Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Xuan-Yuan Sword VII | PS4 ANA KONU

R Raising Kratos Konu Sahibi
8 ay (10691 mesaj)
Xuan-Yuan Sword VII | PS4 ANA KONU

Xuan-Yuan Sword VII üçüncü şahıs perspektifinden oynanan bir aksiyon rol yapma oyunu.

Çin tarihine ve mitolojisine dayanan oyun 2000 yıl önceki Çin'de geçiyor. Geliştirici ekip antik Çin ortamlarını, beşerisini ve kültürünü yansıtmaya çalışacak. Oyuncular Taishi Zhao adlı soğukkanlı ve güvenilir bir kılıç ustasının rolünü üstlenecek. Taishi Zhao ailesini korumak ve bu kaotik ortamın gerçeğini ortaya çıkarmak için bir yolculuğa çıkacak.

Aktif yetenekler, hızlıca kaçmak, bloklamak ve saldırıya karşı yanıt vermek gibi unsurlar içren kombo tabanlı gerçek zamanlı bir aksiyon oynanışı sunacak. Ayrıca Elysium Rift adı verilen yetenek sayesinde Taishi Zhao zamanı yavaşlatarak çevresindeki nesnelerin fiziksel özelliklerini değiştirebilecek.


Resmi Site :http://www.swd7.tw/main/index/en

Çıkış Tarihi : 2020

Duyuru Fragmanı :

Xuan-Yuan Sword VII - First trailer

Videoyu izlemek için tıklayınız


Xuan-Yuan Sword VII: The Second Trailer

Videoyu izlemek için tıklayınız


Boss Savaşı :

Videoyu izlemek için tıklayınız

R Raising Kratos Konu Sahibi
7 ay (10691 mesaj)
Yayıncı Softstar Entertainment ve geliştiriciler DOMO Studio ile Yooreka Studio, üçüncü şahıs aksiyon rol yapma oyunu Xuan-Yuan Sword VII için çıkış tarihi verdi.


29 Ekim'de PlayStation 4 ve PC için çıkacak. Xbox One'a daha sonraki bir tarihte gelecek.


PC versiyonu demosu şu anda Steam'de ulaşılabilir durumda.


Çin tarihine ve mitolojisini baz alan Xuan-Yuan Sword VII 2000 yıl önceki Çin'de geçiyor. Oyuncular Taishi Zhao adlı soğukkanlı bir kılıç ustasının rolünü üstlenerek ailesini korumak ve kaotik ortamın gerçeğini ortaya çıkarmak için zorlu bir yolculuğa çıkacak.


Oyunun yeni fragmanı Yoko Shimomura tarafından bestelenmiş bir şarkı içeriyor.Videoyu izlemek için tıklayınız
R Raising Kratos Konu Sahibi
7 ay (10691 mesaj)
Xuan-Yuan Sword VII Çıkış Fragmanı

Yayıncı Softstar Entertainment ve geliştiriciler DOMO Studio ile Yooreka Studio, Xuan-Yuan Sword VII'nin çıkış fragmanını yayınladı.
 
Xuan-Yuan Sword VII 29 Ekim'de dünya genelinde PC (Steam) ve Asya'da PlayStation 4 için çıkacak. PlayStation 4 versiyonu Batı çıkışının mümkün olduğunca kısa zamanda
olacağı belirtildi. Xbox One versiyonu da planlanıyor fakat çıkış tarihi henüz belli değil.
 
Çin tarihini ve mitolojisini baz alan üçüncü şahıs aksiyon rol yapma oyununda oyuncular Taishi Zhao adlı soğukkanlı bir kılıç ustasının rolünü üstlenerek ailesini korumak ve kaotik ortamın gerçeğini ortaya çıkarmak için zorlu bir yolculuğa çıkacak.

Çıkış fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.


Videoyu izlemek için tıklayınız
R Raising Kratos Konu Sahibi
3 hafta (10691 mesaj)
Xuan-Yuan Sword VII Bu Yaz PS4'e Geliyor!

< Resime gitmek için tıklayın >
Yayıncı Eastasiasoft ve geliştiriciler Softstar Entertainment, DOMO Studio ve Yooreka Studio, Xuan-Yuan Sword VII'nin bu yaz Batıda PlayStation 4 ile Xbox One'a geleceğini duyurdu.
 
Çin tarihini ve mitolojisini baz alan üçüncü şahıs aksiyon rol yapma oyunu Xuan-Yuan Sword VII ilk olarak 29 Ekim'de dünya genelinde PC (Steam) ve Asya'da PlayStation 4 için çıkış yapmıştı. Konsolda da en sonunda Batıya geliyor. 
 
Batı duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Videoyu izlemek için tıklayınızDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.