F

Yüzbaşı
18 Kasım 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
20 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
F
5 yıl
Seidon 120 reset problemi.
Merhaba, benim şöyle bir sorunum var. Pc ilk açıldığında soğutma üzerinde ki led yanmıyor. Windows açıldıktan sonra 60 dereceyi görünce otomatik olarak pc kapanıyor. Daha sonra her power butonuna bastığımda bir kaç saniye sonra muhtemelen sıcaklık değerinin yüksek olmasından dolayı pc direkt kapanıyor yine. Bir kaç denemeden sonra soğutucunun üzerinde ki ışık yanıyor ve pc normal olarak açılıyor. Anakart üzerinde ki bütün fan çıkışlarını sırayla denedim ama sorunu çözemedim. Soğutmanın içinde ki elektrik bağlantılarında bir problem olabilir diye düşünüyorum. Fakat içini açmak gibi bir şansım yok malesef. Garantisi biten bu ürünü çöpe mi atmalıyım sizce :)
F
6 yıl
Numara tuşlayınca internetin gelmesi
Selamlar, benim enteresan bir sorunum var. AKK den dolayı hızım 3 mbit e düştüğü zaman oluyor genellikle, vdsl kullanıyorum ve ara ara bağlantım gidiyor fakat telefonu açıp herhangi bir numarayı tuşladığımda internet bağlantım geri geliyor. Splitter ve modemim yeni(zyxel) Sizce neden kaynaklı olabilir ?
F
7 yıl
Güncelleme hatası
Merhaba LG G2 ye gelen 91 Mb lık güncellemeyi kurarken şöyle bir hata alıyorum "error 0x1117008" Telefon root lu idi fakat SUPERSU ile root u kaldırdım hatta peşine fabrika ayarlarına geri dönderdim telefonu ama bu hata kodu hala çıkıyor. Yardım edebilecek var mı ?
F
7 yıl
Güncelleme hatası
Merhaba LG G2 ye gelen 91 Mb lık güncellemeyi kurarken şöyle bir hata alıyorum "error 0x1117008" Telefon root lu idi fakat SUPERSU ile root u kaldırdım hatta peşine fabrika ayarlarına geri dönderdim telefonu ama bu hata kodu hala çıkıyor. Yardım edebilecek var mı ?
F
7 yıl
fabrika ayarları
Selamlar, G2 yi fabrika ayarlarına geri döndürdüm fakat içinde ki bütün resim, müzik vs. dosyalarım silindi. Bu işlemi geri almam mümkün müdür ? Teşekkürler.
F
8 yıl
Arc S Veri Problemi
Dün akşam itibari ile hiçbir sorun yokken bugün mobil şebeke üzerinden bir türlü internete giremiyorum. Mobil verileri açtığım zaman görünen "H" harfi pil göstergesinin yanında belirmiyor ama kapattığımda ise mobil veri etkin değil uyarısı alıyorum. Internet paketimi daha yeni aldım ve telefonuda fabrika ayarlarına geri döndürdüm fakat yinede düzelmedi maalesef. Yardımcı olabilecek var mıdır ?
F
8 yıl
Ruby mi Emerald mı ?
Merhaba arkadaşlar, bir sorum olacak. Malum yeni güncellemeden sonra çoğu witch doctor yarasa skilini kullanmaya başladı, bu skill de zannedersem crit.damage gelmiyor bende şöyle düşündüm silahta ki emerald ı söküp yerine ruby taksam daha yüksek damage alır mıyım ?
F
8 yıl
Yüzüklerde ki atack değerleri
Arkadaşlar yüzüklerin bazılarında 32-64 damage bazılarında ise 15mininum 35 maximum damage yazmakta. Bu ikisinin farkı tam olarka nedir bilen var mı acaba ?
F
10 yıl
Sistem Önerisi Ve Psu
Arkadaşlar uzun zaman sonra sistemi değiştirmeye karar verdim ve aşağıda göreceğiniz parçaları almak istiyorum. Öncelikle sormak istediğim parçalar hakkında ki yorumunuz nedir ? İkinci olarakta elimde 460w HighPower PSU var bu sistemi kaldırır mı acaba ? Teşekkürler.

AMD Phenom II X4 840 AM3 2MB 3.2GHz Dört Çekirdekli İşlemci 218,36 TL+KDV
Gigabyte GA-970A-D3 AMD 970 AM3+DDR3 SATA3 USB3 ATX Anakart 242,52 TL+KDV
Team Elite 4GB DDR3 1333MHz CL9 Ultra Low Voltage Dual Kit (2x2GB) 54,33 TL+KDV
MSI ATI HD6790 1GB DDR5 256 Bit PCI Ekspres Ekran Kartı 297,90 TL+KDV
WD Caviar Black 500 GB 7200 RPM 32 MB Ön Bellek 3,5" SATA III DISK (WD5002AALX) 117,69 TL+KDV
F
10 yıl
101+ Bow Char Aranıyor "Gaia"
Gaia da itemli veya itemsiz gold karşlığı char alınacaktır. 101+ Str Bow, mail korumasız tercih sebebidir.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.