Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
60
Cevap
1301
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Cevap: Peugeot 308 T9 kasada yaşadığım viraj kaygısı (4. sayfa)
F
geçen ay
Yarbay

Merhaba öncelikle.Okudum ancak eagle sport serisinin özellikle ıslakta zaafiyet gösterdiği gerçeği değişmiyor.Siz gönlünüzü ferah tutun okuyanlar eğriyi doğruyu ayıracaktır.Yanlış olan bilgiyi vermem ben.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @EKE58
E
geçen ay
Binbaşı

Kullanıp kullanmadığınızı bilemiyorum ancak dört mevsim olanı kullansanız böyle yorum yapmazdınız. Yazlık eagle sport konusunda haklısınız, ıslak zemin tutuşu kötü. Ancak ben iki farklı araçta iki farklı ebatta 4 mevsim olanı kullandığım için ıslak zeminde güvenlik zaafiyeti olmadığını rahatlıkla yazabiliyorum.
Konu sahibi de bahse konu lastiklerden memnun olduğunu belirtmiş, yüksek hava bastığı için bir sorun yaşamış ancak basıncı düzeltince sorun düzelmiş durumda. Neyse sonuçta babamın firması değil, ben sadece basmakalıp sözlere, kulaktan dolma bilgilere karşıyım, bu yüzden düzeltme yaptım.< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @froster2006
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.