M

Yüzbaşı
25 Kasım 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme (?)
68 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
geçen yıl
Amd-Intel Sistem Tavsiyesi
Herkese iyi forumlar, sistem toplama arefesindeyim fakat arada kalmış durumdayım. Sistemi oyun, adobe programları, nadiren yayın ve render almak için kullanacağım. Ekran kartı için RTX 3000’lerin satışa çıkmasını bekliyorum. Bütçem ekran kartı hariç 13 bin ₺. Anakartın Wi-Fi’lı olması önemli. Kendime göre bir sistem oluşturdum. Ekran görüntüsünü ekleyeceğim. Bu sistem üzerinden önerilerinizi, eksik ve fazlalar hakkında yorumlarınızı bekliyorum.

< Resime gitmek için tıklayın >
M
2 yıl
3700X + RX5700XT'Lİ SİSTEM HK.
Merhabalar, önümüzdeki ay, black friday indirimlerinin başladığı zaman yeni bir kasa toplamayı düşünüyorum. Seçtiğim parçaları ekran görüntüsünde görebilirsiniz. Parçalar hakkında yorumlarınız, tavsiyelerinizi duymak isterim. Özellikle monitör kısmında yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum. Aradığım özellikler: 2K çözünürlük, 144 hz. MSI'ın ekranını şu an gözüken en uygun ihtimal olduğu için seçtim. Curved istememin sebebi ise simülasyonlarla ilgilendiğimden gelecekte 3 tane curved ekran bağlayarak kullanmayı düşünüyor olmam. Bu konuda da bilgili arkadaşların görüşünü rica ediyorum.

< Resime gitmek için tıklayın >
M
3 yıl
RTX 2070- Maksimum 9 bin TL Sistem Tavsiyesi
Merhabalar, sistem dizmeye karar verdim. MSI veya ASUS RTX 2070 ekran kartı, i7-8700 işlemcili, maksimum 9 bin TL tutacak bir sistem tavsiyesi istiyorum bilgili arkadaşlardan. Donanım mevzularından uzun zamandır uzak kaldığım için net bir karar veremedim. 256 GB SSD tercihimdir. Bir yerden veya farklı yerlerden toplayabilirim parçaları. Bir arkadaşımla yaptığımız araştırma kombinasyonlarını da ekliyorum, tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler şimdiden.

Sistem 1:

asus prime h310m-k 400tl itopya
gskill 16gb 819 lira itopya
msi 2070 3600 itopya
wd 1tb blue 250tl incehesap
adata sx6000 350tl itopya
zalman z3 plus 276tl incehesap
zalman zm600 355 lira

8277tl

Sistem 2:

asus prime h310m-k 400tl itopya
corsair 16gb 700 lira nova
msi armor 2070 3700 nova
seagate 1tb 270tl incehesap
adata sx6000 350tl itopya
zalman z3 plus 276tl incehesap
fsp fsp500 250 lira nova

8166tl

Sistem 3: (Monitör iptal olacak çünkü idarelik monitörüm var)
< Resime gitmek için tıklayın >

@make.believe
M
6 yıl
iPad için yatay ekranda görünüm
Ekranı yatay olarak kullanıyorum ama uygulamayı açtığımda hep dikey olarak açılıyor, yatay özelliği de gelmeli.


Cihaz: iPad3,1 (9.3.1)
Sürüm: 2.0 (10484)
M
6 yıl
Yurtdışından Karambit Satın Almak
İyi günler, yurt dışından Honshu marka karambit almak istiyorum ama gümrük meselesinden tam olarak emin değilim. Ufak araştırmalar sonucunda gümrükten almak için EGM Özel Güvenlik Dairesi Başkanlığı'ndan izin belgesi almak üzere dilekçe yazmamız gerektiği gibi bilgiler okudum. Bu durum şu an için de geçerli midir ? Eğer böyleyse rahatlıkla alışveriş yapabileceğim bir site önerir misiniz bu bıçak için ? Şimdiden teşekkürler.
M
6 yıl
Karambit Safari Ağı - FT %75 Fiyatına..
İyi günler, Karambit Safari Mesh FT bıçağımı satıyorum. Steam Analyst'e göre fiyat belirlenmiştir.
Enpara kullanıyorum. Özelden telefon numaramı verebilirim, konuşabiliriz. Ödemeyi ilk alıyorum. İstediğim fiyat 240 TL.

Steam envanter linki :http://steamcommunity.com/id/onestrikeanditsover/inventory/#730_2_4356111435


İlgilenen arkadaşlar mesaj atarsa sevinirim. Steam markete koyacağım için envanterde göremeyebilirsiniz.
M
6 yıl
İKİ DOLANDIRICININ PROFİLİ, ŞİKAYET EDELİM
Herkese merhabalar, iki dolandırıcının profil linkini vereceğim şikayet ederseniz sevinirim. Middleman oyunuyla bir arkadaşımın bıçağını çaldılar. Middleman diye geçinen elemanı da şikayet edelim lütfen. Profillerine dürüstmüş gibi yazılar yazıp başkalarına ücret karşılığında +rep yazdıran insanlar da var malesef. Envanterleri de binlerce liralık eşyalarla dolu, kimbilir kimlerden çaldılar.

http://steamcommunity.com/id/76811230072940

http://steamcommunity.com/id/-rlundeen-

Arkadaşımdan aldığım screenshotlar:

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >
M
6 yıl
AWP Hyper Beast Minimal Wear Arıyorum (TAKAS)
İyi günler herkese, elimde AWP Hyper MW ile takas etmek istediğim AK-47 Vulkan'ım (MW) var. Steam analyst'e göre aralarındaki fark 1-2 dolar civarı, isteyen olursa bu farkı kapatacak overpay yapabilirim.
M
6 yıl
DH Donanma Whatsapp Grubu Kuruldu !
İyi akşamlar arkadaşlar, forumdan donanma konusunda ilgili birkaç üye olarak bir grup kurup bu ortamda dünya çapında donanma haberleri, yeni teknolojiler ve gemiler olsun birçok konu hakkında bilgi / resim paylaşımı yapma gibi bir fikrimiz vardı ve dün itibariyle Donanma whatsapp grubumuz kurulmuştur. Donanma alanına ilgisi olan, bilgi paylaşımında bulunmak isteyen arkadaşları aramıza bekliyoruz. Grubumuza gelen üyelerin bilgileri gizli tutulmakta ve kimseyle paylaşılmamaktadır. Katılmak için forumdan özel mesaj göndererek numaranızı ulaştırmanız yeterlidir. Bahtınız açık, denizleriniz sakin, pruvanız neta olsun.
M
6 yıl
Birlikte oynayacak kişiler..
Merhaba arkadaşlar, tek başıma competitive girmekten sıkıldım. Genel olarak da troll oyuncular oluyor malumunuz. Bu yüzden birlikte oynayacak arkadaşlar arıyorum. Rütbem Sem ve Gold Nova'ya çıkmaya uğraşıyorum. Varsa birlikte oynamak isteyen rütbemin sorun çıkarmayacağı birileri, beklerim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.