küçük lityum pil ve alüminyum mod ile baya hafif oluyor. ele çok güzel oturan bir mouse yıllardır kullanıyorum |
epic sayesinde bu hafta ile beraber toplam dört hafta boyunca her hafta binlik olacağım sanırım ilk hafta listem < Resime gitmek için tıklayın > Önereceğiniz oyun varsa onları da alacağım ![]() |
Kupon yokken çok ucuz veya oynamayacağın oyun alma derim. Death's Door mesela beleşe verse oynayacağım oyun değil. Netflix kullanıyorsan mobilde oynayabiliyorsun. Bir de çoğu ucuz oyunu epic bedava verir zaten. O yüzden bana artık oyun almak çok mantıklı gelmiyor. Ha kupon olsaydı güzel uygun oyunları alırdım. Geçen indirimde 200 liraya alıp oynamadığım oyun şuan 100 liraya inmiş mesela. Epic de kendini geliştirmiyor. Oyun gizleme özelliği hala gelmedi. 600 oyun var oynadıklarımı veya dandik oyunları gizlemeyi seviyorum. Epic de dolara geçse de kullanmayı bırakıp steame geri dönsek. Bunlar anca beleş oyun vermeye devam etsin. Zaten yeni çıkan oyunların hepsi steamle benzer fiyatta. Şuan tek indirim önerim ac mirage oynama planınız varsa veya the crew falan ubisoftta kodla 500 tl lik oyunlar 250 tl ye geliyor. |
19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun 🇹🇷🇹🇷🇹🇷 |
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun arkadaşlar.![]() ![]() |
Hocam bu ne negatiflik? Epic size ne yaptı? < Resime gitmek için tıklayın > Şaka bir yana, normalde Mayıs indirimlerinde kupon oluyordu. Bu indirimde yok. Epic bundan sonra komple kupon olayını kaldırabilir. O yüzden çok istediğiniz bir oyun varsa ve fiyatı Steam'e göre bariz ucuzsa alın geçin derim. Aldığınızda pişman olma ihtimaliniz daha sonra fiyatı uçar giderse veya Epic de dolara geçerse duyacağını pişmanlıktan daha düşük. |
- Partisans 1941 - Iron Danger - Europe Universalis IV: Digital Extreme Edition Upgrade Pack Bunları Epic Rewards puanları kullanarak aldım, iyi alışveriş oldu. |
Elex, pathfinder ve the surge oyunları güzeldir. Onlara da bi göz atmanızı tavsiye ederim. |
Mobil app kodu nedir hocam. Bende öyle bişey çıkmadı :) |
Hocam listemin kaynağı steamde istek listeme eklediğim oyunlar, bugün olmasa bile bir gün oynayacağım zaten. Ayrıca ubisoft un çöplerine para vermek bana mantıklı gelmiyor ama yine de sağolun önerileriniz için. |
Kısmen katılıyorum. Sadece olaya kendi tarafımızdan bakmamalıyız. Geliştiricileri de düşünmemiz gerekiyor. Bence Steam'in önerilen Mena fiyatlandırması gayet iyi. Asıl sorun büyük yayıncıların buna uymaması. |
Görseldeki o bar ürün sayfasında fiyatın üstünde çıkıyor(du). Uygula diyince mobil app'dan yapılan alışverişe tek seferlik 400/100 indirim sağlıyordu. Bitti mi bilmiyorum. |
Game Pass PC'den ay sonu kalkacak oyunlar: - JoJo's Bizarre Adventure: All-Star Battle R - Farworld Pioneers - Little Witch in the Woods - Chicory: A Colorful Tale - PAC-MAN MUSEUM+ - Railway Empire 2 < Resime gitmek için tıklayın > |
Garanti Bonus Sanal kart ile sorunsuz, satın aldım. Tosla ve YapıKredi ile eskiden satın almışlığım vardır. |
Bende almayı düşünüyorum kaça gleiyor acaba full paket. Ve hangi paketleri almak mantıklı |
Bitmiş hocam sanırım. Uygulamada ilk alışveriş diyor. Benim 1000 alışveriş olmuştur herhalde:) |
microsoft store dan minecraft oyunlarını toparlamak lazım. 5-6 senede anca indirime giriyorlar. Şu an 3 oyunun deluxe/ultimate versiyonları 1084 liraya geliyor. < Resime gitmek için tıklayın > |
Steamde de Minecraft Dungeons ve Legends dolar üzerinden olmasına rağmen aşağı yukarı aynı fiyatlara geliyor. Cashback ile vs benzer fiyatlara alınılabilir. Şahsen biraz daha fazla verip Steam'den almayı tercih ederim ben |
cashback nedir onu bilmiyorum ? naysla ödeme gibi mi ? |
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Bu mesajda bahsedilenler: @Dark matter