Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir
3
Cevap
81
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Eriksholm: The Stolen Dream | PS5 | ANA KONU
A
geçen hafta
Yarbay
Konu Sahibi

Eriksholm: The Stolen Dream | PS5 | ANA KONU


< Resime gitmek için tıklayın >


Büyüleyici Eriksholm şehrinde geçen izometrik, anlatı odaklı bir gizlilik oyununu deneyimleyin. Hanna'nın erkek kardeşi Herman ortadan kaybolup polis peşine düştüğünde, Hanna'nın arayışı sadece kendi hayatlarını değil tüm şehrin kaderini değiştirecek bir felaketler zincirini başlatır. Müttefiklerinize katılın, acımasız düşmanları alt edin ve kurnazlığınızı kullanarak Herman'ın kayboluşunun ardındaki gerçeği ortaya çıkarın - hayal ettiğinizden çok daha büyük güçler devrede.


Hanna'nın macerasını, 1900'lerin başındaki İskandinavya'nın zarafetinden ve cesaretinden esinlenen geniş bir İskandinav şehri olan Eriksholm'un canlı sokaklarında takip edin. Bu dünyada her gölge bir saklanma yeri ve her köşe yeni bir meydan okuma sunuyor. Şehrin sırlarını çözerken ve takipçilerinizi alt ederken müttefikleriniz ve hızlı refleksleriniz en büyük araçlarınız olacak.


Anlatımlı Macera


Hanna'nın kardeşini bulmak ve kayboluşunun ardındaki gizemi ortaya çıkarmak için Eriksholm'daki macerasına katılın. Hanna ailesini yeniden bir araya getirmek için çabalarken her saniyenin önemli olduğu sürükleyici bir hikayede çarpıcı manzaralara dalın.


Ayırt Edici Karakterler


Üç benzersiz karakter arasında geçiş yapın ve yeni alanlara erişmek, çeşitli zorlukların ve bulmacaların üstesinden gelmek ve düşmanlarınızı alt etmek için benzersiz yeteneklerini kullanın.


Stratejik Oynanış


Koruma davranışlarını gözlemleyin, çevresel ipuçlarını kullanın ve engelleri aşmak için akıllıca çözümler bulun. Ortamları dikkatlice keşfedin, gizlenme ve gizliliği kullanın ve tespit edilmekten kaçınmak için saptırma taktikleri kullanın.


Canlı Dünya


1900'lerin İskandinav şehirlerinden büyük ölçüde esinlenen, güzellik, zorluk ve macera dolu Eriksholm'un hayali dünyasını keşfedin.
Geliştirici : River End Games


Yayıncı : Nordcurrent Labs


Çıkış Tarihi : 2025


Duyuru Fragmanı
https://www.youtube.com/watch?v=KIbe9byEO_4

A
geçen hafta
Yarbay
Konu Sahibi

K
geçen hafta
Yüzbaşı

fena gozükmüyor. becerebilirlerse sağlam bir şey çıkar gibiO
6 gün
Binbaşı

Türkçe yerleştirme konusu ile ilgili firmayla burdan iletişim kurabilirsiniz.

info@nordcurrent.com

Not: Bazı arkadaşlar firmalar nasıl Türkçe cevap veriyor diye bana yazmışlar. Bilmeyenler için söyleyim, gmailin translate özelliği var onu kullanarak ekliyorum. Tabi ki siz de mail atarken İngilizce atmanız lazım.


< Resime gitmek için tıklayın >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oyungazi -- 11 Haziran 2024; 13:1:42 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.