tarihinden sonra yalnızca kampanya çıkılan müşteriler paketten yararlanabilir.

Paketi incelemek isteyenler için adres
https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/gece-30-gb-internet-paketi.aspx

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >
İ
6 yıl
El yapımı küp kasam
Arkadaşlar sizinle kendi el yapımım olan küp kasamın resimlerini paylaşmak istiyorum. Kasa tamamen plastik malzemeden yapıldı. Dışı kendinden yapışkanlı siyah mat folyo ile kaplandı. İlk denemem olduğundan bazı kısımlarında ufak kusurlarım olabilir. Ancak salonda tv'nin altına koyduğumda kimse o cihazın bir pc olduğuna inanamıyor. Yorumlarınızı bekliyorum.

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
İ
9 yıl
Windows 7 Starter 32 bit\u0027ten Windows 10 64 bit\u0027e geçiş !!!
Merhaba arkadaşlar. Asus notebook'ta orjinal Windows 7 starter 32 bit işletim sistemim vardı. Ben bunu yükseltme yaparak windows 10'a yükselttim ancak 32 bit sürümü kuruldu. Cihaza sonradan ram takviyesi yaptım 4gb ram olduğundan 64 bit'e geçmek istiyorum. Bu işlemi yapmak mümkün müdür acaba? Bazı yabancı forumlarda olduğu bazılarında da olmadığı söylenmiş. Fazla ingilizcem olmadığı için detaylı olarak bilgi edinemedim. Bu konuda kesin bir bilgisi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum.
İ
9 yıl
wordpress için kayan resim eklentisi? (Çözüldü)
Sorunu kendim çözdüm. Konu silinebilir.
İ
10 yıl
Her yöne 500 dk + 1.5 GB internet 22 TL
Arkadaşlar telefonuma mesaj gelmiş vodafone'dan. Bana gayet iyi gibi gözüktü. Siz ne diyorsunuz?


< Resime gitmek için tıklayın >
İ
10 yıl
Maks. 1400 liraya i5 notebook tavsiye !!
Merhaba arkadaşlar. En fazla 1400 liraya kadar i5 işlemcili harici ekran kartlı bir notebook arıyorum.

Genel olarak ofis amaçlı işler ve arada bir yeni nesil oyunları düşük grafik detaylarıyla da olsa oynamak için kullanılacak. Öyle full detayda açsın diye bir takıntım yok. Üçüncü veya dördüncü nesil olması önemli değil. Tavsiyelerinize ihtiyacım var. Şimdiden teşekkür ederim...
İ
10 yıl
İstanbul Trafik Durumu : Yaya gitmeniz önerilir
yandex haritalar'da ilk kez böyle bir uyarı ile karşılaşıyorum. Şu anda trafikte olan arkadaşlara Allah sabır versin. 10 dakikalık yol bile 65-70 dakika süre gösteriyor yandex'te.

http://sozcu.com.tr/2014/gunun-icinden/istanbul-trafik-kabusu-erken-basladi-614528/

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >
İ
10 yıl
OCZ Vertex 3 test sonucu (Disk öldü sanırım)
Laptop modeli : samsung np370r5e-s06tr

İŞLEMCİ Intel Core i5 3230M 2,60 GHz

BELLEK DDR3 BELLEK 4 GB

GRAFİK TİPİ 2GB gDDR3 AMD Radeon HD 8750M + Intel HD 4000 Onboard

Arkadaşlar daha önce 1 yıl kadar sata2'li masaüstü bilgisayarda kullandığım ssd'yi yukarıda özelliklerini yazdığım laptop'uma taktım. Mavi ekran hataları veriyordu bende ssd için çıkan son sürüm firmware'yi yükledim. Şu an hiç bir sorun yok ancak test değerleri normalin altında çıkıyor.

SSD'yi yüksek performans moduna aldıktan sonra test ettim. Sistemi AHCI olarak mı kurdum bilmiyorum. Bios'ta böyle bir ayar yoktu.

eylül 2014'te yaptığım test
< Resime gitmek için tıklayın >

Aşağıda da 17.03.2015 tarihli test sonucum. Bilgisayar çok ağır çalışıyor diye sıfırdan temiz windows kurulumu yaptım biraz hızlandı ama test sonuçlarına bakmayı akıl edip test yaptığımda korkunç gerçekle karşılaştım. Sanırım benim disk'in ömrü dolmak üzere. Yapabileceğimiz bir şey var mı arkadaşlar? Disk'i bu forumdan almıştım sıfır olarak ama yurtdışı olduğu için garantisi yok. Alalı 1 yıl olmuştur en fazla...

< Resime gitmek için tıklayın >
İ
10 yıl
İstanbul B.evler sabah 9 dan bu yana elektrikler yok !!!
Arkadaşlar Bahçelievler merkez mahallesinde sabah 9'dan bu yana elektrikler kesik. Sorunun ne olduğu da belli değil. Bedaş'ı arıyoruz konuşabilecek bir yetkili yok. Buzluktaki tüm yiyecekler eridi. Bütün işlerim yarım kaldı ne çamaşırları yıkayabiliyorum ne duş bile alabiliyorum. Hadi beni geçtim sokaktaki esnafın durumu daha da kötü. Berber iş yapamıyor, kasap'ın etleri bozulacak akşama kadar gelmezse. Bakkalı manavı hepsi sıkıntıda. Sonra diyorlar ki geliştik biz. Yol yapmakla, her yere bina yapmakla olmuyor demek ki bazı şeyler...
İ
10 yıl
Çözüldü
Sorun çözüldü. Konu silinebilir...
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.