Benim de kullanıp pişman olduğum lastiktir kendisi. Acilen değiştirin rahat edin. Sevgiler. |
4 yıldır GY 4 Seasons kullanıyorum. Antalya' nın girişindeki o saçma virajları gayet eğlenceli bir şekilde geçebiliyorum. Sorun lastikte değil de araçta gibi görünüyor... |
7 yıldır viraj kasmayı istediğim vakitler önceki aracım Focus gibi girerdim viraja. Eskisi gibi olmayıp artık sakin sürdüğüm hâlde '' silkeleme'' şeklinde tabir edeceğim şeyi yaşıyorum. Araçta sorun olsa ilk aldığım andan bu yana olmaz mıydı? Eğer araçta ise süspansiyon sisteminde bir parçanın sebep olduğu bir şeyse değişmek isterim. |
Teşekkür ederim öncelikle. Lastikler de henüz 1 yıl oldu ve aşınma da çok değil. Siz bu lastiklerle tam olarak benim yaşadığımı mı yaşadınız yoksa sizinki farklı bir problem miydi? Ayrıca aracınız hangi modeldi? |
2017 corollada kullandım. Virajlarda kayma eğilimi başladı. Bridgestone stok lastikleri bile çok daha iyiydi. |
Benim aracın üzerinde de Michelin Pilot Sport 3 lastikler vardı aldığımda. Mükemmeldi ancak 2 yıla patinaj çekmeye başladı. Dişleri olduğu hâlde. Kullanmaya devam ettim. Dişler biraz da gidince değiştirdim bunu aldım. Ancak o lastikte dişler gittiğinde bile böyle virajda sallanma yoktu. Patinajı da kalkışlarda yapıyordu sadece. Nokian kış lastiklerim de erken paralandı. Onlardan kurtulup yaz desenli diye buna geçtim. Sök taktan sıkıldım ayrıca. Şu güne kadar da lastik hiç aklıma gelmemişti. Meğer daha sıkıntılı lastiğe geçmişim. |
Düz zeminde bagaj boş, arka teker çamurluk ölçülerine bakın Arası kaç cm sağ sol |
Lastikle çamurluk arasındaki mesafeye mi? Parmakları birleştirerek yapılan testi söylüyorsunuz değil mi? |
Eagle sport kelimesini duyunca afakanlar basıyor.. 4 mevsimin farklı olduğunu söylüyorlar ama bilemiyorum yerli üretim goodyear söz konusu olunca ilk aklıma lastik gelirdi. 308'de torsiyon sistemini çok iyi saklayamayan bir araç açıkcası. ıslak zemini, kötü asfaltı -özellikle viraj içi- kötü lastiği pek affetmiyorlar. tipik fransız, koşullar iyi olduğu zaman gayet dinamik ve çevikler. torsiyonlu Mqb Vag modelleri de biraz böyledir, yumuşak ve kaliteli hamur severler, büyük ihtimalle lastik değişimi ile sorununuz çözülür. |
Evet metre daha iyi olur |
Bende de aynı lastik var, aracın orijinal lastik basıncından 2 3 psi daha düşük hava basarak deneyin. İsterseniz 1 psi ile başlayın. Basınç biraz azalınca çok ciddi anlamda yol tutuşu artıyor, lastiğin ömrünü kısaltabilir de sizinkini kısaltmasından iyidir. Ben şu anda lastiklerden çok memnunum, fabrika değerlerinde sorunu fark ettiğimde 1 aydan uzun süre geçmişti, çok küfretmiştim. 2 senedir düşük basınçla kullanıyorum, yaz, kış, ıslak zemin sorun yok. |
Şu anda oteldeyim. Dönünce tam ölçeceğim ancak birazdan arabanın yanına gidersem bakacağım parmakla. Aslında aracıma geçen sene alkollü bir maganda park halinde çarpmıştı ancak servis rota soktuk hiç bir eğrilik falan yok demişti. Ben de hiç düşünemedim bu durumu. Lastikleri de tam kazadan sonra değişmiştim. |
