Bu konudaki kullanıcılar: 7 misafir
21734
Cevap
532907
Tıklama
36
Öne Çıkarma
The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]

S
siberarmi Konu Sahibi
7 yıl (8702 mesaj)
The Witcher 3 Türkçe Yama Projesi (Forumdan çıkan çeviri): https://forum.donanimhaber.com/m_110088760/tm.htm
#30 Ağustos 2016'da çıkan GOTY ile birlikte oyun resmi olarak Türkçe dil desteğine kavuştu.

İlk mesajda güzel rehberler var
PS4 Witcher 3 Ana Konusu: https://forum.donanimhaber.com/m_70037190/tm.htm

fasakasa adlı forumdaşımızdan yeni başlayanlara yardımcı olacak bir video.

Edit: [28.03.2016]
Oyunun Türkçe yaması çıktı, emeği geçen arkadaşlara teşekkür ederiz.

https://forum.donanimhaber.com/m_110088760/tm.htm

Videoyu izlemek için tıklayınız

- 100 saatten fazla oynanış.
- 36 farklı bitiş durumu ve 3 farklı epilogue olacak.
- Harita çok büyük olacak, 2 ana haritanın boyutu şu şekilde, Novigrad haritası 8.5 x 8.5 km = 72.5 km kare Skellige haritası 8 x 8 km = 64 km kare. Karşılaştırma olarak Skyrim 41km karedir.
- Dandelion dönüyor. Witcher 2 gibi yine hikayeyi anlatacak fakat bu sefer daha farklı. Journal yine var ama aynı zamanda "previously on The Witcher 3" tarzı animasyon filmleri olacak bazı noktalarda izleyeceğimiz veya oyuna ara verdikten bir süre sonra döndüğümüzde. Bu özelliğe ''Storybook'' diyorlar.
- Romantizm daha geniş çaplı olacak bu sefer. Oyunun birçok parçasını etkileyecek.
- Dodge artık yuvarlanma sadece değil. Ayakta dönerek kaçtığı daha farklı bir hareket de yapacak Geralt.
- Savuşturma tuşuna basılı tutup hareket edebileceğiz, Assassin's Creed gibi.
- Signlar yine yuvarlak menüde ama kısayolları da olacak.
- 5 yerine 10 sign olacak. Ekstra 5 tanesi bildiğimiz 5 tanesinin farklı versiyonları olacak ve upgrade edilerek açılacak.
- Bilek güreşi yok.
- Yumruk yumruğa dövüşte kılıç dövüşü gibi ana dövüş sisteminin parçası. QTE yok artık. Kılıç dövüşleri gibi işleyecekmiş.
- Alchemy daha destekleyici olmuş.
- Combat sırasında potion içme olacakmış, health potionlar dahil. Yine toxic seviyesi olacak tabi. Combat öncesi içmek isteyeceğimiz potionlarda olacak.
- Bot, tekne yönetme var. Balinalara yaklaşmamak gerekecek.
- At üstünde kılıç dövüşü planlıyorlarmış ama kesinlikle dövüş sisteminin ana özelliklerinden biri olmayacak diyorlar.
- Witcher 3'ün destek kısmıda Witcher 2 gibi olacakmış yani oyun çıktıktan sonra birçok update ile desteklenecek.
- 2. bir karakter oynayabileceğiz bazı yerlerde 2. oyundaki gibi. Ciri olacak bu karakter, başkaları da olabilir mi göreceğiz.
- 2 tane büyük ana haritamız var Novingrad ve Skellige ve 2.sine normal yollar ile gidemiyoruz. Gemi ile gitme şansımız olacakmış ancak. Bir de ilk tutorial tarzında ufak bir alan olacak, köy gibi. Başka bölgelerde bulunacak demişler, görev için kısa süreli uğrayabileceğimiz yerler olabilir. (Vizima mesela)
- Bölgelerin sınırları doğal olacakmış, engin denizler, geniş ırmaklar, sık ormanlar veya yüksek sağlar gibi.
- Göllerin dibi gibi dalarak gidebileceğiz yerlerde güzel hazineler olacakmış, antik zırh parçaları gibi.
- Her yerde yüzemeyeceğiz, mesela Skellige'nin gölleri Geralt için bile çok soğuk olacakmış.
- Gene Skellige gibi soğuk mekanlarda çıkan kar fırtınası, sağanak yağmur gibi olaylar hem görüşümüzü engelleyecek hem de sığınacak yer bulmaya itecekmiş bizi zarar görmemiz için.
- Hava koşulları kötüyse botumuzdan, kayığımızdan düşecekmişiz.
- Daha önceden avladığımız canavarlara karşı silah ve tuzakları hatırlayacakmış oyun ve bunların bölgesine girince önerilerde bulunacakmış.
- Eğer ikna edebilirsek diğer Witcherlar bizimle yolculuk edip görevlere gelebilecekmiş.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
En düşük
Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz
AMD CPU Phenom II X4 940
Nvidia GPU GeForce GTX 660
AMD GPU Radeon HD 7870
RAM 6GB
OS 64-bit Windows 7 or 64-bit Windows 8 (8.1)
DirectX 11
HDD Space 40 GB

