Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
25
Cevap
0
Tıklama
2
Öne Çıkarma
Cevap: Ps4 Pro Alınırmı (2. sayfa)
M
6 gün
Binbaşı

Ps exlusivlerini oynamadıysan bugüne kadar, alınır evet. Ama 7216b modelini al, serinin en son en sessiz modeli. Exlusivleri oynadıktan sonra sat Xbox'a geçF
6 gün
Yarbay

Ben de ilk seriyi satın almıştım, herkes fan sesinden şikayetçiyken benimkinin sesi gayet kabul edilebilir seviyelerde geliyordu. Şans işi.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @ARTHUR.
A
6 gün
Yarbay

Valla şans işinden çok kronik durum olduğu kanaatindeyim, ilk seri alıpta ses şikayeti olmayan görmedim. Şöyle bir durum var god of war oynarken oyun içinde çok ses çıkarmıyor ama menüde iken fps kilidi olmadığı için acayip ses yapıyordu. Bu arada normal ps4 lerde ses yok promuydu sizinki.
Bu mesajda bahsedilenler: @FaLCoN^
J
6 gün
Yüzbaşı

7026 satın almayın. 7116. 7226B alınabilir. Seriler.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

T
5 gün
Yarbay

Bir de arkadaşlar PS4 Pro mu yoksa XSS mi diye soruyor konuyu açan arkadaş. Sizler PS5 öneriyorsunuz. Hani Toyota mı Hyundai mı alayım diye sorana, Mercedes'in son modelini al demek gibi bir şey bu. Hani biraz mantık olsun tavsiye ederken.T
5 gün
Çavuş

ps4 pro alınır bütün oyunlar oynanır aldığından daha yüksek fiyata satılır series s alınır gamepass ile devam edilir en mantıklısı buDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.