H

Yarbay
21 Mart 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
37 üye
Görüntülenme (?)
504 (Bu ay: 24)
Gönderiler Hakkında
H
geçen hafta
Elektrikli Ayna Hareket Etmiyor
Merhabalar,

2012 C4'e sahibim. Sağ dikiz aynamı ayarlamaya çalışıyorum ancak hareket etmiyor. Sol dikiz aynam ise takıla takıla hareket ediyor. Geçen sene de aynısı başıma gelmişti ancak 2-3 gün içerisinde kendi kendine geçmişti ancak şuan geçmedi.

Ayna içerisine wd-40 sıksam problem yaşatır mı? Çözüm önerisi olan var mı?
H
geçen ay
İkincil Klavyenin Fonksiyon Tuşlarının İşlevini Değiştirme
Merhabarlar,

Şuan Laptobuma ikincil klavye bağladım (Polosmart Versus Klavye). Bu klavyede ekran parlaklığı azaltma-arttırma tuşları bulunmuyor. Acaba Bu bilgisayarda kullanmadığım F5 ve F6 tuşlarını bu işlevler için nasıl kullanabilirim? Ancak Laptobun ana klavyesinde parlaklık azaltma ve arttırma tuşları sırasıyla F2 ve F3 tuşları, onları bozmak istemiyorum.
H
2 ay
Bu ne koku la
Sancaktepede sokak feci derecede doğalgaz kokuyor, ne oldu sosyal devlet olduk gaz beleş mi oldu
H
2 ay
TT Prime İspark Kampanyası Hakkında
Merhabalar,

Şimdi prime ile gelen aylık 3 kez isparkta ücretsiz kullanım hakkımız var. Bu 3 hakkımız olunca plakayı iptal etsek farklı bir prime hatdan plakayı tekrar kaydedebilir miyiz? Kaydedersek yeni 3 hakkımız olmuş olur mu? Deneyen varsa bilgilendirirse sevinirim
H
3 ay
En Ölücü Biçimde 65 TL'ye Kadar Paket Önerisi (Yeni Faturalı Hat)
Selamlar,

Şuan bimcell kullanıyorum ama ne 750dk yetiyor ne de 15GB internet... Ben de faturalı hatta geçmeye karar verdim. Aylık 65TL bütçe belirledim ama hangi hattan hangi paketi seçmeliyim bilemedim...

Özellikle Türk Telekom veya Vodofone'dan en karlı biçimde hangi paketi nasıl alabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim.
H
3 ay
PCR Testi Sonrasında Evi Terk Etmek Yasak mı?
PCR testi verdim 24 saat içinde çıkacağı söylendi, işe gidemiyor muyum?
H
4 ay
Kloroform Ne Kadar Sağlıklı ? Sararmış Farlar için Çözümünüz Nedir?
Merhabalar,

10 yaşında bir aracım var. Farlarım güneş altında kaldığı için çok fazla sarardı. İnternette düzinelerce kloroform videosu var. Bu videolara bakınca ortaya güzel iş çıkıyor ama bazı yorumlarda bu işlemin aslında aracın farı için çok zararlı olduğu söyleniyor.

Bir diğer işlem ise pasta+cila yöntemi. Fakat kloroform kadar etkili olamıyor. Sizin fikriniz nedir, kloroform yapanlar aylar sonra sorun yaşadılar mı çok merak ediyorum. Cevaplarınız çok değerli.
H
4 ay
Açıklanma Tahminini Tutturan Arkadaş Hakkında
Konuyu bulamıyorum link atabilecek olan var mı?
H
4 ay
Far Lambasını Söküp Taktım, Yükseklik Ayarı Yapılamıyor
2012 c4'e sahibim. Far lambalarını sök tak yaptıktan sonra yükseliği ayarlamaya çalıştığımda motor sesi geliyor ama değişim olmuyor. Ne yapmam gerekir bu durumda
H
5 ay
Sabit Maaş Adamı Çıldırtıyor, Üretip Ticaret Yapmamız Lazım (Meraklıları Bekliyorum)
Bugün ortalama bir öğretmen maaşı 5.5k, doktor maaşı 9k civarında. Bu meslekleri elde etmekte oldukça zor. Özel sektör ölmüş durumda. Bugün doktorda olsanız enflasyon ile birlikte kazanılan paranın değeri kalmadı. Bende KPSS'ye girmiş ve oldukça yüksek puan bekleyen birisiyim. Ancak atama sayıları o kadar düştü ki umutlanamıyorum... Artık sabit gelir elde etmeyi beklemek enayilik gibi geliyor.

Bir tanıdığım dragons den isimli programdan esinlenerek bir ürün üretti ve şuan milyonlarla oynuyor. Sizler ticaret hakkında daha önemlisi üretip satmak hakkında ne düşünüyorsunuz? Ben sade satışı olumsuz buluyorum çünkü trendyol eski tahtakaleye dönmüş durumda, aynı ürünü onlarca hatta yüzlerce satıcı satıyor. Bu yüzden orijinal fikirle ticaret yapmak istiyorum. Benim gibi hevesli olan, düşünen ve kafa yoran var mı?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.