Önerilen
Intel CPU Core i7 3770 3,4 GHz
AMD CPU AMD FX-8350 4 GHz
Nvidia GPU GeForce GTX 770
AMD GPU Radeon R9 290
RAM 8GB
OS 64-bit Windows 7 or 64-bit Windows 8 (8.1)
DirectX 11
HDD Space 40 GB

Gwent Kağıt Oyununun Kısaca Özeti:
Gwent'te ortaya saldırı kartlarımızı koyup karşı tarafı yenmeye çalışıyoruz. Her kartın bir saldırı değeri var. Bir round sonunda kimin toplam saldırı rakamı daha yüksekse o kazanıyor ve 2 round kazanan oyunu kazanıyor.
İlk başta 10 kağıt seçiyoruz ve 2 sini değiştirebiliyoruz hoşumuza gitmediyse. Bunun dışında kart çekemiyoruz özel durum olmadıkça o yüzden dikkatli oynamak lazım. Yeni ve güçlü kartları satın alabiliyoruz veya oyunculardan geliyor yendikçe.
4 tür kart var, 3 ü saldırı. Saldırı kartlarını menzillerine göre koyabiliyoruz tahtaya. Yakın dövüşler (kılıç işaretli) en öne, menzilliler (ok-yay işareti) ortaya ve kuşatma silahları (mancınık) en arkaya. 4. tür kartlarda güç kartları. Genel olarak havayı değiştiren kartlar var, kış gelince bütün yakın dövüşçülerin gücü 1 iner, siste okçular, yağmurda da kuşatma cihazları. Bunlar dışında karşı tarafın adamlarını yok eden veya kendi tarafımızın saldırısını arttıran güç kartları da var ama baya nadir.
Kartların kendi özellikleri de oluyor, bazı basit kartlar aynı isimli kartla yan yana gelice güçleri ikiye katlanıyor (el sıkışma simgesi), bazıları casus olarak karşı tarafa gidiyor ama 2 tane kağıt çekiyoruz kendi destemizden. (göz simgesi) Bir de konulduğu kısmı güçlendiren kartlar var (artı gibi simgeli) Daha çok kart çeşidi var aslında ama oynadıkça görebiliyoruz ve nadir çıkıyorlar güçlü oyuncularda.
Bir de destelerin ve deste liderlerinin kendi özellikleri var. Northen Kingdoms kazanılan rounddan sonra kart çektirirken, Empire beraberlikte öne geçiyor. Her liderin 4 versiyonu var ve genel olarak son 2 versiyobları daha kullanışlı.

