Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
322
Cevap
240926
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Cevap: baymak kombi arıza (17. sayfa)

S
Slyvestris
11 ay (135 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: *ceneviz*

Bugün bulunduğum bölge servisi aradım sorunumu anlattım. Cevabı bazen kombi takılabiliyormuş. İki anahtar arasına yani ısnma ve sıcak su ayar anahtarlarının tam ortasına tatlı bir darbe yapmam gerektiğini ve düzeleceğini söyledi. Aynen dediğini yaptım kombi eski rutin haline döndü.
Kardeş Allah razı olsun 2019 , sabah kombi sapıtmıştı, tüm ışıklar yanıp sönüyordu. Dediğin gibi yaptım 3. yumrukta düzeldi.. :)
T
tetriser
8 ay (208 mesaj)
Arkadaşlar Luna 5 kombim var. Yaz moduna alıyorum. Ama bu bi süre sonra (yaklaşık birkaç saat bazen yarım gün) tekrar kaloriferleri yakıyor. Yani yaz modunda kış moduna geçiren bir özelliği falan mı var bu aletin yoksa arızalı mı?
B
bayar28
4 ay (368 mesaj)
Baymak energy 310 fi kombım epeydır kullanmıyordum kıslıkda bır sorun yok yazlık modda sıcak su alırken bır sorun yok suyu kapadınmı bır ses cıkıyor ve 60 ısıgı yanıyor su sevıyesı normal sorun nedır..DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.