Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
203
Cevap
4999
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Cevap: KAMU DENETÇİLİĞİ KURUMU (OMBUDSMANLIK) NEDİR NASIL BAŞVURULUR? (İNTERNET VE GSM PROBLEMLERİ) (11. sayfa)
F
6 gün
Er

Kendim için taslak oluşturması amacıyla acaba kişisel bilgilerinizi gizleyerek şikayet metnini gönderebilir misiniz ? Siz nasıl bir şikayet metni oluşturmuştunuz ben de ona göre bir yol izlemek isterim


Bu mesaja 1 cevap geldi.
M
6 gün
Yarbay

F
6 gün
Er

Teşekkürler dostum, umarım sonuç senin için olumlu olur. BTK üzerinden Türk telekoma şikayet oluşturacağım bu sefer bakalım belki öyle yaparsam başarı sağlarım. Detaylı bir metin oluşturmuştum vodafone için fakat hiç yönlendirme bile yapmadı BTK , özellikle uğraştırmayı çok seviyorlar. Normal şartlar altında müşterinin İSS ye talebinin akabinde bile işlemlerin yapılması gerekirken gerekli altyapı maliyetleri bahene olarak sunularak yaşadığın semte , şehre , binaya göre değer görüyorsun cidden yazık.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @miskindvd
M
6 gün
Yarbay

Ben BTK üzerinden yüzlerce kez oluşturdum da neye yaradı ki :(
Bu mesajda bahsedilenler: @fiberisteyipbaşarısızolanadam
X
6 gün
Yarbay
Konu Sahibi

Estağfurullah rica ederim. Bu gibi süreçlerde en önemli şey sabretmektir. Tüm süreçlerinizde kafanıza takılan şeyler olduğunda buradan yazın, her zaman yardımcı olurum hiç sorun değil.
Bu mesajda bahsedilenler: @fiberisteyipbaşarısızolanadam
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.