Crafting ve Dismantle:
Öncelikli olarak "diagram"lara ihtiycanız var ve bunların en iyisi etraftaki gizli sandıklardan çıkıyor. Veya bazı görevlerdeki kitaplardan da öğrenebiliyoruz, o yüzden aldığınız bütün kitapları okuyun mutlaka.
Sialh ve zırhı yapanlar ayrı ayrı demirciler ve hepsinin belli seviyesi var. Haritada zırh/silah olarak değişik oluyor simgeleri zaten. Bundan sonrası malzemeyi toplamaya kalıyor sadece. Çoğu demirci hammmadde satıyor iyi kötü ama çok paranız yoksa almayın derim.1 tane eksik kalırsa anca başvurun bu yola.
Kırma kısmı da gene demircilerin crafting bölümünde yapılıyor, diğer menuye geçmeniz lazım ama (bir kaç tane menüsü var Crafting, shop, repair, dismantle, remove upgrade) Crafting eşya yapım, shop tükkan, repair tamir (çok para gidiyor...), dismantle parçalara ayırma ve remove upgrade de silah/zırhın üzerine taktığımız rünleri çıkarma.
Dismantle kısmına gelice zaten çıkıyor bütün elimizdekiler ve seçtiğimizde nelere ayrışılacağı görünüyor. Aman dikkat burada bazı yan görev malzemeleri de giriyor işin içine, çok dikkatli olmak lazım! bir de bazı şeyleri kırınca değeri çok düşüyor bu yüzden değeri yüksekse ve işe yaramayacak parçalar veriyorsa kırmaya gerek yok, hayvan derileri ve değerli mücevherler için geçerli bu özellikle.
Dismantle canavarlara ait özel parçaları, genel parçalara da dönüştürebiliyor ama kullanamyın derim çünkü özel parçalar başta çok az bulunuyor ve iksirler için gerekli.
İksir ve bombalar ise bu kadar komplike değil, sadece bitki ve alkol gerekiyor. Bazı bombalar için ekstra gümüş, sülfür gerekebiliyor ama bunlar az sayıda istiyorlar. İkisir ve bombaları bir kere yapmak yetiyor sonrasında bitse bile meditasyon yaparken Otomatik dolduruyor Geralt onları. Ham maddeye(genelde alkol) sahip olmak şartıyla.
Çok iyi bir diagram bulmadığız sürece çok zaman harcamayın derim craftinge, ilk White Orchid haritası için Viper School kılıçlıar dışındakiler pek önemli değil mesela bence. Diğer türlü zaman kaybı oluyor ve soğuyorsunuz oyundan.
Remove upgrade ile silah/zırh üzerine koyduğumuz rünleri geri alabiliyoruz ama eşya kırılıyor. İstersek rünleri kırıp, eşyayı boş biçimde de alabiliyoruz.

Bu konu XanthiN tarafından düzenlenmiştir< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

Yav oyun oynadıkça hayran bırakıyor kendine, başımdan geçen çok basit ama güzel bir olayı anlatayım: Yoldan geçerken bir tane kulübenin önünde yaban köpeği havlıyordu içeriden de gidene kadar bekleyelim sesleri geliyordu. Gittim öldürdüm köpeği sonra kapıyı açtım içeriden çocuk çıktı, anan baban nerede senin dedim savaşta ailesinin çoğu öldürülmüş kalanları da bunları atmışlar evden bu kadar aç boğazı besleyemeyiz diye; mal gibi kalmışlar bunlar da 1 haftadır yemek yemedik dedi. Yemek verdim ben de, kız da bana teşekkür için hediye oyuncak bebek verdi. Sonra da ateşin başında oturup bugün bir sürü yiyeceğimiz var diye sevinçle şarkı mırıldanmaya başladılar. Belki 1-2 dakikamı aldı küçücük rastgele bir görev ama bunun bile anlamlı bir hikâyesi var, işte bu oyunun bu yanını seviyorum hiçbir görev boş beleş değil dünyası yaşıyor gerçekten; adamlar her kuruşunu hak ediyorlar aldıkları paranın
Yoruma Git
Yorumun Devamı busterr - 5 yıl +73
An itibariyle oyunun 73. saatindeyim. Arkadaş bu nasıl oyundur. Ulan yeter diyip oyunu kapatıyorum 5 dakika sonra soundtracklar kulağıma geliyor sanki, dayanamıyorum yine açıyorum. Bir bakmışım 4...
Yoruma Git
Yorumun Devamı Dreamer Apartment - 5 yıl +50
novigrad'da kurban telaşı, halk fiyatlardan rahatsız