Aracı uzun yolda bagaj dahil hep full yükle kullandığım için gerçekten de basıncı yüksek kullanıyorum. Şu anda 37/36 olması lazım. Lastikleri taktırdığımda 32 standart basmışlardı ve o zaman çok beğenmiştim. Neden basıncı düşünemedim bilmiyorum. |
Bu arada konuyu açmak için bu kadar boşuna beklemişim. Gerçekten de herkesin söylediği şeyler çok mantıklı ve nedense bazılarını hiç düşünmemiştim bile. İlk işim çamurluk lastik arasını ölçmek ve lastik basınçlarını biraz düşürmek. |
Basıncınız o araç için fazla. Standardı zaten 32-33 gibi bir şey olsa gerek. Bunun haricinde kaç km'desiniz. Amortisör ve salıncak kontrolü de yapılabilir. Her şey lastik olmayabilir. Yürüyen aksam da önemli. |
Hocam aslında torsiyon konusu bu zamana kadar hiç sorun olmamıştı bana. Çünkü kuru asfalt dışında hiç bir zaman hızlı sürmem. Bahsettiğiniz durumları bu yüzden yaşamamış olabilirim. Kuru zeminde yıllardır hiç bir problem yokken 1 yıldır düşün düşün en sonunda bıktım. Yine de bir sonraki aracı torsiyon istemiyorum. Gerekirse segment çıkacağım. Zaten 308 de artık bize yetmiyor. |
Olay seninle alakalı değil, ben de şu ana kadar kullandığım bütün lastikleri senin gibi kullandım, sorun yaşamadım. bu lastiğin böyle bir sorun mu denir ne denir, böyle bir şeyi var. Bu arada lastik izlerinde benim aracımda 2 senedir herhangi bir asimetrik durum oluşmadı, sanırım 30 000 km den fazla kullandım. 3 4 depoda bir basınç ayarı yapıyorum, muhtemelen yapmasam ben de sorun yaşamayacaktım. |
Yaklaşık 96 bin km oldu aracım. Temmuz'da rutin bakıma gireceğim. O zaman ustalarla bu konuyu konuşayım. Umarım kazadan dolayı bir şey değildir. Lastik değişir ama eğilen bir parça varsa uğraş dur. Kasko şirketinin anlaşmalı olduğu iyi bir serviste yaptırmıştım. En azından ben iyi diye biliyorum. Yetkili servis 3.5 ay sonra daha tamire yeni başlarız deyince. |
Birkaç gün sonra gelen dönüş yolu sonrası Edit:
Herkese tekrar merhaba. Dün Antalya'da inanılmaz sıcak bir hava vardı. 450 km boyunca 37-41 derece arasında yolculuk yaptık. Araç yine bagaj dahil tam doluydu.
Goodyear Eagle Sport 4 Mevsim lastiklerin sadece hava basıncını önler 33 arkalar 32 yaparak (ön 36 arka 35 idi) arabamı tabiri caizse kurtardım. Bütün mesele hava basıncı imiş. Bu defa araç hem kemik gibi oldu hem de çoğu viraja hususi sert girdim (bir çok kişinin frene bastığı yerler). Çünkü aracım eskisi gibi son derece güven verdi bu virajlarda. Size segment atladım diyemem çünkü aradaki fark 2 segment atladım demekten bile farklı bir şey. Konforun artışı da var ama virajlardaki müthiş sallama sona erdi. Ayrıca lastikler bu sıcakta hiç saçmalamadı. Tek bir kez kaymadı. Zaten bu lastiğin deseni yazlık lastik gibi. Sanırım hamuru da yazlık lastiğe yakın. Herkese verdiği fikirler için tek tek teşekkürler.
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Conqueror26 -- 14 Haziran 2024; 8:45:50 >
< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >