Baya ince eleyip sık dokumuş ![]() |
Hocam ben ilk Anno 1404 oynamayı düşünüyorum. Onun History paketi full DLC vs her içeriği ile geliyo. Anno 1800 son çıkan oyun çok fazla DLC var ben başta ana oyunu alıp sonra başka zaman DLCleri toplarım belki. 1800 çok detaylı olduğu için direkt full paketi önermiyolar. Zorluk açısından. |
Ben Dungeons ve DLC lerini şu şekilde aldım. < Resime gitmek için tıklayın > |
Ben DLC paketini görmemiştim,onu da ilave ettim.Minecraft Dungeons sanırım hatalı fiyat.Normalde 195 lira ve ultimate paketini alırsanız 11 dolar yani 352 lira civarı. Bu iki paket 56 liraya mal oluyor. |
Zaten Şubat'ta bile bu ikisi 112 TL tutuyordu. Çok göz önünde bi kampayada hata olmaz diye düşünüyorum. |
hocam kusura bakmayın biraz popülizmvari bir söylem gibi olacak ama ben olaya gönül rahatlığıyla kendi tarafımızdan bakabiliyorum. asgari ücretin açlık sınırının altında kaldığı bir ülkede ben oyun oynamaya heves edip de oynayamayan ufaklıkları düşünüyorum, geliştiriciymiş steam'miş falan pek umurumda değil. yeri burası olmadığından fazla uzatmayacağım. saygılar... |
Böyle düşünmekten bir sürü oyun aldık oynamadık daha zaten ![]() |
50 ne yaptınız abartmayın hocam, bence en az 1000 tane vardır. |
Forgotten City'i de amazon bedavaya vermiş, bir daha hemen oynayacaklarım dışında oyun falan almayacağım. |
Epicteki dragon age bedavayı almak için bir yol var mı arkadaşlar ? hala bölgeniz de mevcut değil diyorlar. |
ea play sebebsiz yere Dead space 2 yi silmiş hesabımdan anlamadım. < Resime gitmek için tıklayın > |
İade edin hocam oyunu. |
Birkaç ay önce almıştım. |
benim de öyle 3-4 oyunum oldu iade etmedim acikcasi ...ama amazon ya epicde zaten bedava verilmis oyunlari veriyor yada benim satin aldiklarimi mi buluyor diyorum kendi kendime .. |
Amazon'la aralarındaki anlaşmayla ilgili bir durummuş. Silinmiş görünse de kütüphanede duruyor hocam. |
Arkadaşlar Mk1 için fiyat iyi mi? Premium almasam düz sürüm yeterli olur mu? Teşekkür ederim. < Resime gitmek için tıklayın > |
farkli karakterler olabiliyor o sürüm farkında ve karakterler oyun icin cok onemli olabiliyor .. Asasgidakiler onemli miydi sizin icin ? #Premium Sürümü İçeriği: - Kombat Pack: 6 Yeni Oynanabilir Karakter (Omni-Man, Quan Chi, Peacemaker, Ermac, Homelander, Takeda) ve 5 Yeni Kameo Karakteri (Tremor, Mavado, Janet Cage, Ferra, Khameleon)
|
Hocam çok multiplayer oynamayacaksanız Premium sürüme gerek yok. Hikayeyi oynar biraz multiplayer takılırım diyorsanız düz sürüm işinizi görür. |
mk1 dandik bir oyun hocam o fiyata değmez. Ruhsuz hantal serinin en zayıf halkalarından birisi. Profesyonel oyuncular bile terk etmeye başladı. Story mod saçma sapan paralel evrenler vs. mk11 bile daha kaliteli bir oyun bundan. Dövüş oyunu alınacaksa sf6 tavsiye ederim. |
Bu mesajda bahsedilenler: @m-99