M

Onbaşı
07 Ağustos 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
61 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
2 ay
Spordan sonra kaç gr tavuk yenmeli
idmandan sonra 500 gr tavuk yiyorum tek öğün.Bu doğrumu .*
M
4 ay
Mastürbasyon haftada ne kadar yapılmalı ?
Haftada ne kadar yapılmalı veya yapılmalı mı ? Haftada 1 defa yapsak dikkat eksikliği yorgunluk vs olurmu ?
M
4 ay
Tipim nasıl ?
M
4 ay
Sorun hükümette değil halkta !
Hadi hükümet hırsız , kul hakkı yiyen,diktatör . Ki gerçektende öyle. Ya bu kıt beyinli halkı ne yapacaz ? Kendi hakkını savunamayan ama ekşide orda burda klavye delikanlılığını çok iyi yapan , ülke batağa sürüklenirken sanki bir bok yokmuş gibi enerjisini ''hangi bara gitsek yea '' veya '' kimin konserine gidelim'' diye harcayan .. Baştakinin profili halkın yansımasıdır. Her halk hakettiği gibi yaşar.Eğer sen durumdan memnun değilsen ki ben memnun değilim bunun için protesto yaparım isyanımı belli ederim.Öyle klavye başından ülkeyi kurtardığımı zannetmem.Bunu buraya yazmam muhaliflik yapmak için değil sadece özeleştiri yapmak amacıyla yazdım.Artık durumun farkına varıp enerjimizi suriyeli afgan meselesi olsun ekonomoik durum olsun bunlara yöneltmeliyiz.Yoksa 10 yıl sonra ülkede afganda ahkam keser duruma gelir,ülkende sen mülteci konumuna düşebilirsin..
M
4 ay
Macbook air mi lenovo gaming laptop mu ?
Evet beyler ikisi arasında kaldım.Belirtmek isterim ki zaten hali hazırda oyun pcim var .Fakat ben ginede lenovo gaming laptop aldım.Ama aklım macbookda kaldı .Hali hazırda gaming pcim olması neden gaming laptop aldım sorusuna iti.Macbook daha hafif şarjı daha uzun gidiyor .Sizce laptobu değiştirip macbook mu almalıyım? zaten oyun pcim var çünkü.
M
5 ay
Kickbox mu Hiphop Dans Kursu mu ? (hangisini seçmeliyim)
Evet beyler .Hangi kursu seçmeliyim ? Hiphop dans kursu eğlenceli çevresi de güzel ama kardeşime sorduğumda erkek adam kickbpx yapar diyo.Benim evim beylikdüzünde , kickbox kursu avcılarda arabayla gitmem lazım(arabam var).Dans kursuda beylikdüzünde .Siz olsaydınız hangisini seçerdiniz ?
M
5 ay
2020 opel corsamı vs 2008 audi q7 s line (hangisini alayım)
Babam arabasını değiştirdi( 2020 bmw 520 aldı) .Onun bir eski arabası bana kaldı audi q7 .benimde kendi aracım var opel corsa 2020 model .ikisi arasında kaldım biliyoruö audi eski ama araba taş gibi s line paketi bide . bi yandada opel corsa var yeni model.ama corsanın sürş zevki 0 o yüzden audi q7 yi almak istiyo gibiyim kararsızım.hangisini seçmeliyim sizce?
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
M
7 ay
Her mesaja cevap vermek zorundamıyız?
Soruyorum size sosyal medya whatsapp vb tarafımıza gelen her mesaja cevap vermek zorundamıyız ? Ben vermeyince kendimi kötü hissediyorum. Misal kuzenim bana :hep gül güzel kardeşim yazmış fotoğrafıma.cevap vermeme hakkım varmı ?cevap vermezsek ayıp olur mu ?
M
8 ay
Annemi sevmiyorum
Herkese merhaba.Ben artık annemi sevmiyorum.Hep ailesini düşünüyor(dayımı,kendi ailesini) .Dayım hasta.Psikolojik olarak. O yüzden ona her zaman daha ilgili.Ona verdiği ilginin bindebirini bana vermez.Hani insanlar sevgi konusunda kendine güvenir ya , kimse sevmesede benim anam babam var beni seven.Rahattır ya hani insan sevgi konusunda.Ben öyle söyleyemiyorum.Silik karakterler.Annemde babamda.Ama anneme karşı daha kızgınım.Evlenmesine rağmen hala kendi ailesini benimseyemeyen , kendi ailesini çekirdek ailesine değişen alçağın teki. Evet benim için alçakça çünkü ben annemden o sevgi güvencesini alamıyorum.Hangi fırsat olursa satmaya müsait bir insan. Dışardan her boku bilen kendi sınırlarını bilen bir insan olarak gözükür ama öyle değil işte.Ayrıca eskiden ananemleride severdim.Artık onlarıda sevemiyorum.Ceplerinde beş kuruş para yok dayım (hasta olan) onları borça krediye sürüklüyor , yiyecek yemekleri yok ama hala rte'yi destekliyorlar. Bu ve bunun gibi zihniyetlere müstahak.Şuan annemle kavga ettik mesela dediklerim doğruydu üzerine fena alındı bağırdı kapıyı kapattı.Açmıyorum çünkü üzerime yürürse ağzına vururum diye kendimi kontrol edememekten korkuyorum.İşin özü burdan herkese sesleniyorum.Sevemeyecekseniz çocuk yapmayın güzel kardeşim. Markette 10 tl okey prezervatif.Cahil zihniyetiniz dışında evladınıza verecek sevginiz ,evladınızınsa arkasını yaslayabileceği sevgi konusunda güvenilir anne babası olsun.
M
8 ay
Kız işleriyle başım belada
Arkadaşlar 22 yaşındayım.sanırım demiseksüelim.demiseksüel:yalnız duygusal bağ hisettiğin kişiyle cinsel birliktelik duyma güdüsü.Uzun süredir sevgilim yok.Yakışıklı olduğumu düşünüyorum konu o değil.3yıldır body yapıyorum.viVücıdumda iyi o yüzden .Ama sorun gene bende .Sevgilim yok ve bu koyuyor.Bendeki sorun şu çok seçiciyim.Herkese aşık olamıyorum.Aşırı seçiciyim karşımdaki mükemmel olsun istemiyorum çünkü bunun sağlıksız bir şey olduğunu biliyorum.Ama dediğim gibi sanırım demiseksüelim.Yani duygusal bağ kurduğum kişiyle cinsellik yaşayabilirim .Gerçektende öyle .Hani kız güzelde sevgili olayım bende yok. Kader de varsa aşık oluyorum o şekilde atılıyorum.Yaşım sevgili yaşı olduğu için doğal olarak zorluk yaşıyorum.Umarım aşarım.Benim gibi her Kıza cinsellik hissetmeyen sadece özel gördüğü Kıza kendini açabilen veya tecrübe eden varmı ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.