L

Yarbay
03 Haziran 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme (?)
449 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
L
15 sa.
90\u0027lı yıllarda Star TV\u0027de Günün Yorumu programında yaşanan çok tuhaf olay
O zamanları bilenler hatırlar belki, 1996 ya da 1997 yılıydı belki 1998 de olabilir yanlış hatırlamıyorsam. Ana haber bülteninden sonra Günün Yorumu adlı kısa bir program kesiti yayınlanırdı ve bir spiker gündemdeki olayları yorumlardı. Bir akşam, yine her gün olduğu gibi haberlerden sonra bahsettiğim programın yayını başladı fakat o da ne? Adamın ağzı bantlı, elleri kolları iple bağlanmış ve sadece böğürmekle yetiniyordu. Bir 30-40 saniye böyle devam ettikten sonra program bitti. Bayağı şok olmuştum manzara karşısında. Hatırlayan var mı o görüntüyü? Hatta bahsettiğim olaydaki sunucu aşağıdaki adamdı.


https://www.youtube.com/watch?v=xh7NLrQLyKY
L
2 hafta
Hafta sonu çalışmak zorunda olmak
Dünyanın en kötü beş şeyinden biri olabilir. 11 senedir iş hayatındayım, bu 11 sene boyunca hafta sonu veya resmi tatillerde off olduğum bir işe bir türlü rast gelemedim. Her çalıştığım işte sürekli ya cumartesi ya pazar ya da her iki gün üstüste çalışmak zorunda kaldım. Hafta sonu eş dost dışarı çıkıp gezerken siz çalışmak zorundasınız (bir de benim sektörde hafta sonu en kötü en berbat müşteriler gelirdi). Ne zaman tatil olacağınızı bilemezsiniz, ay başında öyle bir çalışma planı gelir ki saçma sapan, bakarsınız tüm hafta sonları size kitlenmiş, izinler hep bir gün bir gün şeklinde. Pazar günleri arkadaşlarınız pazar kahvaltısına giderken siz pazar sabahı erkenden kalkıp çalışmak zorundasınız. Daha da kötüsü hafta içi izinli olduğunuzda bu sefer diğer arkadaşlarınız çalıştığı için yine dışarı çıkamazsınız. Resmi tatiller için arkadaşlarınız “ hadi bir plan yapalım bir yerlere kaçalım” der fakat siz o tarihlerde izinli misiniz değil misiniz bilmezsiniz o yüzden plan da yapamazsınız. Ne zaman izinli olacağını bilememek en kötüsü, çünkü plan yapamazsınız. Bir de arkadaşlarınızla plan yapabilmek için iş yerinizdeki diğer kişilerden off dilenmek de cabası. Mutlu olmak istiyorsanız kesinlikle hafta sonu mesaisi olan bir iş seçmeyin.
L
3 hafta
Oyunlarda fantezi türünün git gide artması
Bu durum artık benim sinirimi ciddi anlamda bozmaya başladı. Oyunlar iyice Knight Online havasına bürünmeye başladı. Yok büyüler yok ışınlar yok canavarlar yok gulyabaniler ejderhalar şeytanlar bilmemneler. Adam gibi gerçekçi oyun yapan kimse kalmadı. Neden? Çünkü tuhaf bir şekilde bu oyun türü çok tutuyor. Arkadaş şöyle adam gibi bir shooter oyunu yapan sayısı ve bu türdeki oyun sayısı git gide azalıyor. 2023'ün oyunu Baldur's Gate seçildi. Sahsen midem bulanıyor bu tür oyunlardan, sevene bir şey diyemem ama yeter artık be kardeşim bıktık ya. Witcher 3, Skyrim, Elden Ring ve daha niceleri. En son Alan Wake 2 çıktı yıllar sonra gözümüz adam gibi bir oyun gördü. Söyle canavar kesmediğimiz, büyülerin havada uçuşmadığı, Knight Online türevi olmayan oyunlara çok hasret kaldık ya.
L
geçen ay
Bu kadınlara ne oluyor abi iyice azıttılar????
Kadınların belli bir kısmı maddiyat düşkünüydü anladık da son zamanlarda neredeyse bütün kadınlar iyice bu tarz cümleleri dillerine dolar oldu. Noluyoruz ya?


