U

Yarbay
16 Temmuz 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
84 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
U
5 gün
Sigarayı bırakalı 7 ay oldu
sigarayı bırakalı yedi ay oldu, canım istemiyor hatta sigara içilen bir ortama girince akşam kendimi bitkin hissediyorum. sigarayı bıraktıktan sonra spora başladım üç aydır spor yapıyorum o da iyi gidiyor. ancak vücut sigarayı bıraktığımdan beri serotonin salgılamıyor ya çok tepkisiz oldum ya da çok kolay sinirleniyorum. günümde hep bir eksiklik var gibi hissediyorum. böyle bir süreç yaşayan var mı acaba.

sigaraya tekrar başlamak gibi bir düşüncem yok
U
2 ay
İstegelsin Chippin 180/30 + 30 Chippin puan
konusu açıldı mı bilmiyorum Eskişehir’e yeni geldiği için şimdi farkettim, istegelsin’den chippin kodu ile alışveriş yapınca 30 lira anında indirim + olarak sonrasına 30 tl Chippin puan veriyor. 180/60 diyebiliriz. İlk alışverişe de 100/30 verdi. İki kupon birleşmedi iki ayrı sepet yaptım güzel harcama oldu. Fiyatlarda şişirme değil bekar alışverişi yaptım

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
U
3 ay
Bluetooth Kulaklıkla video çekebilmek için program?
Arkadaşlar AirPods 1 kullanıyorum telefonum iPhone 11. AirPods’un mikrofonunu kullanıp video çekemiyorum. Moviepro gibi programlar ile sanırım Bluetooth mikrofon kullanarak fotoğraf çekiliyormuş tavsiyeniz olur mu acaba?
U
4 ay
Bosch buzdolabı matkapla duvarı deliyormuşuz gibi ses çıkartıyor
Merhaba Bosch buzdolabım var bugün başlayan ilginç bir durum var sanki üst kattaki komşunuz matkapla duvarı deliyormuş gibi ses çıkartıyor aralıksız. Sanırım buzluktan geliyor daha önce yoktu bu ses sorun ne olabilir
U
4 ay
Maksimum 6 bin tl bütçe 50inç
Merhaba 6 bin tl bütçemiz var en az 50 inç olmak koşuluyla tv önerisi yapar mısınız
U
4 ay
Kyk borcu tek seferde ödeme
11800 Kyk borcum var tek seferde ödersem indirim olur mu
U
4 ay
Mutfağa oda termostatı takmışlar
Selamlar yeni taşındım evde bir tane mekanik oda termostatı var o da mutfakta. Mutfaktaki peteği kapatmak istiyorum ama mutfağın sıcaklığı düşeceği için kombi diğer odalardaki petekleri sürekli yakacak mı? Kombi bakımında servis geldiğinde kombiyi 60 dereceye ayarla o kalsın bunu da 21 dereceye ayarla kalsın dediler yapayım dedim kombi baya yanmaya başladı 40 a düşürdüm. Bu termostatı başka bir odaya taşıyabilir miyim?
U
4 ay
MACFit’te yaşadığım dolandırıcılık
Arkadaşlar merhaba. Pandemiden önce macfite üye olmuştum, araya pandemi girdi, spor salonları açıldıktan sonra 3 ay dondurdum ve sonrasında gitmeye devam ettim. 10 Eylülde spora gitmeye başladım. Ekim ayının başında 6 ay normal olan üyeliğimi 1 Yıl gold üyelik yapmak için talepte bulundum. Bana da üyeliğimin genel merkez tarafından onaylandıktan sonra golda çevrileceği ve beni telefonla arayıp gold kart(salondaki imkanları kullanmaya yarayan kart) teslimi yapılacağı söylendi. Ben ilk başvurudan sonra 4-5 hafta üyeliğimin durumunu hala gold üyelik kullanamadığımı sordum ve genel merkezin çok yoğun olduğu yapıldığı zaman telefonla aranacağım bilgisini aldım. Üyeliğiniz gold olunca biz size dönüş yapacağız gelmenize gerek yok dediler.

yaşadığım problem burada başlıyor;
Aslında benim üyeliğim 1 aydan uzun süredir genel merkez tarafından Gold’a çevrilmiş ancak bana kimse bunun bilgisini vermediği ve Gold kartın teslimini yapmadığı için hiç bir imkanı kullanamadım. Ödemeler neden fazla diye macfit merkezi aradığımda öğrendim. Yani 110 lira değerindeki normal üyelik imkanlarını kullanırken 175 liralık gold ödemesi yapıyormuşum. Gold üyelik alma amacım çok sık şehir değiştirdiğimden dolayı gittiğim yerlerde spor yapmaktı tabi bu imkandan da mahrum kaldım fazla para ödeyerek.

ikincisi Eskişehir’de valilik kararıyla bir süredir spor salonları kapalı. Fakat üyelikleri dondurduk demelerine rağmen bu ayın ücretini benden kesmişler. Hem salonu kullanamıyorum(ki 30 bin vaka olan ülkede çok doğru) hem de ücretini ödüyorum. Bu gold üyelik durumunda yaşadığım problemden dolayı salonla bağlantımı kesmek istiyorum, 130 lira cayma bedeli çıkartıyorlar. Cayma bedelini öderim ödemesine ama 175 lira hem fazladan hem de kullanamadığım spor salonu için ödeme almışlar zaten. Bu parayı geri alma imkanım var mıdır? Salondan beni aradılar geri ödeme için talep oluşturduk dediler ama ödeyeceklerine dair inancım az. Uzun oldu ama acaba kime başvurmam gerekiyor?
U
5 ay
iPhone 11 için ayar
Arkadaşlar çok mermi sekiyor oyuna yeni başladım iphone 11 için ayar lazım
U
5 ay
Evde İzolasyon İçin Tavsiyeler
Merhabalar konunun yeri mi bilmiyorum burası daha çok işin elektronik kısmı ama başka da açacak yer bulamadım. Evde izolasyon için ne yapıyorsunuz? Özellikle kapı altları ve pencereler için bir çözüm bulmam gerekiyor. Yapışkanlı süngerler faydalı olur mu?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.