Yoruma Git
Yorumun Devamı yamaci1771 - 3 yıl +47

Haddimiz olmayarak yaşlı kurtu resmetmeye çalıştık, umarım beğenirsiniz.

Biz üzerimize düşeni yaptık, sıra CD Projekt Red ' de

< Resime gitmek için tıklayın >
Yoruma Git
Yorumun Devamı MühendisMurat - 5 yıl +47
Resmi türkçe yerelleştirme hayırlı olsun bekleyenleri için.

Ben de bu videoyu hazırladım. Elden kendi kendimle dalga geçmek hariç bir şey gelmiyor.

Yoruma Git
Yorumun Devamı tzakhi - 3 yıl +35
Witcher 3 'ün Türkiye'de ön sipariş rekoru kırdığını, Türk oyuncuların anadillerinde oynama hakkının olduğunu ve neden Türkçe altyazı için bir çalışma y...
Yoruma Git
Yorumun Devamı HeroTürk - 5 yıl +35
Y
Yoruma Git
Yorumun Devamı Tinúviel - 5 yıl +22

K
kumdaoyna
7 yıl (418 mesaj)
Açık dünyalı bir witcher tadından yenmez. Başlasın artık şu kuzey - güney savaşı. Görülecek hesabımız var. Şu Yennefer'ı da görelim artık

Aha buraya yazıyorum. Karar anlarımızdan biri triss - yennefer arasında tercih yapmak zorunda kalacağız


Bu mesaja 2 cevap geldi.

N
N. Chomsky
7 yıl (9105 mesaj)
2. Oyun bana biraz sıkıcı gelmişti.Yeni oyunun open world olmasıyla bu sorun da ortadan kalkacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


S
siberarmi Konu Sahibi
7 yıl (8702 mesaj)
İlk iki oyunda verdiğimiz kararların ne kadarını yansıtabilecekler merak ediyorum. 2. oyun, ilk oyundaki bir çok ana kararı görmezden gelmişti ama şimdiye kadar yapılanların en iyisiydi gene. Oyun içi karar mekanizması daha da üstündü zaten.

Devam oyunun kötü yanı, Geralt zaten çılgın gibi kuvvetli durumda ya daha tehlikeli, akıllı, kalabalık düşmanlar koyacaklar (2-3 tane Letho gibi elemanla dövüş mesela) ya da çok klişe "öğrendiklerini unutma" sekansı koyacaklar.

Neyse 5 Şubat olsunda ortaya çıksın ne var ne yok.


Bu arada 2 oyundan birinde multiplayer olacak büyük olasılıkla. CDPR geçen sene yaz ayı gibi çalışan ilanı vermişti MP platformlarında tecrübeli elemanlar arıyoruz diye. Ayrı okullardan Efsungerleri kotrol ettiğimiz bir arena hoş olabilir aslında.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

A
ANDREI
7 yıl (14228 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

Devam oyunun kötü yanı, Geralt zaten çılgın gibi kuvvetli durumda ya daha tehlikeli, akıllı, kalabalık düşmanlar koyacaklar (2-3 tane Letho gibi elemanla dövüş mesela) ya da çok klişe "öğrendiklerini unutma" sekansı koyacaklar.


