1. sayfa
Arabayla katılabiliyor muyuz? En kötü elektrikli bisiklet olsun. |
Tek yol tabanvay :) |
istanbul maraton kim ki ben ona katılayım. o bana katılsın selam ve dua ile |
Bir kere katıldım bomboş bir şey boşa vaktini harcama |
Ne bakimdan hocam ? |
oraya katılanların çoğu; 1) sosyal medya hesabından canlı yayın, foto, beğeni takip dikkat çekme vs için malzeme toplamak için 2) boğaz köprüsünden ilk defa yaya olarak geçip manzarayı seyreylemek için 3) bir daha böyne bir fırsat ele geçer mi diye düşünüp kaymak gibi yolda yürümek, deniz havası çekmek, diğer yakaya yaya olarak geçmek için katılıyor. Yoksa aygır gibi soluk soluğa koşup da sırf bunun için oraya katılan yok denecek kadar az... |
Hocam benim de amacım 2 ve 3 aslınd. Yarış bahane hayatımda köprüye çıkmadım. :) |
Aşırı yorucu, biz 15 sene önce falan katılmıştık, yürü yürü bitmedi. Köprüyü geçer geçmez bitmiştik zaten, üstüne yürü allah yürü, bi yerden sonra taksim için metroya binmiştik. Bir daha da tövbe ettim katılmadım. |
Ne zaman katılmıştın? |
5 yıl önce. Şahsen çok pişman oldum, ama kişisel zevk meselesi tabii |
Katilmamaya karar verdm :) |
1. sayfa
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >