M

Binbaşı
10 Eylül 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
73 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
M
5 ay
Mi mix 3 alınır mı 2100 tl ye ?
2. el imei kayıtlı temiz ful kutulu buldum ama kararsızım. Bu fiyata önerir misiniz yoksa başka cihaz mı bakayım? Bu arada 8/128 modeli
M
geçen yıl
Göbekten vitesli bisiklet ses sorunu:
Sram 3 vitesli bisiklet kullanıyorum. 2. ve 3. viteste ses sorunu var. Sanki pedalı geri geri çeviriyormuşum gibi ses yapıyor. Çözümü nedir? Şimdiden teşekkürler.
M
geçen yıl
Regal 39R6010F tv modeline wi-fi anteni takılır mı?
Regal 39R6010F modeline hiremco rt5370 wi-fi anteni uyar mı arkadaşlar?
M
2 yıl
Öğrenebilir kumanda uygulaması var mı?
Kızılötesi kumanda uygulaması arıyorum. Ancak cihazın kumandasını direk telefonun ir ledine tutup tek tek tuşları öğretebileceğim bir uygulama. Lg g2 nin orjinal kumanda uygulamasında vardı. Ama google playde bir türlü bulamadım.
M
2 yıl
Mobil veri açıkken telefonu tv ye nasıl yansıtabiliriz?
Evdeki led tv ye telefonu yansıtmak için dongle almak istiyorum. Fakat telefonumdaki interneti kullanacağım. Bu şekilde telefondan belgesel kanallarını falan tv ye yansıtabilir miyim? Hangi cihazı önerirsiniz f/p olarak.
M
2 yıl
YKB World Haftanın Sürprizi 24 Ocak
Internet alışverişine 30 tl. Saat 17 yi bekle

Edit: bi türlü resim ekleyemedim hatta bunun için dh mobil apk yükledim ondan da olmuyor
M
2 yıl
YKB nisanda 250 ye 25 tl 500 e 50 tl worldpuan. Kişiye özel.
Size ozel firsat! Yapi Kredi kredi kartinizla Nisan ayinda toplam 250 TL harcamaya 25 TL, 500 TL harcamaya 50 TL Worldpuan hediye! Katilmak icin EVET yazip 4454'e gonderin. yapikredi.com.tr SMS almamak icin H yazin 4944'e gonderin.

Size de gelmiş olabilir.
M
3 yıl
Telefonun belleği sıfır gözüküyor, sms bile alamıyor.
Emektar s3 mini telefon kapandı telefoncuya verdim. Kısa devre var dedi yaptı. Fakat telefon kendi belleğini hiç görmüyor yani 0 mb gözüküyor. Sms bile alamıyor telefon. Geri götürdüm tamirciye 2 gün uğraştı ama yapamadı. Bilgisi olan var mı?
M
3 yıl
S5 dokunmatik sorunu var ve ekran kalkık yardım lütfen?
S5 ekran dokunmatiği alt tarafta 1 cm lik yer bazen algılıyor bazen algılamıyor. Ayrıca ekran alt taraftan kalkık ne ile yapıştırmak lazım?
M
3 yıl
Ekranın az biyerinde dokunmatik çalışmıyorsa...
Arkadaşlar satılık bi s5 var almayı düşünüyorum. Cihazın ekranın alt tarafında az biyer bazen dokunmuyormuş. Bu sıkıntı sonradan büyür mü? Ama bayağı hesaplı veriyor.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.