K

Yarbay
26 Mayıs 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
269 (Bu ay: 11)
Gönderiler Hakkında
K
2 ay
Balkanlarda 1 haftalık araç kiralama hak
Arkadaşlar merhaba,

5 günlük bir balkanlar tatili yapmak istiyorum. Kosova'dan başlayıp Karadağ ve Bosna-Hersek'e gitmeyi planlıyorum. Belki araya Arnavutluk da eklenebilir ama süre konusunda çok kendimi sıkmak istemiyorum.

Sorum ise daha önce Kosova'da ya da Bosna Hersek'de araç kiralayıp tavsiye verme imkanı olan var mıdır ? En uygun firma hangisidr acaba? Ben Alamo şirketini sevdim ama daha iyisi varsa onu da değerlendirmek isterim.

Ek olarak ülke değiştireceğim için sanırım Yeşilkart satın almam gerekiyormuş araç kiralarken. O da yaklaşık 100 euro gibi bir fiyatmış. Bununla ilgili de bir öneriniz olur mu? Bu karta ihtiyaç duymadan ülke değiştirmemi sağlayan bir yer,firma vs var mıdır ? Bunu almam şart mı illa?

Şimdiden teşekkürler.
K
8 ay
Hatay cezaevinde çıkan isyan
Tv'lerde hiç bahsedilmedi ama mahkumlar isyan çıkartmış. Twitter'da çok kötü görüntüler var. Askere vur emri verilmiş ve 2 mahkumun öldürüldüğü söyleniyor.
K
3 yıl
D: Klasörü boş gözüküyor.
Arkadaşlar selam,

Bilgisayarımda bulunan D: klasörü şuan boş gözüküyor ve içerisinde bulunan hiçbir şeye ulaşamıyorum. Benzer konular gördüm fakat ne denediysem olmadı. Hizmetler'de bulunan sql server windows nt hizmetini durdurmuştum ondan olabilir mi acaba ? Onu da tekrar başlatamıyorum çünkü D: dizininde gözüküyor. Var mıdır bir tavsiyeniz ?
K
4 yıl
Bilardo oynanabilen pub önerisi - İstanbul
Arkadaşlar merhaba,

İstanbulda içerisinde bilardo, dart vs oynanabilen pub tarzı mekan önerisi yapabilecek var mıdır acaba ?
K
4 yıl
Corsair HS35 vs Steel Series Artics Raws
arkadaşlar merhaba

2 kulaklıktan birini satın almayı düşünüyorum. siz olsanız hangisini alırdınız ?
K
5 yıl
Şöyle bir sistem topladım. Var mı tavsiyesi olan ?
8 bin tl civarı bir bütçeyle bu şekilde bir sistem toplamayı düşünüyorum . Sizce nasıldır? Forumun donanımcılarından tavsiyeler bekliyorum =)
< Resime gitmek için tıklayın >
K
6 yıl
Forumda twitter linkli mesaj gözukmuyor
Arkadaslar Chrome ile foruma girdiğimde, mesaja twitter linki ekleyince gözukmuyor. Baska bi tarayıcıdan Opera veya Yandex ile girdiğimde ise gözukuyor. Chromeda nasıl düzeltebilirim bunu . yardımcı olursanız sevınırım.
K
6 yıl
Laptop bios ekranında takılı kalıyor . Hdd,yi görmuyor
Merhaba arkadaslar Asus marka bi laptop kullanıyorum . klavyeme çay döküldü temizlemek için içini açtım . Daha sonra tekrar çalıştırdıgımda hdd’den takır tukur sesler gelmeye basladı . Bidaha çıkartıp taktım . Bilgisayarı açtıgımda direk bios ekranına geliyor ve takılı kalıyor . Hddyi hiçbi şekilde görmuyor .

Sıkıntı hdd’den midir acaba yoksa baska bi sıkıntısı mı var. Hdd nerdeyse 5 senelik .
K
7 yıl
.dat uzantılı dosyayı not defteriyle açtım eski haline nasıl getiririm ?
Arkadaşlar .dat uzantılı bir dosyayı not defteri ile açtım
Fakat bir türlü eski haline getiremedim . Sürekli not defteriyle açıyor
Kayıt defteri düzenleyicisinden filan anahtarı userchoice filanda sildim ama hala düzelmedi
Hala varsayılan programlarda bu şekilde gözüküyor
< Resime gitmek için tıklayın >

Ne yapmam gerekiyor acaba . Hiç bir şeyle açmasını istemiyorum .
K
7 yıl
Sovyetler birliği tarihi hk elinde kaynak bulunan var mı ?
Arkadaslar 1904'ten itiraben sovyetler birliği ile ilgili elinde kaynak bulunan , not bulunan var mı ? blog tarzı tarzı siteler de olur .
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.