Prototype serisi geldi aklıma. İlk oyunun sonunda Mercer'ı öyle bir hale getirdiler ki, 2. oyunda Mercer'a karşı ne çıkaracaklar diye gerçekten merak eder oldum. Yaklaşık 140 saatlik gameplay süremde, 250.000'i aşkın kill, on binlerce tank ve helikopteri yok etmiş, en sonunda yapılan Nükleer saldırıdan bile sağ kalmayı başaran bir karakterden bahsediyoruz. Durum böyle olunca da, seriyi başka bir karakterle devam ettirip, "Destroy Your Maker" sloganıyla, Alex'i karşımıza çıkardılar< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >


A
archVillain
7 yıl (5659 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: kumdaoyna

Aha buraya yazıyorum. Karar anlarımızdan biri triss - yennefer arasında tercih yapmak zorunda kalacağız

Triss - Yen bekliyorum bende.

Nilfgaard olayını çözme olur ortaya serpiştirilmiş ama yine Geralt ın kişisel görevlerine dönersek bence Yen i bulduğumuzda Wild Hunt ortaya çıkacak ve Ciri yi çekmek için bizi kullanacak yine. Ciri ortaya çıkacak bu sefer.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

D
dogauzun
7 yıl (900 mesaj)
CD projekte güvenim tam. Eminim mükemmel bir oyun olacak. Açık dünyada geçmesi durumu beni daha da heycanlandırdı.
K
kumdaoyna
7 yıl (418 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: archVillain

quote:

Orijinalden alıntı: kumdaoyna

Aha buraya yazıyorum. Karar anlarımızdan biri triss - yennefer arasında tercih yapmak zorunda kalacağız

Triss - Yen bekliyorum bende.

Nilfgaard olayını çözme olur ortaya serpiştirilmiş ama yine Geralt ın kişisel görevlerine dönersek bence Yen i bulduğumuzda Wild Hunt ortaya çıkacak ve Ciri yi çekmek için bizi kullanacak yine. Ciri ortaya çıkacak bu sefer.

Aynen şu wild hunt meselesi de netlik kazansın artık. İlk oyundan beri gizemini koruyor. ilk oyunda wild hunt, salamandra'yı ararken kaer morhen'de ölen Leo aracılığı ile yüzünü göstermişti. Tam hatırlamıyorum ama aralarında daha önce karşılaştıklarına dair bir diyalog geçmişti. Tabi o zaman anlamamıştık neyin nesi diye. Taa o zamandan beri wild hunt arayışları devam ediyor :D
A
ANDREI
7 yıl (14228 mesaj)
5 Şubat'taki duyuru öncesi yayınlanan Teaser:< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >


D
Derp
7 yıl (648 mesaj)
Ben daha 2. oyuna yeni başlıyorum.
A
Androalphus
7 yıl (1194 mesaj)
Ben 1. oyunda cadıyla birlikte ormanda köylülerin linç girişimine uğradığımız sahneyi bir türlü geçemediydim hatırlıyorum, sonra sildim epey bekletmeme rağmen. Zaten bir türlü ısınamamıştım oyuna. İnsanlar nasıl bu kadar sevmiş cidden anlamadım. Bende bir sıkıntı varsa demek ki
A
archVillain
7 yıl (5659 mesaj)
Gameinformer'ın yeni kapağı Witcher 3 olacak diyorlar.

quote:

gregski den alıntı

So, according to the article, it's gonna be February 5th in the evening.

A little translation:

It's gonna be "of a different character than all our other announcements so far, and at the same time typical for the biggest hits in the game industry. The message will be directed at the biggest international gaming market - American gamers - so you can expect solid information on February 5th in the evening"CDPR çalışanlarından birinin yazdıklarını çevirmiş. Çalışan bu duyuru önceki yaptıklarımız gibi olmayacak diyor. Bu sefer oyun piyasasında büyük isimlerin yaptığı tarzda olacakmış.

