Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
2
Öne Çıkarma
Sorun hükümette değil halkta !

M moltakor12 Konu Sahibi
6 ay (19 mesaj)
Hadi hükümet hırsız , kul hakkı yiyen,diktatör . Ki gerçektende öyle. Ya bu kıt beyinli halkı ne yapacaz ? Kendi hakkını savunamayan ama ekşide orda burda klavye delikanlılığını çok iyi yapan , ülke batağa sürüklenirken sanki bir bok yokmuş gibi enerjisini ''hangi bara gitsek yea '' veya '' kimin konserine gidelim'' diye harcayan .. Baştakinin profili halkın yansımasıdır. Her halk hakettiği gibi yaşar.Eğer sen durumdan memnun değilsen ki ben memnun değilim bunun için protesto yaparım isyanımı belli ederim.Öyle klavye başından ülkeyi kurtardığımı zannetmem.Bunu buraya yazmam muhaliflik yapmak için değil sadece özeleştiri yapmak amacıyla yazdım.Artık durumun farkına varıp enerjimizi suriyeli afgan meselesi olsun ekonomoik durum olsun bunlara yöneltmeliyiz.Yoksa 10 yıl sonra ülkede afganda ahkam keser duruma gelir,ülkende sen mülteci konumuna düşebilirsin..
E EUGENICS88
6 ay (2393 mesaj)
Hükümet zaten halkdır
Bunu sadece seçimle bağdaştırmayın diktatör,kral hepsi halkı temsil eder eğer halka göre çok ters iseler veya ekonomi yönetimleri facia ise iktidardan düşerler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EUGENICS88 -- 11 Ağustos 2021; 21:10:36 >

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


İ İbrahim770
6 ay (316 mesaj)
Seçim hiçbir şeyi değiştirmez.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.