S

Teğmen
24 Aralık 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
33 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
8 yıl
Apple Mac Mini 110w Power Adapter A1188
Merhaba,

Mac mini için "Apple Mac Mini 110w Power Adapter A1188" arıyorum, satın alabileceğim biryer varmı acaba İstanbul'da, bilginiz varmıdır?
S
9 yıl
İstanbul Tuzla turkcell fiber Kullanımı
Arkadaşlar merhaba, Istanbul Tuzla'da fiber kullanan var mı? Fibr döşendi, site apartman isimleri sitede çıkıor ama müşteri hizmetlerini arayınca site apartmanı bulamıyorlar ve bağlantı var diye bilgi vermiorlar. Kullanan var mı acaba? Varsa hangi yolla üye oldunuz?
S
9 yıl
Turkcell Fiber Bağlatma Hakkında
Merhaba, Turkcell Superonline fiberin bağlatma şamaları hakkında bilgisi olanlar için, ekteki resmi yeni ev almayı düşündüğümüz bir sitede çektim site yeni ve Turkcell sitesinde fiber bağlantı görünmüyor ve apartman içinde bir dağıtıcı kutu vs. yok. Yalnız ekteki resimdeki küçük kapaklardan sitedeki her apartmanın önünde var. Benim sorum bu kapaklar sitede fiber var mı demek, varsa aktive etme süreleri nasıl oluyor? Herhangibir Turkcell fiber bayine gitsek aktive ederler mi?


< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >
S
11 yıl
FIFA11 PS3 diski çatladı - Oyun değişimi- yardım
Merhaba arkadaşlar geçen gün FIFA11 diskini ps3'e taktım ve oyunu ps3 bir türlü görmedi makine. Daha sonra altını çıkarıp baktığımda oyunun çatlamış olduğunu gördüm. EA in müşteri destek bölmüne mail attım ve 90 gün içinde bu olay olmuşsa ücretsiz değiştirceklerini söylediler. Malesef oyunu fiş/faturalı almadım. Sizden ricam 3Ekim ve sonrası keşilmiş fifa11ps3 faturası varsa scan yapıp linkini pm den atarmısınız.

http://img156.imageshack.us/img156/9575/dscf3061w.jpg
Teşekkürler
S
11 yıl
FIFA11 PS3 diski çatladı - Oyun değişimi- yardım
Merhaba arkadaşlar geçen gün FIFA11 diskini ps3'e taktım ve oyunu ps3 bir türlü görmedi makine. Daha sonra altını çıkarıp baktığımda oyunun çatlamış olduğunu gördüm. EA in müşteri destek bölmüne mail attım ve 90 gün içinde bu olay olmuşsa ücretsiz değiştirceklerini söylediler. Malesef oyunu fiş/faturalı almadım. Sizden ricam 3Ekim ve sonrası keşilmiş fifa11ps3 faturası olan varsa scan yapıp linkini pm den atarmısınız.

http://img156.imageshack.us/img156/9575/dscf3061w.jpg
Teşekkürler
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.