Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
5
Cevap
313
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Netflix'in çizgi romandan uyarlanan yeni dizisi Sandman'in oyuncu kadrosu belli oldu
Ö
3 yıl
Yarbay
Konu Sahibi

Netflix'in çizgi romandan uyarlanan yeni dizisi Sandman'in oyuncu kadrosu belli olduNeil Gaiman tarafından yaratılan, ilk sayısı 1988 yılında yayınlanan ve 10 kitaptan oluşan Sandman çizgi romanından uyarlanan Netflix dizisininoyuncu kadrosu belli oldu. Ayrıca Bkz.Bridgerton rekor kırarak Netflix'in en çok izlenen dizisi olduSandman çizgi roman serisi DC'nin Vertigo isimli alt evreninde geçen ancak artık DC Black Label evreni olarak anılan bir evrenin önemli bir serisi. Açıklanan oyuncular, dizinin tüm oyuncu kadrosu değil. Bazı önemli roller hala açıklanmadı. Sandman'in ana karakteri olan Dream'in kardeşlerini kimlerin canlandıracağı henüz belli değil.Bir Sandman hayranı oalrak özellikle belirtmek isterim ki Dream ve Lucifer rolü için seçilen oyuncular müthiş bir seçim olmuş. Açıklanan tüm oyucuları ve rollerini aşağıdaki galeri kısmında bulabilirsiniz.Sandman dizisinin ilk sezonu 10 bölümden oluşacak. Dizinin de yaratıcılığını yapan Neil Gaiman, daha öncesinde Sandman'in günümüze uyarlanacağını da belirtmişti. Nasıl bir şey olacak büyük merakla bekliyoruz. İlk sezon ise çizgi roman serisinin ilk cildi Prelüdler ve Noktürnler'i ve biraz daha fazlasını konu alacak. 


Kaynak:https://www.ign.com/articles/sandman-netflix-series-cast-characters-tom-sturridge-dream-morpheus

 Haberi Portalda Gör

D
3 yıl
Binbaşı

Lucifer kadın mı olmuş ? netflix şaşırtmadı yine , yüzüne bile bakmam dizinin büyük ihtimalle böyle saçmalık mı olurK
3 yıl
Yarbay

Birini siyahi yapmasalar ayıp olurdu zaten :D
A
3 yıl
Yarbay

Çizgi roman serisini okuyan bilir, Sandman ne dizi ne de filme layıkıyla uyarlanabilir. Sadece dizi/filmi izleyen için bir şey değişmez tabi, çöp gibi içerik tüketen bir kesim var.


Bu mesaja 1 cevap geldi.
Ö
3 yıl
Yarbay
Konu Sahibi

Takipçilerimize çok cevap veren biri değilimdir ancak derinden bir Sandman hayranı olduğum için size cevap vermek istedim :) Dediğiniz gibi Sandman'i filme veya diziye uyarlamak zor bir durum ancak çok daha zor uyarlamaları daha önce izledik. Bu yüzden nasıl çıkacağını beklemek lazım bu kadar ümitsiz olmayın :) Ayrıca Neil Gaiman yani serinin yaratıcısı bu projenin de başında. Eğer düzgün bir yol bulduğunu düşünmeseydi o da bu projeye başlamazdı diye düşünüyorum

Bu mesajda bahsedilenler: @Artizt
W
3 yıl
Yarbay

Netflix olduğu için hiç ümidim yok ne yazık ki :( Yakın zamanda tüm çr setini almayı planlıyordum, kaliteli haliyle seriyi deneyimleyip bırakan tarafta olacağım ben muhtemelen. Ancak olası bir iyi iş ihtimaline karşın konuyu takipteyim.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.