Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
6
Cevap
603
Tıklama
2
Öne Çıkarma
Microsoft Flight Simulator 2024 {PC ANA KONU}
H
geçen yıl
Yarbay
Konu Sahibi

https://www.youtube.com/watch?v=WJ0fduAwolw
Detaylar daha sonra eklenecektir.Y
geçen yıl
Yüzbaşı

Mevcut sürüme güncelleme olarak gelecekmiş.D
geçen yıl
Yarbay

önceki sürümle çok fark olmaz heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Demir1357 -- 12 Haziran 2023; 12:12:28 >

H
geçen yıl
Yarbay
Konu Sahibi

Hayır. Apayrı bir oyun olarak piyasaya sürülecek. Kaynak (tık)H
geçen yıl
Yarbay
Konu Sahibi

"Microsoft Flight Simulator 2024 ile havacılık kariyerinize yeni bir soluk getirilmesi planlanıyor. Oyunda hayalinizin peşinden gidebileceğiniz bir içerik, yeni simülasyon unsurları ve daha fazlası yer alıyor. Bu yeni oyunda gelişmiş, sürükleyici ve ilgi çekici uyandıran uçuş dinamikleri yer alıyor. Elbette önceki oyuna göre daha fazla geliştirmeyi bünyesinde barındırıyor.
 
Gerçekçi bir uçuş simülasyonu sunmayı hedefleyen Microsoft Flight Simulator 2024, Asobo Studio tarafından geliştirilen oyun motoru ile destekleniyor. Fragmanla beraber duyurulan oyunda farklı farklı bölgeler, amaçlar, uçuş dinamikleri ve daha fazlası bulunuyor."


https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Microsoft_Flight_Simulator_2024_Seneye_Geliyor_Game_Passte_de_Mevcut_Olacak-117960.htmL
geçen yıl
Yarbay

her ne kadar ayrı bir oyun olarak çıkacak olsa da 2020'nin aynısı olup, sadece bazı yenilikler getireceklerini düşünüyorum. onun dışında pek farklı olacağını sanmam, çünkü bu kadar kısa sürede bir önceki sürümden çok farklı bir oyun yapamazlar.T
geçen ay
Yüzbaşı

Grafikler ucmus özellikle önemli sehirlerde ve bölgelerde poligonlar cok artmis !

< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


https://www.youtube.com/watch?v=rvzlC4iCtnsDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.