Diğer yanda Gameinformer'ın kapağı yarın belli olacak. Yani büyük bir ihtimalle GI kapağı ve özel yazısıyla duyuru yapacaklar.
D
DeliKulaBey
7 yıl (1185 mesaj)
Game Informer'ın Mart
sayısında RPG severlerin
gözbebeği The Witcher serisinin
yeni oyunu var!
The Witcher 3: Wild Hunt'ın
duyurusu aslında yeni nesil
konsolların çıkış tarihiyle ilgili de
belki ufak ipuçlarına sahip.
2014 yılında PC için çıkış
yapacak olan oyun yeni nesil
Xbox ve PlayStation konsollara da
gelmesi büyük ihtimal. Zira
yapımcılar direk isim vermsese
de duyuruda "yüksek kapasite
platformlarda" diyerek açık kapı
bırakıyor.
Farklı karakterler, tekdüze
ilerlemeyen bir hikaye ve oyuncu
seçimlerine bağlı olarak şekil alan
The Witcher 3: Wild Hunt, bir
önceki oyunundan tam 30 kat
büyük olacak! CD Project RED'in
REDengine 3 grafik motoruyla
geliştirdiği oyunun muazzam
büyüklükte bir oyun alanına:
Skyrim'den daha büyük bir
dünyaya sahip olacağı
bildiriliyor. Zaten serinin sevilen
bir özelliği olan yakın dövüş
savaşları, bu oyunda canavar
avlamak için kullanacak. Hikaye
politik çekişmeler ve bu
dünyadan olmayan mahlukların
tehditleri çevresinde gelişecek.
The Witcher 3: Wild Hunt'ın
geniş bir dünyaya sahip olacağını
söylemiştik. Adalardan, ormanlara
ve oradan karanlık, yok olmuş
şehirlere olan yolculuğumuzun
hiç bir yerinde yükleme ekranı
olmayacağı bildiriliyor.
Aşağıda yer alan Game
Informer kapağına tıklarayarak
karizmatik savaşçımız Geralt ve
yapımcıların şimdilik sır olarak
kalmasını istedikleri bir
karakterin sanatsal çalışmasına
yüksek çözünürlüklü olarak
ulaşabilirsiniz. [Bsc den alıntı]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


D
DevilAttack
7 yıl (157 mesaj)
Çıkmasına daha çok var malesef.
G
GwynBlade
7 yıl (3028 mesaj)
Yeni nesil konsolları çıktıkları gibi almayı düşünmüyordum en azından 2 sene kadar, bu oyun ciddi bir upgrade isteyecek pclerde sanırım şimdi ikisinden birine para harcamam gerek ama duyurulmasından memnunuz her ne kadar para harcatacak olsa da
S
siberarmi Konu Sahibi
7 yıl (8702 mesaj)
Gameinformer'a biraz döktürmüşler, aşağıdaki resimler en yüksek ayarlarda ve potansiyelde değil ayrıca dergiden scan edilmiş durumdalar, gene de coheyiler;

< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >http://gamingeverything.com/39177/witcher-3-confirmed-is-next-gen-featured-in-game-informer/