https://twitter.com/i/status/1749441996672938237
L
geçen ay
Instagramda istek atma sebebi saçmalığı
ya arkadaş bu instagram, kızlara yürümeyelim diye elinden geleni yapıyor. reelde zaten yürüyemiyoruz merhaba deyince böbreğini istemişiz gibi davranıyorlar. tinderda escort profillerinden başka bişey kalmadı. instagramdan bir iki bir şeyler düşürüyorduk mesaj isteği saçmalığını getirdiler kız işlerine balta vurdu bu durum. ilk mesajda dolandırıcılık vs metni de zaten kız olayını hepten bitirdi. şimdi de bu çıktı. kızların arşa çıkan totosu şimdi uzaya çıkacak.

reelde kızlara yürüme, internette yürüme, nasıl bulacağız olm biz
L
geçen ay
EVLENMEK İSTEYENLER VEYA EVLENMEYİ DÜŞÜNENLER LÜTFEN BUYURUN
önce videoyu izleyin, sonra yorumlara bakın ve tekrar düşünün. bu kız milleti acaba daha ne kadar yerlerde sürünebilir merak ediyorum

https://www.instagram.com/reel/C1pKhDHPAvL/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=MzRlODBiNWFlZA==
L
2 ay
Kız dediğin böyle olur gerçekten
Abi kıza hayran kaldım gerçekten. Mesele güzellik boy pos vs değil. Mesele ENERJİ. Kız enerji dolu ve karşısındakine de o pozitif enerjiyi o kadar güzel veriyor ki. Bilen bilir bu adam uber yaparken, kız bu adamın arabasına müşteri olarak biniyor ve adama "açsan gel sana çalıştığım restoranda bir pizza hazırlayayım" diye teklifte bulunuyor, öyle tanışıyorlar. Sıfır kibir, sıfır kapris.


Bir de bizim tc kızlarına bak. Tanışırken ya sapık olursun, ya savcılığa verilirsin. Sanslıysan ve bunlar olmazsa bile mesajlaşırken sürekli tek kelimelik cevaplar, sanki röportaj yapıyormuşuz gibi tanımak için soru sorduğumuzda onların bizle ilgili bir şey sormaması, hem mesajda hem reelde kafasına silah dayanmış gibi zorla konuşması, buluşunca karşında sanki onun bizimle buluşması bize çok büyük bir lütufmuş gibi davranması, fakat her seferinde sadece karşımızda bir montofon oturuyor olması... Tüm bunlara rağmen hala erkeklerde kusur aramaları ve ikili ilişkilerde sadece erkeklerin hatalı olduğunu düşünmeleri... Kız bulamıyorsanız emin olun hata sizde değil.
https://www.youtube.com/watch?v=L8WDNVjgQgI
L
2 ay
Kur korumalı mevduat kaldırıldı
ye bunun akabinde dolar 30 kuruş birden fırladı. yazıp yazıp siliyorum ya
L
3 ay
Oyunlarda gölgeler aşırı karanlık
Merhaba arkadaşlar. Başlıktan da anlaşılacağı üzere tüm oyunlarda gölgeler aşırı karanlık görünüyor. Nvidia ayarlarını biraz kurcaladım ama ne yazık ki çözüme varamadım. Bunu nasıl düzeltebilirim? amd ryzen 9 7940hs işlemci ve rtx 4070 laptop ekran kartı var


< Resime gitmek için tıklayın >
L
3 ay
E-imza denen şey ücretli mi?
merhaba arkadaşlar bir davam var da arabulucu bir tutanak gönderdi e-imza ile kendisine geri göndermemi istedi. e-imza nedir diye internetten araştırırken ücretli olduğunu ve ücretinin de çok pahalı olduğunu gördüm. bu e-imza denen şey ücretsiz olarak alınamıyor mu?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.