H

Yarbay
21 Ekim 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
42 üye
Görüntülenme (?)
222 (Bu ay: 12)
Gönderiler Hakkında
H
2 ay
Turkcell de hotspot kullanmak ücretlimi?
merhaba uzun bir aradan sonra hattımı turkcelle taşımı 20+20gnc kampanyasına, tt de hotspot için bir işlem yapmaya ve ek ücret yoktu turkcellde durumlar nasıl? ek ücret istiyorlarmı? teşekkürler.
H
3 ay
Reeder Kullanıcıları Derneği
Reeder P13 Blue 2021
< Resime gitmek için tıklayın >


Reeder P13 Blue 2019 ile 2.tel olarak reederi test etmeye karar verdim ufak tefek ilk gün sorunları(yavaş şarj ve hoparlör sorunu) olsa da Bin TL lik bir telefon olmasına rağmen performansından memnun oldum.

https://www.hepsiburada.com/reeder/android-telefonlar-c-60005201?siralama=artanfiyat

Not:Lokalde parasına kumar oynamak yasaktır, Lütfen yüksek sesle konuşmayınız, kişisel eşyaların sorumluluğu müşterilerin kendisine aittir, Bu lokalde yancıların dokunulmazlığı vardır! bıdı bıdı
H
5 ay
Vodafonun taşınacak numaradaki kredileri sıfırlaması
Daha önce tuzak hücresel reklamlarla kredi çektiğine, hesapta lira olupta paket olmayıp kendileri en küçük bir çağrıda-aramada-mesajda kredi düşüp paket tanımlamasına şahit olmuştum da vergiyi peşin aldığına şahit olmamıştım...< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
H
8 ay
Turkcell tarife bıdı bıdısı
Allahını severseniz burada ne yazıyor bunları yapmayanlarımı Turkcelle alıyorlar yapanlarımı?
< Resime gitmek için tıklayın >
H
geçen yıl
Whatsapp'dan geri vites (resmi açıklama)
< Resime gitmek için tıklayın >

özet: 8 şubattan itibaren kimsenin hesabı dondurulmayacak ve hesapları silinmeyecek diyor.

Thank you to everyone who’s reached out. We're still working to counter any confusion by communicating directly with @WhatsApp users. No one will have their account suspended or deleted on Feb 8 and we’ll be moving back our business plans until after May - https://www.facebook.com/unsupportedbrowser
We will make sure users have plenty of time to review and understand the terms. Rest assured we never planned to delete any accounts based on this and will not do so in the future.
H
geçen yıl
Facebook, Signal tanıtımlarını Spam sayıp siliyor!
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
59binlik grupta tanıtımımı engellediler, ayrıca Gruplarda tanıtımına izin vermiyor, topluluk standartlarına aykırı diye uyarı veriyor! spam sayıp kullanıcıyı uyarıyor halbuki topluluk standartlarında reklam yasak değil yasak olsa başta tesbihçileri banlarlar.
< Resime gitmek için tıklayın >
H
geçen yıl
Merkez Bankası yeni Başkanı Naci AĞBAL oldu
Ntv haberi geçiyor.
SON DAKİKA HABERİ: Merkez Bankası Başkanı Murat Uysal görevden alındı. Merkez Bankası Baskanlığına Maliye eski bakanı, Cumhurbaskanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Naci Ağbal atandı.

https://www.ntv.com.tr/ekonomi/merkez-bankasinda-gorev-degisimi-naci-agbal-kimdir,WpBWChzAwU-I1B-OsYu-5Q

Naci Ağbal (d. 1 Ocak 1968; Bayburt); Türk bürokrat, siyasetçi, Maliye Bakanı ve Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı'dır. Maliye Bakanlığı görevini 2015-2018 yılları arasında sürdüren Ağbal Haziran 2015 ve Kasım 2015 Türkiye genel seçimleri'nde Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Bayburt milletvekili olarak meclise girmiştir. Bu görevinden önce 2009-2015 yılları arasında Maliye Bakanlığı Müsteşarlığı görevini üstlenmiştir.
H
geçen yıl
Bitcoin şirketi +44 lü numaradan arayıp duruyor.
Merhaba son 1 aydır +44 le başlayan numaralar beni arıyor (ingiltere numarası) birini açtığımda bitcoin şirketi vs dedi ben firma ismini tam anlamadı -ne bitcoin şirketimi? dediğimde karşı taraftaki bayan telefonu kapattı, sonra sabahın 9unda aradılar bugün de 11 de aradılar açtım cevap vermediler.

arayan numaralar:
+4424899300
+4442469420
+4424876573
+4429821955
+4427207833

engellememe rağmen farklı numaralardan arıyorlar, adımı soy adımıda biliyorlar.
H
geçen yıl
Metro 90lar kapandı.
< Resime gitmek için tıklayın >


Yaklaşık 1 yıldır dinlediğim metro fm'in de bağlı olduğu karnaval radyo grubu bünyesinde test (sanıyorum) yayını yapan metro 90lar radyo istasyonu geçtiğimiz hafta radyo kulesi app dan silindi karnaval.com a baktığımda da sayfa bulunamadı hatası verdi şahsen çok üzüldüm son 1 yıldır bana geçmişi hatırlatan şarkılar çalıyordu emeği geçenlere teşekkürler.
H
2 yıl
Abone bitiş tarihini ileri atan tt
Tarifemin bitmesine 1 ay kalmıştı abonelik tarihimi 5-6 ay ileri yapıp bitişi 145 gün yapmışlar.

< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.