Kısa ön bilgi vereyim,


-Skyrim tarzı açık dünya özgürlüğü olsun istemişler(resimlerde az andırmıyor değil, gerçi zaten kuzeyde geçecek oyun)
-At üzerinde dövüş üzerinde hala çalışıyorlarmış ve henüz oyunun parçası değilmiş,
-Atlar, gezip tozmak için gerekli olacaklarmış(hadi canım!),
-Gemilerin su üzerinde durmasını olabildiğince gerçeki yapmak istemişler,
-Oyun bölüm bölüm olmayacak, loading ekranları olmayacak, dünyanın bir ucudan ötekine yürüyebileceğiz (tabanvay, at ya da bot ile) Daha önce gittiğimiz yerlere fast travel yapabileceğiz,
-Uzun zamandır kayıp aşkımızı arayacağız(Yennefer), özgürlüklerini ilan eden Kuzey krallıklarının taht oyunlarına ortak olacağız ve Wild Hunt'ı öpeceğiz,
-Keşfetmek için baya bir şey olacak diyorlar, mağaralar, harabeler veya terkedilmiş köyler, etrafta sürekli önemli mekanlar olacakmış,
-100 saatin üzerinde görev var diyorlar oyunda (peh) ve sinematikler, özel anlar eskisinden de iyi olacakmış, en beğendiğim kısım canavar avlama daha kapsamlı olarak dönecekmiş ilk oyundaki gibin,
-Dünya yaşayacak, canavarlar, haydutlar veya tüccarlar düşman olarak gördüklerine saldıracaklar,
-Önceki oyunun 40(yazı ile gırg) katı olacakmış. 40x20=800 saat O_o?!?
-İstersek ana hikayeleri boş verip oynayabileceğiz ama sonuçları olacak,
-Her bölgenin kendi hikayesi olacak, bölgeler: Skellige, Novigrad, No Man’s Land olarak geçiyor,
-Dövüşle ilgili, yaratıklar hakkında bilgimiz arttıkça kritik bölgelere vurup, yüksek hasar verebileceğiz ayrıca özel kombolar ve savaş içi QTE ler (God of War tarzı olur gibi) eklemek istiyorlarmış.


Asıl bomba bu akşam, resmi açılamada patlar gibi :)Çoğunlukla Syrim'in gelişmiş versiyonu geliyor izlenimi yarattı bende, başarabilirlerse sarsarlar oyun dünyasını.

Eklenti: Üçleme şeklide düşünüyorlarmış, yani bu son oyun olacak :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siberarmi -- 5 Şubat 2013; 10:49:13 >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

S
siberarmi Konu Sahibi
7 yıl (8702 mesaj)
MOAR:

< Resime gitmek için tıklayın >

Geralt sakal ile ayrı bir karizmatik olmuş, ayrıca elemanlar zırh işini biliyoylar;

< Resime gitmek için tıklayın >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siberarmi -- 27 Ocak 2015; 9:15:59 >


2
2K
7 yıl (12279 mesaj)
- Oyun 2014'te PC ve yeni nesil platformlar için gelecek.

-İkinci oyundan 30 kat daha büyük bir oyun olacak.(Skyrim'den %20 daha büyük)

-Bir ucundan bir ucuna atla gitmek 30-40 dakika arası sürecek.

-Açık dünya oyunların tüm nimetlerinden faydalanacak.

-Her mekanın, mini oyunlarına kadar, kendine has sunumları olacak. Kendine has görevleri olacak ve her birinin ana hikayedeki yeri ayrı olacak.

-Oyunda bir göreve dahil olmasanız bile crafting, yaratık kesmek gibi eğlencelik şeyler yapabileceksiniz.

-Crafting malzemeleri düşmanlardan dökülse de bazen kılıç, zırh gibi eyşalar da ganimetleriniz arasında olabilecek.

-100 saati aşkın kurgulanmış bir hikayesi bulunacak.

-Geralt'ın asıl hikâyesi ise, sevdiği insanları bulmak adına yaptığı arayış ve Wild Hunt'ın peşine düşmesinden oluşuyor. Bu oyunla birlikte de seri finaline kavuşuyor.

-Hava durumu oyuna büyük etki edecek.

-96 tane dövüş animasyon olacak.


ALINTI
S
siberarmi Konu Sahibi
7 yıl (8702 mesaj)
Oyunun ismi Witcher 3:Wild Hunt olarak geçsin bu arada kayıtlara :)
A
archVillain
7 yıl (5659 mesaj)
< Resime gitmek için tıklayın >

Witcher 3 Wild Hunt. İsim tam beklediğimiz gibi. Belkide fanların tavsiyelerinden gitmişlerdir çünkü W2 forumunda çok gördüm millet W3 Wild Hunt diyordu hep.
Yalnız ben Nilfgaard'da geçer sanıyordum. Kuzey'de geçecek diyorlar.
Sakalda ak kurta çok yakışmış.